ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Относно маркировката в Алиботуш

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Предишната тема
Следващата тема
Относно маркировката в Алиботуш
Автор Съобщение
lubakich



Регистриран на: 03 Юли 2011
Мнения: 76

Мнение Относно маркировката в Алиботуш Отговорете с цитат
някои скоро ходил ли е натам, нека да каже в какво състояние е маркировка от хижа извора до гоцев връх и голям царев връх
Вто Юли 26, 2011 4:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
От хижа Извора няма маркировка. Тя започва от асфалтовия път посока с. Голешово, в най-високата му точка. Оттам до Гоцев връх е маркирано със синя боя, в добро състояние.

Гоцев връх-Цари връх е маркирано с червена боя, изцяло по билото. Червената би трябвало да е поизбеляла и по-рядка. Внимавайте при 103-та гранична пирамида, 1 км преди Цари връх. Там маркировката напуска граничната бразда и влиза в българска територия, където е Цари връх. Ако подминете 103-та пирамида и продължите по границата, ще влезете в беля.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Вто Юли 26, 2011 5:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
lubakich



Регистриран на: 03 Юли 2011
Мнения: 76

Мнение Отговорете с цитат
мерсии за инфотоSmile до царев връх не стигнахме понеже нямаше да имаме време но изкачихме шабран и гоцев връх Smile мею поинтересния път според мен е не да се подсича шабран а директно към него нагоре и после спускане към гоцев по седловината детто ги свързва там беше и 99-та пирамида .
Нед Юли 31, 2011 6:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Да, това е зимния маршрут, който обикновено използваме.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пон Авг 01, 2011 1:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
alibotush



Регистриран на: 25 Сеп 2008
Мнения: 52

Мнение Отговорете с цитат
В събота ли ходи, защото аз се разходих в събота и в далечината видях доста хора, 3 двойки и една голяма група. Аз си спретнах пещерен туризъм, а на Сняговата дупка имаше още сняг. Много странна година, нямаше сняг в планината, но последните навявания през април и май са си казали думата.
Пон Авг 01, 2011 12:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lubakich



Регистриран на: 03 Юли 2011
Мнения: 76

Мнение Отговорете с цитат
амиии бяхме си само аз и жена ми класическото Smile иначе от петък до неделя бяхме в райоона, в съботата изкачихме гоцев и шабран обсшто взето така целия ден разходки и снимки Smile
Пон Авг 01, 2011 1:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lubakich



Регистриран на: 03 Юли 2011
Мнения: 76

Мнение Отговорете с цитат
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.228492957191758.55757.172691892771865&type=1
Съб Авг 06, 2011 10:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov