ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Витоша - Верила - Рила - Пирин - Алиботуш /по Е4 за 12 дни/
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Е-4 Витоша-Верила-Рила-Пирин-Алиботуш(Славянка) Предишната тема
Следващата тема
Витоша - Верила - Рила - Пирин - Алиботуш /по Е4 за 12 дни/
Автор Съобщение
zlink



Регистриран на: 19 Юни 2015
Мнения: 29

Мнение Малка ретроспекция на нашето Е4 Отговорете с цитат
Завършихме го на 15. 07 и не зная дали ще съм полезна, но бях забравила и чак сега пиша тук.

Смильо е в перфектно състояние.Заслон като заслон. Само че трябва да си носите чували,което е крайно неудобно заради една нощ и освен това тавана протича ако вали. Ако това не ви пречи - тогава носете си и пържоли, поляната,сянката и огнището са екстра.
В Клисура вече има къде да се спи и не само, но е супер лукс срещу 15 лв на човек.
Хижаря на Ловна явно много повече обича бирата от сутринта, отколкото туристите. Реката беше сериозна,брод няма. Следват езерата. Всички тук,предполагам разбират,че говорим за старата хижа. Удивена съм от "креативността" на хижарката - 1 чаршаф напряко е постелка за цели три легла хахаха
Мальовица - няма какво да се каже,добре е отвсякъде, Македония също.
Ако аз съм хижарка никога, никога нямаше да оставя Рибните езера в това състояние, при условие,че е посещавана хижа. А дали точно това не е и причината на хижарите да им е все едно?
На Яворов е хубаво да не сте в почивен ден. Там видях жената с куфара на колелца и тя има права,защото е с кола,но просто...е смешно.
Прескачам х. Вихрен и х. Пирин и отиваме чак на х.Попови ливади. Там бяхме посрещнати като гости. Много храна,хубава храна и отношение. Фламбиран банан се появи като последната почерпка, дълго ще го помня.
х. Славянка е много добре измислена, но върху основите на бивша застава ,горе непокътнатите оградени кучкарници със стари плакати и плац отпред и тишината мен лично малко ме натовари. С радост си тръгнах оттам сутринта без да имам представа,че ме очаква една очарователна планина.Последния преход беше прекрасен.
х.Извора. Какво да кажа за нея? Надявам се,"хижаря" няма време да чете тук, все пак гледа много животни, а и не искам да ми се обиди.Човека е наред,има нужда от компания, но много повече има нужда от помощ за хижата/заставата. Там времето е спряло, пълно е с експонати и е интересно, но сърцераздирателно плаче за почистване.
Е,това е, направихме го, сега гледам още снимките и правя планове за нови походи,защото съм обсебена.
Нед Юли 23, 2017 9:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Кратко, ясно и стегнато! Smile Браво.

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Пон Юли 24, 2017 12:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Е-4 Витоша-Верила-Рила-Пирин-Алиботуш(Славянка) Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov