ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ком Емине - сам, нормално ли е?
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
Ком Емине - сам, нормално ли е?
Автор Съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Ком Емине - сам, нормално ли е? Отговорете с цитат
След като, почти по принуда, минах похода Ком Емине сам, казвам, че не е нормално. Да не се разбере, че похода съм го минал по принуда. Минах го по голямо собствено желание, но бях принуден да го мина сам. Много са опасностите, на които се излага сам човек, много са лишенията. В моя пътепис се спрях на повечето от тях, само за болести и контузии не съм ви казал нищо, тъй като нямах такива. А те са най лошото, което може да се случи на сам човек. Ако имате желание, може да ги споделите.
Ето го и моя разказ, написан в друг форум, тъй като се опитах в този, но нещо не сполучих.

http://www.bushcraftbg.com/forum/index.php?topic=369.0

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Вто Сеп 27, 2011 1:42 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cholla



Регистриран на: 18 Юни 2010
Мнения: 93
Местожителство: планета Земя

Мнение Отговорете с цитат
Евала Мечо! Хубава историйка си ни разказал, преживяно и премисляни събития. Може да си на 67 ама като имаш млад дух, цифрите нямат тежест.

От твоята история ще запомня за болката под лявото рамо и контактите с хората. По тези 2те много си приличаме с теб.

И последно... друг път като скитосваш покрай в. Вeжен(edit), на КЕ пътеката като му идваш от запад на изток, преди последното качване в ляво от пътеката има долчинка с изворче. Студена водица за морна душица Cool

Много здраве ти желая !

_________________
www.senseofbulgaria.org

Последната промяна е направена от cholla на Вто Сеп 27, 2011 3:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вто Сеп 27, 2011 4:52 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
cholla написа:
И последно... друг път като скитосваш покрай в. Вихрен, на КЕ пътеката като му идваш от запад на изток, преди последното качване в ляво от пътеката има долчинка с изворче. Студена водица за морна душица Cool


Вежен Razz

Сядам да чета Smile
Вто Сеп 27, 2011 11:22 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Дженгала



Регистриран на: 21 Юли 2008
Мнения: 174

Мнение Отговорете с цитат
Поздравления! Прочетох пътеписа с най-голямо удоволствие. Smile Наистина Галин е пич и ние миналата година от Ком-Емине вместо на х.Грамадлива нощувахме на едноименната ски-база. Smile
Поздрави,
Жоро
Вто Сеп 27, 2011 1:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Весела Ягодова



Регистриран на: 17 Окт 2007
Мнения: 541

Мнение Отговорете с цитат
Шапка ти свалям. И за похода, и за разказа. За всичко. Накара ме да се замисля за доста неща...Обаче как редуваш сериозното със
смешното ! Имаш невероятно чуство за хумор, на места съм се смяла с глас. Колко много премеждия си имал ! Луда глава Very Happy
Вто Сеп 27, 2011 2:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
ve_san, ти каза самата истина. Много пъти са ми я казвали, никога не съм се обидил и сега не се обидих, защото съм такъв.
Ами луда глава съм, само не зная, има ли начин да се оправя. Ако питам за време знам, че вече нямам време, купона изтича.
Благодаря ви на всички, които ме поздравявате, а най вече на критиците, те ще ме вкарат във верния път.

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Вто Сеп 27, 2011 3:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Весела Ягодова



Регистриран на: 17 Окт 2007
Мнения: 541

Мнение Отговорете с цитат
А има и места, на които човек почти се просълзява...

"Дори да беше се случило нещо с мен, имах трима стабилни хора зад гърба си, щяха да ми помогнат. Колко малко му трябва на човек, за да усети топлинката в душата на отсрещния. Помислих си, че се познаваме от дълги години, а се познавахме едва от няколко минути. Чудно нещо е добрината".


Колко много липсват такива хора днес...
Вто Сеп 27, 2011 3:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
atanas m



Регистриран на: 07 Ное 2010
Мнения: 18
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Respect и ръкопляскания Мечо за това което си направил, преживял и написал!

_________________
Опознай Родината за да я обикнеш!
Вто Сеп 27, 2011 8:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
metro



Регистриран на: 13 Яну 2009
Мнения: 109
Местожителство: с.Куртово

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря ти за чудесния пътепис.Прочетох го на един дъх.Ще ми е приятно да се засечем и запознаем по планините.

_________________
На туриста раницата е тежка ,но главата е лека!!!
Вто Сеп 27, 2011 9:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря, много обичам да виждам познати, дори от форумите. Да се надяваме за бъдещи срещи.

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Вто Сеп 27, 2011 10:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
тихомир томанов



Регистриран на: 24 Сеп 2010
Мнения: 295
Местожителство: карлово

Мнение Отговорете с цитат
Страхотни преживявания си имал Мечо Пух.Радвам се за теб че още ведньж си сбьднал твоята мечта.Надявах се по празниците да си на заслона.За трите дена ошетах цялият Балкан хапнах си от 2те черишки.
Сря Сеп 28, 2011 8:44 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
тихомир томанов написа:
Страхотни преживявания си имал Мечо Пух.Радвам се за теб че още ведньж си сбьднал твоята мечта.Надявах се по празниците да си на заслона.За трите дена ошетах цялият Балкан хапнах си от 2те черишки.


Скоро ще мина към вас. Първо ще потърся един спътник. Непременно ще е от Карлово нагоре, към Ботев. Ще ти се обадя преди да тръгна.

Кажете нещо за хотела на Табите, над хижа Тъжа. Ще заработи ли? Минах покрай х.Мандрата, но не се отбих, тя работи ли и колко места има? Който знае нещо за двете, може да отговори.

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Сря Сеп 28, 2011 8:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
тихомир томанов



Регистриран на: 24 Сеп 2010
Мнения: 295
Местожителство: карлово

Мнение Отговорете с цитат
Ще разуча как стоят нещата и ще ти пиша.Мтелският ти телефон валиден ли е.
Сря Сеп 28, 2011 10:46 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
Томанов, телефона ми към М tel работи. Пуснах и другия към Viva, M tel ския знаеш, но за теб ще е по-добре да ми пишеш на ЛС. Благодаря ти, предварително.

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров

Последната промяна е направена от meco puh на Сря Сеп 28, 2011 8:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Сря Сеп 28, 2011 1:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:
Минах покрай х.Мандрата, но не се отбих, тя работи ли и колко места има? Който знае нещо за двете, може да отговори.


Мандрата си работи, чисто е, хижаря приветливо младо момче от Априлци, 12 лв. на легло, стаите с две или три легла с баня и тоалетна в тях, столова с опция за конс. на собств. храна има бира. Хижаря често слиза в Априлци, тъй че е харно да звъннеш преди да ходиш да да се качи , ако няма други туристи. През август като слязохме от Голям Кадемлия, спахме точно там. Актуалния тел. май е тук.

http://hija-mandrata.hit.bg/contacts.htm

п.п. имам и визитка от отдеве ама требе да се поразровя.
Сря Сеп 28, 2011 6:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 1 от 8

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov