ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ком Емине - сам, нормално ли е?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
Ком Емине - сам, нормално ли е?
Автор Съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
ieronimus написа:
Mariana1000 написа:
ieronimus написа:
Къде изчезнаха пътеписите за Ком-Емине на Мечо Пух?

Двата пътеписа, които е пуснал в нашия форум, не са изчезнали.
От 1987:
http://planina.e-psylon.net/viewtopic.php?t=6649
И от 2013:
http://planina.e-psylon.net/viewtopic.php?t=6992

За съжаление, пътеписът от 2011-та е публикуван в един от бушкрафт форумите, който понастоящем не работи. Трябва да погледна дали го нямам някъде свален, поне текста, или пък Мечо да положи усилия и да го качи наново, ако го има запазен на компютъра.
Пътеписът беше много добър и вдъхновяващ! Дано не е окончателно изгубен... Sad


Съгласен съм. Грехота ще е да се изгуби.

Известно време не бях влизал. Днес видях, че се интересувате от пътеписа за Ком Емине сам нормално ли е.
Тогава по-лесно ми беше да го публикувам в Бушкрафт БГ. Съжалявам, че този сайт отдавна не работи. И компа ми е сменен. Дали е запазен пътеписа ще проверя. Разбира се, че мога отново да го възстановя. Ще ми отнеме време, но не вярвам да ми отнеме колкото за минаването по трасето. Здраве да има.
Бъдете здрави всички.
Довиждане! Не казвам сбогом!

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Сря Авг 26, 2020 6:59 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Намерих пътеписа на Мечо, но му трябва време да дойде до мен. За съжаление е само текста, снимките ще трябва да се добавят после.
Ще го пусна веднага щом стане възможно.
Very Happy

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Съб Окт 03, 2020 4:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
Mariana1000 написа:
Намерих пътеписа на Мечо, но му трябва време да дойде до мен. За съжаление е само текста, снимките ще трябва да се добавят после.
Ще го пусна веднага щом стане възможно.
Very Happy

Много ти благодаря за труда. Не зная как ще ти се отблагодаря. Съгласен съм да си платя труда. Говоря сериозно.
Знаех, че сте ми добри приятели, но ти ми доказа за сетен път, че си от най добрите.
Снимките ми са запазени в Снимка.бг. Не зная как да действам. Или по-лесно ще ти е да ги вземеш с текста.
Текста го нямам, заминал е със стария компютър.
Поздрави на Стефан, Венко, Цецо, Караман и няма да изброя всички.
Много обещания станаха, но ако сме живи и здрави, на лято може да се видим някъде по високото.
Бъдете живи и здрави.

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Пон Окт 12, 2020 2:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Жив да си , Мехмед ага! Отговорете с цитат
meco puh написа:
..........Поздрави на ..........Бъдете живи и здрави.


В твоя чест, на 07.11.2020 на Точното място ще се курбанизираме интензивно, до "опропастяване".
И да даде Върховният Администратор, който и както да го нарича, скоро да се видим.
Вто Окт 13, 2020 1:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Re: Жив да си , Мехмед ага! Отговорете с цитат
tzezko написа:
meco puh написа:
..........Поздрави на ..........Бъдете живи и здрави.


В твоя чест, на 07.11.2020 на Точното място ще се курбанизираме интензивно, до "опропастяване".
И да даде Върховният Администратор, който и както да го нарича, скоро да се видим.

Много ти благодаря< ЦЕЦО!
Вярвам, че ще се видим, ако не ни помете вируса и ако разреши ТОЙ!
Нека да мине зимата, че снега огъва коленете!

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров

Последната промяна е направена от meco puh на Сря Окт 14, 2020 8:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Сря Окт 14, 2020 8:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
meco puh написа:

Много ти благодаря за труда. Не зная как ще ти се отблагодаря. Съгласен съм да си платя труда. Говоря сериозно.
Знаех, че сте ми добри приятели, но ти ми доказа за сетен път, че си от най добрите.
Снимките ми са запазени в Снимка.бг. Не зная как да действам. Или по-лесно ще ти е да ги вземеш с текста.
Текста го нямам, заминал е със стария компютър.
Поздрави на Стефан, Венко, Цецо, Караман и няма да изброя всички.
Много обещания станаха, но ако сме живи и здрави, на лято може да се видим някъде по високото.
Бъдете живи и здрави.

Мечо, нека да стане работата, пък тогава ще си благодарим. Заслугата няма да е моя, а на Станислава, която успя да изрови разпечатания пътепис от нещата, които съм оставила в България и да ми прати снимки, както и на Стефан, който сега ги преобразува обратно в текст. Аз съм само скромен инициатор на цялата работа.
А ти че ще плащаш, ще плащаш и то скъпо, но да видим кога... Да сме живи и здрави догодина да си дойда, няма да има вече извинения с колене, време и разстояния. Тази история с вируса трябваше най-малкото да ни покаже, че не трябва да отлагаме днешното виждане за утре. Wink Та ще приема плащане в някоя планинарска песен край Мечулица. По-добри ноти от нейната ком-еминейска букова вода не вярвам да се намерят никъде по света. Very Happy

За вмъкването на снимките ще помисля как да стане най-добре, нека текстът да стане готов. Smile

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Пет Окт 16, 2020 3:40 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
Mariana1000 написа:
meco puh написа:

Много ти благодаря за труда. Не зная как ще ти се отблагодаря. Съгласен съм да си платя труда. Говоря сериозно.
Знаех, че сте ми добри приятели, но ти ми доказа за сетен път, че си от най добрите.
Снимките ми са запазени в Снимка.бг. Не зная как да действам. Или по-лесно ще ти е да ги вземеш с текста.
Текста го нямам, заминал е със стария компютър.
Поздрави на Стефан, Венко, Цецо, Караман и няма да изброя всички.
Много обещания станаха, но ако сме живи и здрави, на лято може да се видим някъде по високото.
Бъдете живи и здрави.

Мечо, нека да стане работата, пък тогава ще си благодарим. Заслугата няма да е моя, а на Станислава, която успя да изрови разпечатания пътепис от нещата, които съм оставила в България и да ми прати снимки, както и на Стефан, който сега ги преобразува обратно в текст. Аз съм само скромен инициатор на цялата работа.
А ти че ще плащаш, ще плащаш и то скъпо, но да видим кога... Да сме живи и здрави догодина да си дойда, няма да има вече извинения с колене, време и разстояния. Тази история с вируса трябваше най-малкото да ни покаже, че не трябва да отлагаме днешното виждане за утре. Wink Та ще приема плащане в някоя планинарска песен край Мечулица. По-добри ноти от нейната ком-еминейска букова вода не вярвам да се намерят никъде по света. Very Happy

За вмъкването на снимките ще помисля как да стане най-добре, нека текстът да стане готов. Smile

Благодаря от сърце на теб, на Стефко и на Станислава. И на всички, които си спомнят хубавите ни дни прекарани горе!
До виждане!

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Пет Окт 16, 2020 3:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Страница 8 от 8

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov