ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
вр.Мусала - Рилски Манастир - Рилски езера

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
вр.Мусала - Рилски Манастир - Рилски езера
Автор Съобщение
Sc00teR



Регистриран на: 08 Окт 2011
Мнения: 1
Местожителство: Варна

Мнение вр.Мусала - Рилски Манастир - Рилски езера Отговорете с цитат
Здравейте!
Планирали сме една "лека" екскурзийка с главна цел първенеца на Балканите, като на по-заден план остават езерата и Рилски манастир. Имаме няколко предложения за точен план, но не бих отказал професионално мнение от форума тъй като сме доста "боси" в планинарството Smile Единствения опит който имаме е вр.Ботев през х.Рай за около 7.30 - 8ч. изкачване (при което няма да коментирам как пристигнах в метеостанцията Smile). Вчера говорих с някакво приятно момиче по телефона в туристическия център в Рила, която невероятно много ме "зарадва" като ми каза, че няма нито един работещ лифт на Рила и ще ми поудължи прехода до горе.
Та въпросите са ми много, но бих помолил за помощ при маршрута. Екскурзията е планирана за 16-20.10.2011г.

Главният ми въпрос е от къде би било по-леко да се изкачи върха по маршрут (1) х.Грънчар - вр.Мусала - х. Ледено езеро (спане) - връщане по обратния път и след това към езерата или (2) Боровец - х. Мусала - х. Ледено езеро (спане) - вр.Мусала - х. Мусала - Боровец и след това към езерата?
За хижите съм чел много мнения (на едни им било студено, на други им било шумно, на трети им било мръсно ... не съм от претенциозните),но не бих отказал и вашето мнение. На мен легло и завивка ми стига.

Очаквам вашите мнения, съвети и препоръки.
Благодаря!

П.П. Тръгваме от Варна с кола (последно мислехме нощно пътуване, но не е сигурно), което означава около 6-7ч път до изходна точка.
Съб Окт 08, 2011 2:53 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov