ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
яке, панталон Trimm
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
яке, панталон Trimm
Автор Съобщение
mircho



Регистриран на: 05 Мар 2011
Мнения: 315

Мнение Якета Тримм Отговорете с цитат
Някой да е ползвал яке на Тримм и впечатления от тях да има. Търся си яке до около 170лв някакво предложение да имате като изискването ми е: качулка, вентилационни ципове под мишниците или още по-добре отпред на гърдите, ръкавите да са без ластик а с велкро лента, дишащо, трисезонно с мрежа от вътре както и на качулката. Те това е и да е възможно по-леко.
Пет Май 25, 2012 3:48 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mmmda



Регистриран на: 31 Мар 2010
Мнения: 14

Мнение Отговорете с цитат
Аз използвам това яке : http://www.ekipirovka.com/index.php?p=8&pid=933
от година и половина и съм доволен. Има приличен воден стълб .. единствения слаб момент му е ципът на качулката, който не е направен особено стабилно. Иначе циповете под мишниците са много удобни Smile
Пет Май 25, 2012 11:49 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mircho



Регистриран на: 05 Мар 2011
Мнения: 315

Мнение Отговорете с цитат
Колега най-вече ме интересува как се справя с дишането за дъжда имам дъждобран но запарва ли при по-голямо натоварване, изкачване и прочие? Ципа на качулката изпуска или какво? За тези пари все се надявах да намеря нещо без сваляща се качулка ама май те са по-висок клас както и ценови Smile. Тъй като не съм го видял още на живо ръкавите тесни ли са или са по-свободни, широки?
Пет Май 25, 2012 5:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bebo79



Регистриран на: 09 Апр 2009
Мнения: 323
Местожителство: София

Мнение Re: Якета Тримм Отговорете с цитат
mircho написа:
Някой да е ползвал яке на Тримм и впечатления от тях да има. Търся си яке до около 170лв някакво предложение да имате като изискването ми е: качулка, вентилационни ципове под мишниците или още по-добре отпред на гърдите, ръкавите да са без ластик а с велкро лента, дишащо, трисезонно с мрежа от вътре както и на качулката. Те това е и да е възможно по-леко.


И аз като теб се чудя между тези 2 якета на Trimm

Nellon
http://www.ekipirovka.com/index.php?p=8&pid=1775

и

Vista
http://www.stroi.bg/p/art0008789-qke-trimm-vista.html

Сравнително евтини са спрямо другите якета,второто много ми харесва, Nellon пък много го хвалят.
Съб Май 26, 2012 12:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mircho



Регистриран на: 05 Мар 2011
Мнения: 315

Мнение Отговорете с цитат
Още някое мнение няма ли от ползващи продукти на Тримм?
Пон Май 28, 2012 5:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mmmda



Регистриран на: 31 Мар 2010
Мнения: 14

Мнение Отговорете с цитат
mircho написа:
Колега най-вече ме интересува как се справя с дишането за дъжда имам дъждобран но запарва ли при по-голямо натоварване, изкачване и прочие? Ципа на качулката изпуска или какво? За тези пари все се надявах да намеря нещо без сваляща се качулка ама май те са по-висок клас както и ценови Smile. Тъй като не съм го видял още на живо ръкавите тесни ли са или са по-свободни, широки?


Запарва, но значително по-малко от дъждобран, реално сигурно има подобен тип екипировката, която не запарва, ама не съм използвам все още Smile Ципът просто се посчупи леко, но качулката има и лепенки и така я използвам от известно време, но е окей. Ръкавите са свободни.
Пон Май 28, 2012 5:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mircho



Регистриран на: 05 Мар 2011
Мнения: 315

Мнение Отговорете с цитат
Горе долу средно качество яке толкоз пари/толкоз има по някой кусур но общо взето става така ли да разбирам?
Пон Май 28, 2012 8:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bitterman



Регистриран на: 29 Юли 2009
Мнения: 280
Местожителство: ГРАД ДОБРИНИЩЕ

Мнение Отговорете с цитат
igurbev написа:
bitterman написа:
Дайте предложение за зимен панталон със ципове по цялата дължина.

Е тези никак не са лоши:
http://www.ekipirovka.com/index.php?p=8&pid=1664
Аз съм с такива вече две зими и за парите си са повече от добри. (Освен това за мен лично ми е трудно да се престраша да дам повече пари за зимен панталон, като знам как се разпарят с котките - в тази връзка съветът ми е да се стремиш към нещо с по възможност по тесни крачоли)

Добре мерси...

_________________
Пирин планина номер 1
Вто Ное 06, 2012 10:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
А дали няма да пропускат вода през циповете Question Rolling Eyes

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Вто Ное 06, 2012 10:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
peca написа:
А дали няма да пропускат вода през циповете Question Rolling Eyes

Как да се разбира тази забележка? Смяташ, че недостатък на цитираните панталони е, че пропускат вода през циповете?
Вто Ное 06, 2012 10:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bitterman



Регистриран на: 29 Юли 2009
Мнения: 280
Местожителство: ГРАД ДОБРИНИЩЕ

Мнение Отговорете с цитат
Те са подлепени

_________________
Пирин планина номер 1
Вто Ное 06, 2012 11:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Е, незнам Пепи, аз просто споделих личен опит, но както виждаш разбирачите ме обориха. Smile
Вто Ное 06, 2012 11:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Momchil



Регистриран на: 11 Фев 2012
Мнения: 33

Мнение Отговорете с цитат
Краката за разлика от торса не се нуждаят от толкова дишащи материи,както и от толкова топлоизолация(изключвам ходилата и горната част на бедрата).Да ходиш с недишащи водоустойчиви панталони е чувствително по-малко проблемно отколкото с такова яке.


Последната промяна е направена от Momchil на Нед Мар 16, 2014 6:12 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Сря Ное 07, 2012 4:56 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Stefak



Регистриран на: 09 Мар 2011
Мнения: 282
Местожителство: Видин

Мнение Отговорете с цитат
за продуктите на Trimm, трета година съм с този http://ekipirovka.com/index.php?p=8&pid=1347 не е мръднал ,отвътре е с някаква мембрана и вятъра не се усеща,дишащ е
и за зимата е много добър никога не ми е ставало студено,ти щом търсиш такъв с презрамки и ципове по цялата дължина можеш да се довериш на мнението на igurbev.Между другото в http://ekipirovka.com/ сега има outlet и може да се купят добри неща.
Сря Ное 07, 2012 10:03 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Съжалявам ако съм бил неразбран просто попитах тъй като не съм ползвал панталон с ципове, а ми се струва доста практично,
проявих интерес към панталона и зададох нормален въпрос без никакви задни мисли.
Capitulate Capitulate Capitulate

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Сря Ное 07, 2012 9:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov