ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
ИЗГОДНО. Туристически ДРЕХИ за планина в БЪЛГАРИЯ. Дискусии
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
ИЗГОДНО. Туристически ДРЕХИ за планина в БЪЛГАРИЯ. Дискусии
Автор Съобщение
satzata



Регистриран на: 29 Окт 2009
Мнения: 256
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Е, Лидъл, човек. Какво очакваш? Smile
Чет Фев 13, 2014 11:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
satzata написа:
Е, Лидъл, човек. Какво очакваш? Smile

Off Topic
Аааа, не така.
От там си взех комплект АА, 2300м.а.ч. акумулаторни батерии 4бр. за 7лв. с нисък коефициент на саморазряд - ПЕРФЕКТНИ - изпробвано.
Но за повечето стока от там важи, де Laughing

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Чет Фев 13, 2014 11:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
аз имам съвсем прилични чорапи от там. Далече са от най-доброто, но стават.

_________________
www.summitsweb.com
Пет Фев 14, 2014 10:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Rincewind



Регистриран на: 09 Апр 2013
Мнения: 874

Мнение Отговорете с цитат
Понякога има прилични неща за смешни пари в Лидъл, но специално сегашните им предложения са отвратителни.
Като се започне от "туристическите" обувки, мине се през панталончетата и якенцата, и се стигне до щеките.
Пет Фев 14, 2014 10:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Gamina написа:
аз имам съвсем прилични чорапи от там. Далече са от най-доброто, но стават.

И аз.

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пет Фев 14, 2014 10:37 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Stanev



Регистриран на: 02 Апр 2012
Мнения: 174

Мнение Отговорете с цитат
raider написа:
...Чорапите са най обикновенни градски .


С това последното си далеч от истината. Ако бяха "най-обикновенни" градски нямаше да са от полиестер, полиамид и еластан, щяха да са от памук или бамбук да речем. Чорапите имат удебелени зони на някои критични точки по краката на които често се появяват пришки, както и удебелени пети и пръсти.

Това ми е вторият чифт чорапи от Лидл на тяхната предполагам марка Crivit и за 5-6 лева са си направо супер. Бореалките с coolmax ми струваха 20 и нещо лева.

_________________
"...Some people have systemathic approach on nothing..."
Пет Фев 14, 2014 3:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Stanev написа:

.....................................................................
Това ми е вторият чифт чорапи от Лидл на тяхната предполагам марка Crivit и за 5-6 лева са си направо супер. Бореалките с coolmax ми струваха 20 и нещо лева.


За 12 лв. има прилични чорапи на MUND. Моделът е Polar Circle и е към TREKKING LIGHT SOCKS серията им. Демек малко по-тънки идват от баш дебелите чорапи. Съставът им е:
45% Acrylic
30% Merino Wool
18% Polyamide
7% Elastomer
Ето ги на сайта на производителя: http://www.mundsocks.com/?cat=calcetin-polar-circle

Има ги в Алпи и на още места, но в момента не се сещам Екипировка ли беше или Екстрийм.
Пет Фев 14, 2014 4:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
loudidd



Регистриран на: 14 Юли 2011
Мнения: 329

Мнение Отговорете с цитат
Стоките от Лидл си имат определен таргет (непретенциозни туристи, които правят непретенциозни преходи до 10-15 дни на сезон) и за тях стоките са супер и на добри цени.
Има понякога добри попадения, които са си екстра и за по-редовните туристи. Примери са летни полиестерни тениски, зимно термобельо, слънчеви очила, чорапи, софтшел и ски якета, бъфчета (кърпи за глава) и други...
Пет Фев 14, 2014 5:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
trap



Регистриран на: 17 Ное 2013
Мнения: 18

Мнение Адидас Отговорете с цитат
Адидас имат намаление на Gore-tex pro якета в аутлет центъра до Метро. Цените са до двеста и няколко лева. Цветовете, които видях бяха син, зелен и оранжев (много ярки).
Пон Фев 17, 2014 1:05 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlio70



Регистриран на: 13 Май 2010
Мнения: 140
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
За мой приятел взех едни щеки.Не виждам какъв им е проблема.Мисля че ще са добри...пък и да не са имат 3 години гаранция.Демек боли го...
Аз също имам евтини щеки (TCM) сащо произведени в поднебесната империя.На няколко години са и са си екстра.Винаги ги влача по планините от както съм ги купил и не мисля че са по-добри от лидълските.Тоест стават щом още са читави.
За много хора един туристически продукт ако не е над 100+лв значи не става.Е не е така Wink
raider написа:
Минах да фърля око в лидъла,бах си набелязал щеките и чорапи, но като видях какви боклуци са се отказах. Щеките се гънат кат мек щпек . Чорапите са най обикновенни градски .

Кое им се гъне колега..........коланчетата за ръце или гумените тапи на шиповете.....защото аз тези същите щеки 15-20 минути ги разгъвах и сгъвах и пробвах в магазина и такова нещо не видях!


Последната промяна е направена от Svetlio70 на Пон Фев 17, 2014 9:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Фев 17, 2014 9:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dobrifin



Регистриран на: 30 Яну 2013
Мнения: 1037
Местожителство: Рилско

Мнение Отговорете с цитат
Аз пък се снабдих от Лидъла с едни панталони . Миналата година пускаха подобни и съм страшно доволен от тях , още повече па и за 25 лева само Laughing !
Пон Фев 17, 2014 9:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
alexvan



Регистриран на: 20 Апр 2010
Мнения: 705
Местожителство: България

Мнение Отговорете с цитат
Svetlio70 написа:
За мой приятел взех едни щеки.Не виждам какъв им е проблема.Мисля че ще са добри...пък и да не са имат 3 години гаранция.Демек боли го...
Аз също имам евтини щеки (TCM) сащо произведени в поднебесната империя.На няколко години са и са си екстра.Винаги ги влача по планините от както съм ги купил и не мисля че са по-добри от лидълските.Тоест стават щом още са читави.
За много хора един туристически продукт ако не е над 100+лв значи не става.Е не е така Wink
raider написа:
Минах да фърля око в лидъла,бах си набелязал щеките и чорапи, но като видях какви боклуци са се отказах. Щеките се гънат кат мек щпек . Чорапите са най обикновенни градски .

Кое им се гъне колега..........коланчетата за ръце или гумените тапи на шиповете.....защото аз тези същите щеки 15-20 минути ги разгъвах и сгъвах и пробвах в магазина и такова нещо не видях!

Не го слушай райдер - той си е хейтърче, нека си купи едни щеки пък тогава да говори за огъване.
Два дена из Централен балкан щеките от лидъл видяха към 1300м качване и 1600м слизане.
Бая път си беше - сняг, кал, камъни и бая зор.
Никво огъване на лидълските - имам и ТСМ-ски 3-4 години вече и са си здрави, но са по наудобни.
Пон Фев 17, 2014 9:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rincewind



Регистриран на: 09 Апр 2013
Мнения: 874

Мнение Отговорете с цитат
Бре, озверяхте с тия щеки, а Лидъл ги прибраха вече.
Аз имам едни от магазина на Кръстьо Сарафов, 10 лева чифта, здрави като гранит.
Имам и едни декатлонски, 25 лева, базалт.
Така че лидълските с тая цена от 30 лева си бяха скъпи, та скъпи. Very Happy
Пон Фев 17, 2014 10:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zezo



Регистриран на: 15 Сеп 2010
Мнения: 191
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
За 30 лева няма да си взема щеки от LIDL. По-скоро ще додам някой лев за нещо друго, което вече е изпробвано от приятели.
Иначе имам техните панталони и яке за скиори. Топли са, стават за непретенциозни преходи, но да ги ползва човек за нещо по-сериозно - тцъ! Прегряваш, спарват и накрая пак си ходиш мокър.
Вто Фев 18, 2014 12:17 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
raider



Регистриран на: 31 Яну 2014
Мнения: 190

Мнение Отговорете с цитат
А бе неставайте смешни с тея лидълски боклуци. Било то щеки,чорапи,дрехи,храни и всичко там си е от боклук по боклук . Меко казано звучи нелепо "туристически обувки лидъл 40лв." имайки предвид едни истински 200+лв. ,определено небих рискувал да ходя бос на над 2000 метра Very Happy За щеките доста колеги са ги награбили тези дни ги пробвах и в действие,емиии пълен боклук са,както казах гунят се кат фалшив кремвирш,имаш чувството,че всеки момент ще се сгънат. Обаче стават за баба на село да гони патките с тях Very Happy
Вто Фев 18, 2014 2:36 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 3 от 5

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov