ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
ИЗГОДНО. Туристическа ЕКИПИРОВКА в БЪЛГАРИЯ. Дискусии.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
ИЗГОДНО. Туристическа ЕКИПИРОВКА в БЪЛГАРИЯ. Дискусии.
Автор Съобщение
coyota



Регистриран на: 07 Фев 2012
Мнения: 12

Мнение Отговорете с цитат
колеги а какво ще кажете за очилата... Smile
Вто Апр 03, 2012 10:43 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
loudidd



Регистриран на: 14 Юли 2011
Мнения: 329

Мнение Отговорете с цитат
coyota написа:
колеги а какво ще кажете за очилата... Smile


Доволен съм, за тази цена нямат цена Smile
Само оранжевите стъкла не се запотяват, другите две опции нямат антифог. Друг кусур не съм намерил, останалото са плюсове. Smile
Вто Апр 03, 2012 11:52 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dark_templar



Регистриран на: 14 Мар 2012
Мнения: 20

Мнение Отговорете с цитат
Днес си взех от очилата - много съм доволен от стъклата, изработката също не е никак лоша, единствения недостатък на стъклата дадени кат категория 4 е липсата на поляризация... иначе за 16 лв комплекта си заслужава парите.
Вто Апр 03, 2012 11:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sergey_v



Регистриран на: 20 Яну 2012
Мнения: 136
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Аз много трудно смених стъклата. Щях да ги счупя. Някой намерил ли им е цаката?
Сря Апр 04, 2012 12:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
coyota



Регистриран на: 07 Фев 2012
Мнения: 12

Мнение Отговорете с цитат
снощи ходех и за съжаление и очилата и чорапите бяха свършили....направо умира от яд....
Сря Апр 04, 2012 9:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
loudidd



Регистриран на: 14 Юли 2011
Мнения: 329

Мнение Отговорете с цитат
sergey_v написа:
Аз много трудно смених стъклата. Щях да ги счупя. Някой намерил ли им е цаката?


И аз ще се радвам да науча как става, че наистина всеки път си е риск да не счупиш или стъклото, или рамката Smile


Според мен и раниците са добри, за еднодневни преходи - 25л. са и гърба е умно измислен, поне според мен, имат си вграден дъждобран.

Иначе си взех клещите "много в едно" и ми харесват, като ми влезнат в употреба мога да кажа повече Smile


Последната промяна е направена от loudidd на Сря Апр 04, 2012 10:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Сря Апр 04, 2012 11:58 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dark_templar



Регистриран на: 14 Мар 2012
Мнения: 20

Мнение Отговорете с цитат
Има КАРТИНКА - леко се завъртат навътре и се вадят лесно и без риск за стъклото. В пловдив и в 2та магазина Лидл има още от тези артикули ако някой се интересува.
Сря Апр 04, 2012 8:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
alexvan



Регистриран на: 20 Апр 2010
Мнения: 705
Местожителство: България

Мнение Отговорете с цитат
Кои два от общо трите?
Сря Апр 04, 2012 9:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dark_templar



Регистриран на: 14 Мар 2012
Мнения: 20

Мнение Отговорете с цитат
всички от линка на предната страница

http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=15175
Чет Апр 05, 2012 12:04 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sergey_v



Регистриран на: 20 Яну 2012
Мнения: 136
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
dark_templar написа:
Има КАРТИНКА - леко се завъртат навътре и се вадят лесно и без риск за стъклото. В пловдив и в 2та магазина Лидл има още от тези артикули ако някой се интересува.

Пусни картинката моля. Аз не видях подобна в упътването и го изхвърлих.
Чет Апр 05, 2012 1:38 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ferdi_mruvkata



Регистриран на: 27 Авг 2009
Мнения: 640

Мнение Отговорете с цитат
как мога да се сдобия с намаление в Стената. Чувал съм че разни хора пазаруват с 10% .... харесал съм си една раница..... дето с такова намеление става по изгодно от чужбина да си я поръчвам Smile

_________________
Not All Who Wander Are Lost
Вто Апр 10, 2012 11:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dark_templar



Регистриран на: 14 Мар 2012
Мнения: 20

Мнение Отговорете с цитат
Принципно издават карти за пазаруване с отстъпка или на хора, които редовно правят по-големи покупки, или на планински водачи, инструктор по алпинизъм и изобщо хора, за които планината е професия. Аз например имам карта за намаление от Ташев и от BG SPORT.[/b]
Сря Апр 11, 2012 8:45 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
taurus



Регистриран на: 08 Юли 2009
Мнения: 203
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Привет,
Препоръчайте изгодни, но качествени очила (2,3 категория) и там със защити, които са задължителни, за града предимно ми трябват.

_________________
- Ядрото на човешкият дух се изгражда с новите преживявания.
Съб Юли 28, 2012 5:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Emil



Регистриран на: 27 Мар 2012
Мнения: 1073
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
ferdi, обади се имам карта за намаление там, с нея може да напазариш. Не мисля че ще дадат 10%, но колкото толкова. Скоро не съм я ползвал, че не ми се е налаголо да пазаря от там.
Последните 14 години на няколко пъти сменяха системата за отстъпки и като не се появя една година се опитваха да не дават отстъпка, но накрая я получавам. Толкова народ съм закарал там да пазарят, но преди ме познаваше персонала, в началото само Момчил и Рахата продаваха и познаваха всички, сега само един ме знае, явно го има и личния момент.
Съб Юли 28, 2012 5:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
f(x)dx



Регистриран на: 24 Мар 2012
Мнения: 68

Мнение Отговорете с цитат
ferdi_mruvkata написа:
как мога да се сдобия с намаление в Стената. Чувал съм че разни хора пазаруват с 10% .... харесал съм си една раница..... дето с такова намеление става по изгодно от чужбина да си я поръчвам Smile


ами пробвай да им го кажеш директно. Току-виж хванало дикиш
Съб Юли 28, 2012 10:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Следваща
Страница 2 от 21

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov