ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
ИЗГОДНО. Туристическа ЕКИПИРОВКА в БЪЛГАРИЯ. Дискусии.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
ИЗГОДНО. Туристическа ЕКИПИРОВКА в БЪЛГАРИЯ. Дискусии.
Автор Съобщение
loudidd



Регистриран на: 14 Юли 2011
Мнения: 329

Мнение Отговорете с цитат
В момента Scarpa обувките в Basecamp са дооста изгодни, дори трудно май се намират на такива цени и в чужбина. А гледам, че има номера...
Чет Авг 02, 2018 10:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
В Хаджидимово има обувна фабрика където за 60лв могат да се купят туристически обувки GRISPORT с леки козметични дефекти Very Happy
Пон Сеп 17, 2018 9:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
philm



Регистриран на: 06 Сеп 2015
Мнения: 56
Местожителство: София / Стара Загора

Мнение Отговорете с цитат
loudidd написа:
В момента Scarpa обувките в Basecamp са дооста изгодни, дори трудно май се намират на такива цени и в чужбина. А гледам, че има номера...


Имайте предвид че по обикновенните скарпи са румънски, а май тези за бягане са китайски. От там си взех Зен ГТХ,които едвам изтраяха година.

В последствие не ми признаваха рекламацията и само жалба към КЗП е помагала.
Вто Сеп 18, 2018 8:47 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bebo79



Регистриран на: 09 Апр 2009
Мнения: 323
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
philm написа:
loudidd написа:
В момента Scarpa обувките в Basecamp са дооста изгодни, дори трудно май се намират на такива цени и в чужбина. А гледам, че има номера...


Имайте предвид че по обикновенните скарпи са румънски, а май тези за бягане са китайски. От там си взех Зен ГТХ,които едвам изтраяха година.

В последствие не ми признаваха рекламацията и само жалба към КЗП е помагала.


Те затова разчистват на тези цени.....
Съб Сеп 22, 2018 2:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
taurus



Регистриран на: 08 Юли 2009
Мнения: 203
Местожителство: София

Мнение магазини Отговорете с цитат
Търсим обувки за зимата (градско и за село), средно високи, с борд отпред и не много тежки, кожени основно.
до 150-200лв

На прима-виста, това намерих. В Дек-лона не съм ходил и гледал за подобен тип стока.
GRI SPORT-модел -11951 130лв
https://www.redrockbg.com/product.php?id=2032
GRI SPORT-модел- 11225- SYMPA 170лв
https://www.redrockbg.com/product.php?id=2029

LOMER Montello MTX grey 124лв

https://bg.sportsdirect.com/karrimor-leopard-walking-boots-182028?colcode=18202826
Това не разбрах кожа ли е: https://bg.sportsdirect.com/gelert-atlantis-mens-walking-boots-182023?colcode=18202305

2. И зимни за бащата (градско, зима, спирки...), нещо такова (до 100лв, по-леки):
https://bg.sportsdirect.com/karrimor-mount-mid-mens-walking-boots-182105?colcode=18210504

Идеи за магазини в София. Може и от чужбинско.

_________________
- Ядрото на човешкият дух се изгражда с новите преживявания.
Сря Сеп 26, 2018 12:56 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
НИКОЛАЙ Т.



Регистриран на: 30 Юли 2012
Мнения: 711
Местожителство: РУСЕ

Мнение Отговорете с цитат
В Ред Рок има и това Гри :
ТРИСЕЗОННИ ОБУВКИ GRI SPORT -МОДЕЛ 11257- ARCO
За парите си не са лоши. Говоря от опит с тях.
Сря Сеп 26, 2018 4:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ogobogo



Регистриран на: 24 Окт 2012
Мнения: 116

Мнение 5% отстъпка от бг магазин Отговорете с цитат
Не знам дали трябва да го пусна това тук, но имам код за 5% отстъпка на extreme-bg.com
кодът е AnEygcaVSs

предполагам, че ще работи. иначе ако пазарите оттам, ако ще пазарите за първи път, излиза съобщение за 5% отстъпка.
Съб Сеп 29, 2018 11:38 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение ПО ТЕМАТА ИЗГОДНО ! Отговорете с цитат
Днес видях този сайт, ако някой има нужда от кецове на изгодна цена, тук май е така. От бутона горе по средата потърсете в раздел "мъжки обувки"!

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Пет Ное 30, 2018 12:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1931

Мнение Re: ПО ТЕМАТА ИЗГОДНО ! Отговорете с цитат
Whitestar написа:
Днес видях този сайт, ако някой има нужда от кецове на изгодна цена, тук май е така. От бутона горе по средата потърсете в раздел "мъжки обувки"!

Тоя сайт въпреки че е в България / полски е реално / няма Пей Пал, та парите изпратени до него могат да заминат като дим, без следа , и се пие една студена вода после. Щех да взимам едни Саломони от тях обаче се отказах, като пуснаха плащането как става. През auspreiser.de е същата или по-ниска цена, ако се разтърси чиляк, и е сигурно. То между другото ауспрейсъра ме прати в българският сайт,но...винаги едно наум в БГ, майстори сме на шмекериите.

_________________
https://blogailiev.blogspot.com
Пет Ное 30, 2018 1:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
taurus



Регистриран на: 08 Юли 2009
Мнения: 203
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Имате ли идея за отстъпка на ненамалени неща от Спорт депо? Чух че имало 15% при рег-я в сайта, но не получих такъв код. Става дума за термосите на Primus

ПП: Кога е най-изгодно да си купиш трисезонни за топлото полугодие (от бг или чужбина)?

_________________
- Ядрото на човешкият дух се изгражда с новите преживявания.
Пет Фев 08, 2019 7:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
bebo79



Регистриран на: 09 Апр 2009
Мнения: 323
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
taurus написа:
Имате ли идея за отстъпка на ненамалени неща от Спорт депо? Чух че имало 15% при рег-я в сайта, но не получих такъв код. Става дума за термосите на Primus

ПП: Кога е най-изгодно да си купиш трисезонни за топлото полугодие (от бг или чужбина)?


От чужбина естествено..... по добре термоса.
Вто Фев 12, 2019 1:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1931

Мнение Отговорете с цитат
Минах през Спортбокса на Сим. шосе, там отвреме навреме има много добри примоции. Имат и големи номера, което е проблем в България. Продават здраво вече и Ласпортива, имаха поне 50 модела. Но мен малко са ми твърди като обувки и съм на Свинемон.
На вторият етаж е аутлет, Има Саломон 2Д, 3Д, 4Д, които ги водят вече стари модели и са на суперцени. Имаше този Саломон Евазион с подметката - вендуза, ортолайт стелка , гортекс. Само че съм си набелязал високият модел, но и ниският е същият, за кйто търси такъв, а цената е супер 154 лв., имат и големи номера - 12, или над 47. Много се блазних дали да я грабна , но все пак ще си взема високият модел. Имам и много планиски пътък в дома, ще изчакам някой да сдаде багажа преди да вземам нов. Тоя модел е супер отвсякъде - едно парче кожа без шефове / което не се цепи без време при свинемонските пътъци, за разлика от други / , стелка , гортех, подметка...лигите ми потекоха откога го търся, но ..... :






От първият етаж, на новите редовни стоки също имаше намаление и взех всекиднивни маратонки които си бех харесал в сайта на производителя , от 310 на 210 лв. намалени, също толкова са и в Германия. Добре че ги пробвах, че модела е малко по-остър и се отиде на по-голям номер от това което си знам че нося. Гортекс, и Ортолайт . Един път като сложих Ортолайт, разбрах разликата. Повече обувки без ортолайт не мога да си позволя да нося. А и всеки селенин си обича синия цвет, малко жуто за лудницата, за шведски крале отсекъде стават Very Happy :



[/img]

_________________
https://blogailiev.blogspot.com
Чет Фев 28, 2019 2:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1692
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Ха да са ти честити Ачка да ги скъсаш от носене 10 години
Чет Фев 28, 2019 4:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1931

Мнение сарач / кърпач Отговорете с цитат
Благодарско, да сте живи и здрави че днес е празник !

_________________
https://blogailiev.blogspot.com
Пет Мар 01, 2019 12:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
neillmakoli



Регистриран на: 29 Юли 2015
Мнения: 223
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Честито и все на хубави места да ходиш с тях.
Съб Мар 02, 2019 10:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Следваща
Страница 17 от 21

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov