ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
ИЗГОДНО. Туристическа ЕКИПИРОВКА в БЪЛГАРИЯ. Дискусии.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
ИЗГОДНО. Туристическа ЕКИПИРОВКА в БЪЛГАРИЯ. Дискусии.
Автор Съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 813
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
В онлайн магазина на СпортБокс има много приятни намаления на Salomon. Определено си заслужава!

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Сря Мар 25, 2020 10:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
В онлайн магазина на Ташев има намаление от 20% на всички стоки

https://www.tashev.bg/store
Нед Май 03, 2020 9:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peres



Регистриран на: 22 Юли 2014
Мнения: 11

Мнение Отговорете с цитат
В Спортдепо за раници Оспри имат 30% намаление тази седмица. Сравнено с моментните цени в немски сайтове и добавен транспорт - цените ми се струват конкурентни.
Сря Ное 25, 2020 10:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
taurus



Регистриран на: 08 Юли 2009
Мнения: 203
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Търся си елек с такава цел (и термо бельо) - за елек обиколих 4-5 магазина около колелото на Хладилника - нищо. Засега на Зайо съм се спрял, но не знам дали са останали размери - те добри ли са? Кечуа в декатлон беше 45лв, за вятър - но съм предубеден към бюджетната им марка Rolling Eyes
Остана в Стената и Бейскамп да проверя, но ще звънна. Други идеи (и онлайн)? Краен вариант е да ми ушият, но как да знам дали материалите са им читави (софтшел и полартек)?

_________________
- Ядрото на човешкият дух се изгражда с новите преживявания.
Сря Яну 06, 2021 7:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1931

Мнение Отговорете с цитат
Заковах едно много уцелено моделче на Свинемон, лятно. Масивно е , има си всичко - гортекс, ортолайт стелка. Няма метални капси на връзките, което е голям +. връзките са плоски . Подметката е много ситен грайфер на Шеврон , много здрава. Два такива модела имах, най-доволен съм от тях. Още не мога да ги износя, изтриха им се подметките, на нищо не приличат, но расождам кучето в кал с тях.
Този модел е странен, но много уцелен и удобен във всяко отношение. цена - 223 лв на примоция в Спортбокс.Имаха и номер, и цвят. В чужбина цените са даже 25 евра по-високи за моят номер и цвят. Нямат такива примоции вече като преди кризата.



Подметка е 6+ за лято - еднокомпонентна , много устойчива на удари и изтриване.


Тук са описани, въпреки че на този сайт не разчитам - или нямат номера, или ако цената е ОК, стоките ги нямат....български номерца : https://www.obuvki.bg/turisticheski-salomon-evasion-2-mid-ltr-gtx-gore-tex-398714-26-v0-magnet-phantom-quiet-shade.html

Ведрин се оказа прав - един по-различен модел, който бях доволен от него, изведнъж подметката му се сцепи на 4-5 места едновременно. От два материала е , затова става така. Меката жълта част не се събира добре със самата подметка и се отделя. Все пак, ги носих три години, издържаха нормално , колкото би издържала всяка друга обувка, не съм недоволен и бих повторил за цената, за която ги купих - 82 евро на примоция от Немачко + 10 лв транспорт. Но очаквах повече от тях:


[/img]

_________________
https://blogailiev.blogspot.com
Сря Яну 13, 2021 8:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
Едно ново предложение за туристически обувки, които се произвеждат в с.Езерче и Габрово.
В Габрово магазина е срещу Полицията.

https://www.dobrev-n.com/
Сря Яну 20, 2021 5:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1692
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Ей, Ну Погоди, да не ги прави Мечо Пух тези обувки в Езерче? Very Happy
Чет Яну 21, 2021 9:48 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
Обувките се правят по лиценз на CRISPI Very Happy
В магазина цените са по-ниски от тези на сайта.
Качеството е прилично и обувките се продават с гаранция.
Вто Яну 26, 2021 12:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
taurus



Регистриран на: 08 Юли 2009
Мнения: 203
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Very Happy
Цитат:
Празнуваме Великден със специален промо код за отстъпка в магазини Basecamp!
Възползвай се от промо код HOLIDAY15OFF и вземи -15% намаление на Нови Колекции Лято 2021 и ненамалени стоки! Екипировка за планински, морски, градски или извън градски приключения от Patagonia, Scarpa, Black Diamond, Mammut, Ultimate Direction и още любими аутдор марки! Очаква ви и до 40% намаление на Зимни колекции 20/21!
Посрещнете топлите дни с екипировка без компромиси и широки усмивки!

Промо код: HOLIDAY150FF
Срок на валидност 31.05.2021г.

Използвайте промо кода в следните магазини: Basecamp, бул. Черни връх 90; Basecamp, ул. Околовръстен път 265, както и [url=Празнуваме Великден със специален промо код за отстъпка в магазини Basecamp!
Възползвай се от промо код HOLIDAY15OFF и вземи -15% намаление на Нови Колекции Лято 2021 и ненамалени стоки! Екипировка за планински, морски, градски или извън градски приключения от Patagonia, Scarpa, Black Diamond, Mammut, Ultimate Direction и още любими аутдор марки! Очаква ви и до 40% намаление на Зимни колекции 20/21!
Посрещнете топлите дни с екипировка без компромиси и широки усмивки!

Промо код: HOLIDAY150FF
Срок на валидност 31.05.2021г.

Използвайте промо кода в следните магазини: Basecamp, бул. Черни връх 90; Basecamp, ул. Околовръстен път 265, както и онлайн .


_________________
- Ядрото на човешкият дух се изгражда с новите преживявания.
Сря Апр 28, 2021 8:18 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1931

Мнение Отговорете с цитат
Примоция на облекла КИЛПИ до 20.06. https://www.extreme-bg.com/kilpi и други стоки в ЕКСТРЕМЕ. Приятно впичитление прави, че промоцията е като за бяла държава :
- преди сезона, а не след
- имат всички номера, не само за виетнамци

_________________
https://blogailiev.blogspot.com
Съб Юни 05, 2021 11:05 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Salomon Eskape Mid Gtx за 149лв в EMAG - номера 44 и 46 - отговарят на ~1 номер по-малки, т.е. EU 43 1/3 и 45 1/3.
Отнесох предпоследния 44, че не знам дали ще ги има нататък във времето.
Нося същите 5-6 години - отлични.



_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Сря Авг 04, 2021 7:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
taurus



Регистриран на: 08 Юли 2009
Мнения: 203
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Някой сеща ли се промо кода на Бейскамп сайта - сега са пуснали намаления, но този за -10% не го намирам.

_________________
- Ядрото на човешкият дух се изгражда с новите преживявания.
Пон Авг 16, 2021 3:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
ganchosub



Регистриран на: 08 Сеп 2015
Мнения: 16

Мнение Отговорете с цитат
Аз поръчах с "10OFF", но мисля, че изтече в края на юли.
Пон Авг 16, 2021 9:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Irha



Регистриран на: 05 Окт 2013
Мнения: 243
Местожителство: БГ

Мнение Отговорете с цитат
Хубави и здрави италиянски обувки GARSPORT DUBLIN само за 99лв от Etools.bg

https://etools.bg/product/24589/garsport-dublin-zashtitni-rabotni-obuvki-zeleni-s-razmeri-36-47-511900.html

Доставката е безплатна до офис на СПИДИ Very Happy

Също съм супер доволен и от маратонките GARSPORT HECKLA

https://etools.bg/product/24590/garsport-heckla-zashtitni-rabotni-obuvki-sini-s-razmeri-36-47-502500.html
Чет Сеп 16, 2021 11:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1931

Мнение Отговорете с цитат
В Метро, случайно засякох едно свежо моделче на Свинемон за нищо пари - 129 лв. Имам същият модел, идеален е и много удобен. Други цветове е , затова повторих, да си ги менкам , щото вече ходя само с подобни навсякъде . С Гортекс и ОРТОЛАЙТ стелка . Има и избор на номера.


[/img]

_________________
https://blogailiev.blogspot.com
Съб Сеп 18, 2021 1:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Следваща
Страница 19 от 21

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov