ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
ИЗГОДНО. Туристическа ЕКИПИРОВКА в БЪЛГАРИЯ. Дискусии.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 19, 20, 21  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
ИЗГОДНО. Туристическа ЕКИПИРОВКА в БЪЛГАРИЯ. Дискусии.
Автор Съобщение
Hristoa76



Регистриран на: 24 Окт 2014
Мнения: 112

Мнение Отговорете с цитат
Погледна ли в www.esport.bg?Оня ден си поръчах escape mid ltr, на много добра цена са,ама ги върнах,щото са ми тесни..
Нед Сеп 06, 2015 8:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1935

Мнение Отговорете с цитат
Hristoa76 написа:
Погледна ли в www.esport.bg?Оня ден си поръчах escape mid ltr, на много добра цена са,ама ги върнах,щото са ми тесни..

Този модел е много добър за лятото, за Стара планина ще са О.К. По принцип Саломон номерата са им един + отгоре, а имаме и +1 за чорап. Аз например от нормален 45, на Саломон съм 46 и 2/3 с дебел чорап обувката ми заспива. Подходяща е и за широки пръсти-стъпало отпред, има малко мекота която се настройва с връзването на връзките, и поема разширение. Цената е мн.добра.
Нед Сеп 06, 2015 8:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Hristoa76



Регистриран на: 24 Окт 2014
Мнения: 112

Мнение Отговорете с цитат
Не знам на какво казваш широко стъпало?Моят крак е широк и досега Саломон не ми е паснал.Дължина UK12,5 ми е добре,но са тясни!
Нед Сеп 06, 2015 9:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1935

Мнение Отговорете с цитат
Интересни стоки на нестандартно място - ХИТ Хипермаркет Младост / сигурно ги има и в Люлинския/. Етикетите са на немски, има размери от XS до XXL, щанда е без продавач , близо е до касите - магазина е много голям, може и да се пита консултант за мястото- свободно се пипат, изваждат, мерят.
- планински летни панталони със сваляема с цип долна част, дълбоки, с хубави шевове , големи джобове, отстрани също джобове, 2 цвята - 7.99 лв / всички цени са с вкл. ДДС / по ми харесват от моите стари Саломон за 100 лв, които са плитки и колана им не се държи и пада при ходене надолу заедно с гащите, та взех и едни Милет за 140 лв/?!/ Cool тия пък ми е жал да ги покъсам по каминяка, та ги нося като официални Shocked по витошки разходки само /
- полари 3 цвята, хубав цип, висока яка, без излишни пластмасови стегачи долу, които да ти се забият в кокалите в спалния чувал/ - 9.99 лв
- от там си взимам хубави памучни фанелки Frut of the loom, има бели и цветни , които стават и за бельо, не се развлачват след едно пране като Метровските и са 2 пъти по- евтини - къс рькав 2.99 , дълъг ръкав - 3.99.
Добри интересни неща от храните, с много голям избор - например испански боб - 20 вида.
Сря Сеп 09, 2015 6:02 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1935

Мнение Отговорете с цитат
Намаления на туристически палатки в Спорт депо
Чет Окт 29, 2015 11:59 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
Само днес -25% на туристическа екипировка в Дими Байк- Русе

http://www.dimibike.com/
Пет Ное 27, 2015 6:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
По случай своя 20 годишен юбилей, магазин Ташев-Плевен прави 20% намаление на екипировка през месец Декември 2015 Very Happy

http://www.tashev.bg/shop/
Пет Дек 04, 2015 9:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
alexvan



Регистриран на: 20 Апр 2010
Мнения: 705
Местожителство: България

Мнение Отговорете с цитат
Това къде го пише - в сайта им няма никакво инфо?
Нед Дек 06, 2015 7:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
Преди 2 дни бях в магазина им в Плевен и на входната врата имаш съобщение за 20% намаление на всички стоки по случай 20-ния юбилей.
В магазина върху цените на стоките не е указано никакво намелиние, ала като плащаш на касата ти правят 20% отстъпка.

Впрочем ДимиБайк Русе също ще имат 20% намаление седмицата преди Коледа.
Нед Дек 06, 2015 8:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
Уточнение -намалението от 20% по случай юбилея на фирма Ташев важи само за магазина в Плевен Smile
Така че ако някой има път през Плевен може да се възползва от 20% или да замоли някой познат от там
Пет Дек 11, 2015 1:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mirosllaw



Регистриран на: 21 Сеп 2011
Мнения: 81
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Днес пазарувах в Стената в центъра - имат намаление на всички стоки с 20% до края на годината.
Сря Дек 23, 2015 8:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
E99



Регистриран на: 22 Яну 2015
Мнения: 75

Мнение Отговорете с цитат
Днес има намаление на HH и Icebreaker в Спортдепо.
Вто Яну 19, 2016 4:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
katerina2121



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 13

Мнение въпрос за термочаши Отговорете с цитат
Някой ползвал ли е термочаша за готвене без огън, има ли някакъв ефект за направа на чайчета, кафенца и фалшиви супички, или би била скъпа и безсмислена придобивка
пример:
http://www.dimibike.com/turizam-ekipirovka/kamping-oborudvane/sadove-pribori-grupa/termochasha-gotvene-bez-ogan.htm
Чет Яну 21, 2016 4:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
icpart



Регистриран на: 02 Яну 2012
Мнения: 119
Местожителство: Варна

Мнение Re: въпрос за термочаши Отговорете с цитат
katerina2121 написа:
Някой ползвал ли е термочаша за готвене без огън, има ли някакъв ефект за направа на чайчета, кафенца и фалшиви супички, или би била скъпа и безсмислена придобивка
пример:
http://www.dimibike.com/turizam-ekipirovka/kamping-oborudvane/sadove-pribori-grupa/termochasha-gotvene-bez-ogan.htm

Интересно изглежда.
По принцип не виждам да не може да стане за чай например. По важно е каква температура се достига при химическата реакция. За полуготови ястия също не виждам проблем да не става. За кафе там вече трудно ако се цели да се кипне например. Ама и там с тея разтворимите пак няма да има проблеми.
Въпроса е каква е цената на консуматива и дали кафето няма да ти излезе после солено. Най малкото като не се ползва консуматив тъй като гледам чашката става най-обикновен термос. Така че поне има двойна функционалност от нея. Тук има цена за пакет http://www.trekmates.co.uk/trekmates-reg-flameless-cook-system-heatpack-20g-contains-7-heatpacks-high-power
Груби сметки едно чайче идва към 4 кинта. Така че не мерси. Просто не си заслужава.

Даже системата за готвене по ми допадна де:
http://www.dimibike.com/turizam-ekipirovka/kamping-oborudvane/sadove-pribori-grupa/sistema-gotvene-bez-ogan.htm
Ако си фен на бивакуването тези две системи са идеални като цяло.

Като цяло в системата за готвене по има смисъл да се инвестира. Идеална е за походни условия където може да си сготвиш нещо набързо.
Вто Яну 26, 2016 10:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
katerina2121



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 13

Мнение Отговорете с цитат
оказа се че имам един познат, който си е взел системата за готвене, каза че не е очарован, от първите опити, обикновените макарони с едно загряващо пакетче му хрупали с 2 били идеални, ориз и полуготови спагети се получавали, но нещо не баш /по негови думи не съм яла Smile/ ама те полуготовите спагети и в термос с вряла вода се получават почти ама не баш... та явно лично за мен се обезсмисля, от една страна като цена, от друга страна като смисъл да се носи още 1 кило
Пет Яну 29, 2016 7:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 19, 20, 21  Следваща
Страница 14 от 21

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov