ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
ИЗГОДНО. Стоки за туризъм от ЧУЖБИНА. Дискусии.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 27, 28, 29  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
ИЗГОДНО. Стоки за туризъм от ЧУЖБИНА. Дискусии.
Автор Съобщение
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1931

Мнение Отговорете с цитат
taurus написа:
В
https://www.sportpursuit.com/ са пуснали СОломон на промоция.

Някой дали е навит за комбина от sportdirect.com ? Искам утре най-късно да поръчам, за 1седмица да дойдат. 8.32лири е до БГ. Idea


Сало/свинемон ги следя редовно. В www.sportpursuit.com са пуснали вярно изгодно, но най-неудачните им модели - от много парчета, и много небалансирана шарения на цветовете. Дето се казва, пуснали са моделите които последни остават по рафтовете. Кожените средновисоки модели също са възможно най-лошите, с излишно дебела кожа, където не трябва, която се нагъва на бричове, и с шевове пак точно където не трябва , които обезмислят гумената капа на върха. С допълнителната цена от 10 евро за транспорт, за същите пари могат да се купят най-добрите модели на марката от www.auspreiser.de, с безплатен транспорт вътре в Германия.
Този модел е само 84.5 евра в промоция https://www.auspreiser.de/goto/shop/3986460655?type=offer&price=84.50&search=salomon%2Bx%2Bultra%2Bltr Тук е в дамски вариант, при следене на сайта се намира и мъжкият модел на такава цена. С Гъбко за 170 лв е крайната цена до България.
Откакто го обух, зарязах всички други обувки и просто не мога да си го сваля от краката в града - много удобен, едновременно стабилен и лек. Пружинираща, омекотяваща и изолираща, дебела подподметка. Тъй като е дълбок, идеален е за поставяне на ортопедични стелки в него. За градски условия с грайфера си от много, дълбоки и остри зъби за разлика от Вибрам, не мръдва при лед, сняг, и същевременно е комфортен при по-топло време - при температури до 20 С - въпреки че е без гортекс, няма никакво запарване. С едно движение връзките се стягат или отпускат - когато вървите е добре да е стегнат, при влизане в топло помещение незабелязано за околните може да се отпусне .
Нед Дек 11, 2016 10:24 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Снегоходки

Columbia в Спортпъъсют-а. И Marmot.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Съб Яну 14, 2017 9:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vlado1987



Регистриран на: 02 Май 2015
Мнения: 33

Мнение Отговорете с цитат
Ей тук има някакви МЕГА намаления на Норт Фейс.
Не знам дали не са ментаци, ама мисля да поръчам едно яке и да видя.Уж го дават достоверен сайт.[/u]
Пон Фев 06, 2017 10:04 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
goshe



Регистриран на: 23 Ное 2016
Мнения: 2

Мнение Отговорете с цитат
Ами Владко драсни да кажеш като поръчаш, но спред мен си "намирисва" работата...
Пон Фев 06, 2017 11:26 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bebo79



Регистриран на: 09 Апр 2009
Мнения: 323
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
vlado1987 написа:
Ей тук има някакви МЕГА намаления на Норт Фейс.
Не знам дали не са ментаци, ама мисля да поръчам едно яке и да видя.Уж го дават достоверен сайт.[/u]


Под някой модели има коментари на хора кито казват,че уж били оргинални.......
Но яке със мембрана за 55 евра ..........не знам малко ми се струва.
Сайта е американски де,днес от телефона го гледах.
Пон Фев 06, 2017 6:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
bebo79 написа:
vlado1987 написа:
Ей тук има някакви МЕГА намаления на Норт Фейс.
Не знам дали не са ментаци, ама мисля да поръчам едно яке и да видя.Уж го дават достоверен сайт.[/u]


Под някой модели има коментари на хора кито казват,че уж били оргинални.......
Но яке със мембрана за 55 евра ..........не знам малко ми се струва.
Сайта е американски де,днес от телефона го гледах.
... с полско разширение /.pl/, немски собственик /юридическо лице/ - 1API GmbH, Talstrasse 27, 66424, Homburg, Germany
Манекена с дръпнати очи - http://tnfpromotions.pl/men-north-face-gore-tex-pro-shell-jacket-tnf-black.html
Не приемат PayPal...
С една дума - Uwaga! Laughing

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пон Фев 06, 2017 8:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bebo79



Регистриран на: 09 Апр 2009
Мнения: 323
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ристо Туристо написа:
bebo79 написа:
vlado1987 написа:
Ей тук има някакви МЕГА намаления на Норт Фейс.
Не знам дали не са ментаци, ама мисля да поръчам едно яке и да видя.Уж го дават достоверен сайт.[/u]


Под някой модели има коментари на хора кито казват,че уж били оргинални.......
Но яке със мембрана за 55 евра ..........не знам малко ми се струва.
Сайта е американски де,днес от телефона го гледах.
... с полско разширение /.pl/, немски собственик /юридическо лице/ - 1API GmbH, Talstrasse 27, 66424, Homburg, Germany
Манекена с дръпнати очи - http://tnfpromotions.pl/men-north-face-gore-tex-pro-shell-jacket-tnf-black.html
Не приемат PayPal...
С една дума - Uwaga! Laughing


Преди няколко дена ми се появи на телефона реклама в фейса с тази промоция

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1113212448789306&id=1054159468027938&__mref=message_bubble

Като натисна от телефона примерно на това яке Men North Face Gore-tex Pro Shell Jacket Tnf Blue или отида най от долу след продуктите има следния адрес.

2040 Fillmore St
San Francisco , CA 94115
..............
...........

Затова предположих ,че сайта е от Америка.
Вто Фев 07, 2017 6:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vlado1987



Регистриран на: 02 Май 2015
Мнения: 33

Мнение Отговорете с цитат
Тръгнах да поръчвам, и както Ристо Туристо е забелязъл не приемат paypal, директно хикс на страницата.
Реших да пиша на TNF, да ги питам тяхно ли е това, или не.

Цитат:
Hi there Vlado

I am only able to advise that our own website is genuine, however, the website you have mentioned is not operated by us at all so I cannot recommend using it.

I have forwarded this to our Legal Team for them to look into, thank you very much for informing me about it.

Best wishes

David
[/code]

Прекалено хубаво беше, за да е истина.Дори и да е менте, пак не е кой знае какво, ама да знам, че може и да не дойде...
Сря Фев 08, 2017 3:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bebo79



Регистриран на: 09 Апр 2009
Мнения: 323
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
vlado1987 написа:
Тръгнах да поръчвам, и както Ристо Туристо е забелязъл не приемат paypal, директно хикс на страницата.
Реших да пиша на TNF, да ги питам тяхно ли е това, или не.

Цитат:
Hi there Vlado

I am only able to advise that our own website is genuine, however, the website you have mentioned is not operated by us at all so I cannot recommend using it.

I have forwarded this to our Legal Team for them to look into, thank you very much for informing me about it.

Best wishes

David
[/code]

Прекалено хубаво беше, за да е истина.Дори и да е менте, пак не е кой знае какво, ама да знам, че може и да не дойде...


Чел съм ,че на North Face имало много добри ментета,много трудно могат да се разпознаят от истинските някой от тях.
Видях няколко коментара на хора купили си подобни якета и казваха ,че били много добри,не знам дали са истински тези коментари или не.
Сря Фев 08, 2017 7:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
petrucci



Регистриран на: 03 Окт 2014
Мнения: 25

Мнение Отговорете с цитат
vlado1987 написа:
Taurus, отстъпката от 5 лири е само за този който, праща поканата.И ако този, който я е приел си купи нещо.
"Know someone who should know about SportPursuit? Share SportPursuit with your friends and you'll get £5 credit when they make their first purchase.*
Sharing is easy. Either click one of our share buttons or copy and paste your personal link and share it with your friends."
Но иначе ето линкче с покана

https://www.sportpursuit.com/join/raptor1987_4c5d8a

Доставка до България предлагат, струва £7.99.Не знам с гъбко колко излиа, май е по евтино.Трябва да каже някой, който ги е ползвал.Поръчката ми беше доставена на 9-я ден от поръчката, което мисля е добре, като се има предвид, че като стигне у нас го поема пощата!
Относно номерацията, аз за себе си съм открил, че стелка 27(.5)за нормални обувки, и 28 за планински ми е добре.Рискувам само с това, че може да са ми неудобни, но като цяло не ми е капризен крака.Всеки сам си преценява риска.Аз и принципно съм с тясно стъпало, като цяло и проблема дали няма да ми стиска отстрани отпада.
Ей сега премерих катмандуто- 760гр. за 43.1/4

Boreal в момента не вижам да има на промоция.
Аз направих поръчка от сайта на втори и са отговорили че ще пристигне около 25 число .Доставката е 6 паунда иначе...но времето е много.Ако някой който е поръчвал от там с техен куриер да каже за колко време идва поръчката.Преди малко ми отговориха по чата така.....Hi, we normally find that it takes 2-3 weeks to arrive after the order is dispatched.
Сря Фев 08, 2017 7:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mirosllaw



Регистриран на: 21 Сеп 2011
Мнения: 81
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
petrucci написа:
Аз направих поръчка от сайта на втори и са отговорили че ще пристигне около 25 число .Доставката е 6 паунда иначе...но времето е много.Ако някой който е поръчвал от там с техен куриер да каже за колко време идва поръчката.Преди малко ми отговориха по чата така.....Hi, we normally find that it takes 2-3 weeks to arrive after the order is dispatched.

Те не изпращат поръчката веднага след като я направиш. Изпращат на всички поръчали едновременно, няколко дни след приключване на съответната разпродажба. Изчакват разпродажбата да приключи, да видят колко и какви са заявките, след това поръчват стоката на производителя и няколко дни по-късно я разпращат на купувачите. Ако поръчаш в началото на разпродажбата има доста да почакаш докато ти ги изпратят. Иначе стигат за около седмица. Можеш да провериш в сайта дали твоята поръчка е вече изпратена и ако да - кога.
Чет Фев 09, 2017 12:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
diantsvetkov



Регистриран на: 31 Авг 2012
Мнения: 64

Мнение Отговорете с цитат
Преди 2 седмици си поръчах яке от sportpursuit , на следващия ден го изпратиха и пристигна за по-малко от седмица , но разпродажбата беше към края си. Освен това ми го доставиха до адреса , не ми се наложи да се занимавам с Български пощи. Най-добре е да се гледа est.dispatch за да няма голямо чакане. Като цяло съм доста доволен от сайта.
Пет Фев 10, 2017 12:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dandan



Регистриран на: 26 Авг 2013
Мнения: 211

Мнение Отговорете с цитат
diantsvetkov написа:
Преди 2 седмици си поръчах яке от sportpursuit , на следващия ден го изпратиха и пристигна за по-малко от седмица , но разпродажбата беше към края си. Освен това ми го доставиха до адреса , не ми се наложи да се занимавам с Български пощи. Най-добре е да се гледа est.dispatch за да няма голямо чакане. Като цяло съм доста доволен от сайта.


На всеки продукт си пише очаквана дата на изпращане.

Имам над 40 поръчки от сайта и продължавам да съм много доволен.
Пет Фев 10, 2017 5:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Iter



Регистриран на: 05 Юни 2014
Мнения: 55

Мнение Отговорете с цитат
Някой пазарувал ли е The North Face от сайта Fashion days. Въпреки куците описания, правени от хора, които нищо не разбират от това, нещата изглеждат оригинални. Пуснах кодовете в Гугъл - излизат или само азиатски сайтове или модели отпреди сезон-два. Явно чистят някакви складове. Иначе цените са добри - взех си пухенка без ръкави, която е струвала в Щатите 200 долара, 800 от Summit серията за 130 лв. Поздрави
Пет Фев 10, 2017 6:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Iter



Регистриран на: 05 Юни 2014
Мнения: 55

Мнение Отговорете с цитат
dandan написа:
diantsvetkov написа:
Преди 2 седмици си поръчах яке от sportpursuit , на следващия ден го изпратиха и пристигна за по-малко от седмица , но разпродажбата беше към края си. Освен това ми го доставиха до адреса , не ми се наложи да се занимавам с Български пощи. Най-добре е да се гледа est.dispatch за да няма голямо чакане. Като цяло съм доста доволен от сайта.


На всеки продукт си пише очаквана дата на изпращане.

Имам над 40 поръчки от сайта и продължавам да съм много доволен.


Аз също съм доволен от сайта, но за съжаление работят с Ройал мейл, които пък работят с Български пощи. В резултат, последната ми поръчка я загубиха и по неведоми пътища се върна обратно в UK. Получих от техните бележки, че е дошла, ходих 5 пъти да я взема, не можаха да я намерят и накрая получих запитване от сайта защо им я връщам. И един път изобщо пощeнският клон не ме беше уведомил, та ходих да я издирвам няколко пъти. За сега резултатът е 16 доставени, къде с проблеми, къде не и една върната пратка.
Пет Фев 10, 2017 6:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 27, 28, 29  Следваща
Страница 22 от 29

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov