ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
ИЗГОДНО. Стоки за туризъм от ЧУЖБИНА. Дискусии.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
ИЗГОДНО. Стоки за туризъм от ЧУЖБИНА. Дискусии.
Автор Съобщение
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1935

Мнение Отговорете с цитат
Ристо Туристо написа:
Трекинг сандали Teva Mens Terra Fi 5 за 60 лири с много размери в eBay - https://www.ebay.com/itm/Teva-Mens-Terra-Fi-5-Universal-Leather-Sandals/362664127714?var=631811362333
Има и по-евтини, ама ограничена номерация.
Този модел е в топ 3 в света по отзиви.

самата Тева - фирма която май е от Келифоония, има отдел за доставки в Холандия, и от началото на септември пускат примоции - по 22 евро / чифта, без ограничение в номерации. С жената си взехме по 2 и сме доволни.

_________________
https://blogailiev.blogspot.com
Сря Авг 21, 2019 4:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bebo79



Регистриран на: 09 Апр 2009
Мнения: 323
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
taurus написа:
Scarpa от чужбина нещо не откривам с добри цени.
Как стои въпроса с гаранцията?
Тук някои модели не ги зареждат, например:
https://www.scarpa.net/product/18496697/kailash-lite-gtx-on-trails-with-full-backpacks-waterproof-gray-shark-lake-blue
Знам че дават 2г тукaшния представител.

ПП> в този немски сайт са на много добра цена, но нямат 42.
https://www.bergfreunde.eu/scarpa-mojito-hike-plus-gtx-walking-boots/


2 чифта обувки имам от този сайт но съм нямал проблем до момента.
Имат 2г гаранция дори и Гармонт където на ще от Стената дават 1г
Не би трябвало да те притеснява това защото след снимков материал на дефекта ще ти ги приемат .....
Би трябвало да се притесняваш от цената за транспортните разходи повече.
Чет Авг 22, 2019 11:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
neillmakoli



Регистриран на: 29 Юли 2015
Мнения: 223
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
аngel написа:
Ристо Туристо написа:
Трекинг сандали Teva Mens Terra Fi 5 за 60 лири с много размери в eBay - https://www.ebay.com/itm/Teva-Mens-Terra-Fi-5-Universal-Leather-Sandals/362664127714?var=631811362333
Има и по-евтини, ама ограничена номерация.
Този модел е в топ 3 в света по отзиви.

самата Тева - фирма която май е от Келифоония, има отдел за доставки в Холандия, и от началото на септември пускат примоции - по 22 евро / чифта, без ограничение в номерации. С жената си взехме по 2 и сме доволни.


В Ибей ли ги намалят по 22 евро?
Пет Авг 23, 2019 7:05 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
neillmakoli написа:

В Ибей ли ги намалят по 22 евро?
Предполагам тук - https://www.teva-eu.com/nl/sale/?icid=hp_sale_16082019
Обаче няма как точно цитираният подел да се купи за 22 евро - абсурд.
Най-евтино съм ги виждал за 40 лири в спортпърсют-а. Обаче промоцията я пускат в 12 през нощта, сутринта вече бяха изчерпани.

ПП - Teva е част от групата Deckers Outdoor Corporation, базирана в Калифорния, САЩ - https://en.wikipedia.org/wiki/Deckers_Outdoor_Corporation#Teva

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пет Авг 23, 2019 8:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Катарами за кръстен колан Отговорете с цитат
Ако някой си търси здрава такава /различни размери/ - https://www.ebay.com/itm/Heavy-Duty-Quick-Release-Buckle-Clip-for-Bag-Backpack-1-1-5-2-Webbing-Belt/183357531652?hash=item2ab0f5e604:m:mG3NR7WoPlWxIQLgbCqhUXg
Моята дойде за 20 дни.
Много качествена.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пон Сеп 09, 2019 12:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peres



Регистриран на: 22 Юли 2014
Мнения: 11

Мнение Отговорете с цитат
Няколко пъти в последните години купувах раници от тук: https://trekkingstar.de/ , и до момента всички доставки бяха без никакви проблеми. До България доставката е 17 евро, а за Германия е безплатна при стойност на поръчката над 40 евро. Нерядко , особено за последни бройки намаленията са близо 50%.
Нед Сеп 22, 2019 4:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Лахесис



Регистриран на: 15 Яну 2012
Мнения: 237

Мнение Отговорете с цитат
Вlack week в Sportscheck до 30.11.19. Избрани артикули с 50 % намаление https://www.sportscheck.com/s/blackjackets/
Вто Ное 26, 2019 6:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
А този сайт дали изглежда надежден?

www.outdoor-broker.de

Харесал съм 2 чифта обувки от там.

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Пет Ное 29, 2019 11:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bebo79



Регистриран на: 09 Апр 2009
Мнения: 323
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Svetlix написа:
А този сайт дали изглежда надежден?

www.outdoor-broker.de

Харесал съм 2 чифта обувки от там.


Да ......тук пише условията
https://www.outdoor-broker.de/versandkosten/
Пет Ное 29, 2019 11:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Лахесис



Регистриран на: 15 Яну 2012
Мнения: 237

Мнение Отговорете с цитат
Svetlix написа:
А този сайт дали изглежда надежден?

www.outdoor-broker.de

Харесал съм 2 чифта обувки от там.

Така изглежда. В trusted shops с оценка 4,8 е, а и е партньор на idealo, плюс някъде ми се мернаха в Bild Zeitung i Die Welt май реклами.
Само имай предвид, че партньор на DHL, DPD и сигурно и други за България са онези миризливци от Speedy или Rapido, което е пак Speedy, а с тях един път не ми е минала безпроблемно доставка, било то от чужбина или от страната, а и не само на мен, а и на всички близки и познати. Т.е. искай си задължително номера на пратката, следи я, защото не очаквай Спиди да ти я доставят без ти да ги тормозиш.
Съб Ное 30, 2019 1:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Svetlix написа:
А този сайт дали изглежда надежден?

www.outdoor-broker.de

Харесал съм 2 чифта обувки от там.


Да, има няколко апетитни Скарпи /като тази/, Арктерикс!!!, дори любимите Саломон Ортолайт стелки на Ангел, на полвин цена.
Не се чуди - рипай. Дано да уцелиш номерацията, че става сложничко с връщането. По-добре да ги шитнеш тука - дано да не се налага, де.
Мери ли на избрания производител номерацията тука?

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Съб Ное 30, 2019 1:31 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Мерихме и двамата. Знаем си със сигурност номерата. Избрахме точно това, което искахме като модели и разцветки. Идеята бе да минем с една доставка. Платих ги ... сега ще видим.

Лахесис, уж имам човек в Спийди и често работя с тях. Ще ги видим. За Рапидо имам кофти мнение и ги избягвам по всякакъв начин поради причините посочени от теб.

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Съб Ное 30, 2019 11:55 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Twoo



Регистриран на: 25 Юни 2018
Мнения: 311

Мнение Отговорете с цитат
Спиди и Рапидо са една и съща компания. Положението е хвани единия удари другия (Правил съм го). Налагало ми се е да работя с куриерски фирми... Те и в това отношение хич ги няма. Лепим 3 лепенки чупливо идва да взима пакета и го изпуска два пъти докато излезе от магазина... От най-ниското до високото са все мошеници. Моя съвет и винаги когато може да се избягват.
Съб Ное 30, 2019 12:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Не е точно отзив, но да споделя. Въпросната вечер направих поръчка на два чифта обувки. Регистрирах се, избрах си марка, модел, цветове, номерация, платих ги с кредитната карта (не съм фен на master card, но от службата такива ни раздават)... и тук почва интересната част. Въобще не получих известие по мейла, че съм си купил нещо. Гледах в спам папката - мейл йок В историята на поръчките седеше празно. Нищо дори не загатваше, че съм си купил нещо. А иначе паричките седяха блокирани по картата ми. Интересното е, че дори не трепнах Smile Вярно сумата не е малка - 360 лв, но въпреки това запазих олимпийско спокойствие.

Тази вечер докато ръчках из сайта попаднах на следния текст: Du hast keine eMail Bestätigung erhalten?

Bitte prüfe in deinem Konto die genaue Angabe deiner eMail Adresse. Eventuell ist Deine Zahlung abgebrochen worden - wir prüfen das gerne. Wende dich in diesem Fall bitte umgehend über das Kontaktformular.

В превод: Ако не получа потвърждаващ мейл, да им пиша. Имали навика да проверяват ... Тъкмо запретнах ръкави да им покажа завидни знания по немски и ... взеха, че ми върнаха парите. Не че се оплаквам, но ... дали да рискувам да пробвам пак покупка от там или направо да ги търся на друго място?

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Вто Дек 03, 2019 8:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Svetlix написа:
Не е точно отзив, но да споделя. Въпросната вечер направих поръчка на два чифта обувки. Регистрирах се, избрах си марка, модел, цветове, номерация, платих ги с кредитната карта (не съм фен на master card, но от службата такива ни раздават)... и тук почва интересната част. Въобще не получих известие по мейла, че съм си купил нещо. Гледах в спам папката - мейл йок В историята на поръчките седеше празно. Нищо дори не загатваше, че съм си купил нещо. А иначе паричките седяха блокирани по картата ми. Интересното е, че дори не трепнах Smile Вярно сумата не е малка - 360 лв, но въпреки това запазих олимпийско спокойствие.

Тази вечер докато ръчках из сайта попаднах на следния текст: Du hast keine eMail Bestätigung erhalten?

Bitte prüfe in deinem Konto die genaue Angabe deiner eMail Adresse. Eventuell ist Deine Zahlung abgebrochen worden - wir prüfen das gerne. Wende dich in diesem Fall bitte umgehend über das Kontaktformular.

В превод: Ако не получа потвърждаващ мейл, да им пиша. Имали навика да проверяват ... Тъкмо запретнах ръкави да им покажа завидни знания по немски и ... взеха, че ми върнаха парите. Не че се оплаквам, но ... дали да рискувам да пробвам пак покупка от там или направо да ги търся на друго място?

Ако беше шоп, немаше да се замислиш, ама, д`ге... Laughing
И що не си си регистрирал тая карта в PayPal и от там да плащаш??!!

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Вто Дек 03, 2019 10:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29  Следваща
Страница 26 от 29

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov