ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Как да се модерират темите и постовете в подфорум Екипировка

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Как да се модерират темите и постовете в подфорум Екипировка

Как да се модерират темите и постовете в подфорум Екипировка?
Да НЕ се модерират
30%
 30%  [ 6 ]
Авторът на темата да определи с текст, ако не е - по общите правила
0%
 0%  [ 0 ]
Да се модерират СТРОГО по правилата на форума
60%
 60%  [ 12 ]
Друго - гласувалият да напише задължително какво
10%
 10%  [ 2 ]
Общо гласове : 20

Автор Съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Как да се модерират темите и постовете в подфорум Екипировка Отговорете с цитат
Как да се модерират темите и постовете в подфорум Екипировка?
Анкетата е анонимна и е валидна до 20.30ч. на 11.12.2011г. /неделя/
Вие сте.
Croc

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки

Последната промяна е направена от Ристо Туристо на Нед Дек 11, 2011 10:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Нед Дек 04, 2011 9:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ПАВЕЛ



Регистриран на: 28 Окт 2011
Мнения: 597

Мнение Отговорете с цитат
Според мен трябва да се модерират според правилата на форума ПЛЮС :

– Да се ограничи възможността за скрита и по-лошото - некоректна реклама на определени продукти. Това може да се направи само като НЕ се ограничават по никакъв начин коментарите за цените и качествата на предлаганите стоки от членове на форума. Както се казва - всеки сам да има възможност да открие своята истина ....
Нед Дек 04, 2011 10:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
ПАВЕЛ написа:

....

Което иде да рече, че админа трябва да разшири правилата на форума. Т.е. имам в предвид да се конкретизират и детайлизират. Rolling Eyes
Сега са много общи.
Мисля, че това трябва да е обект на отделна анкета...
Визирам САМО раздел Екипировка!
Croc

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки

Последната промяна е направена от Ристо Туристо на Нед Дек 04, 2011 10:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Нед Дек 04, 2011 10:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ПАВЕЛ



Регистриран на: 28 Окт 2011
Мнения: 597

Мнение Отговорете с цитат
Ристо Туристо написа:
ПАВЕЛ написа:

....

Което иде да рече, че админа трябва да разшири правилата на форума. Т.е. имам в предвид да се конкретизират и детайлизират. Rolling Eyes
Сега са много общи.
Croc


Ами навсякъде по форуми с добре обособен раздел за даден вид екипировка, рано или късно се появяват както нагли тъпи идиоти(решени да изкарат 20-30 лева), така и доста интелигентни представители на търговската гилдия ........ Проблем на админа е да ограничи(регулира) опитите за реклама, а проблем на потребителите на форума е да ограничат опитите за измама.... Croc
Нед Дек 04, 2011 10:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ПАВЕЛ



Регистриран на: 28 Окт 2011
Мнения: 597

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:
Предполагам че няма начин , но съм си мислел че ще е добре освен модератора човека който е писал темата(изключвам теми които по една или друга причина са станали важни ) да може да я връща в руслото ако оффтопика превиши нормата.
Може би по-добрия вариант ще е модератора да се намесва в такива теми само ако автора прецени че го иска.


Смятам че това не е добра идея точно в раздел екипировка .Като пример ще посоча следния случай :
Лице X пуска тема с много добри отзиви за конкретен продукт ,закупен от субекта Y. Да , обаче друг потребител на форума качва линк към Ebay, където цената е двукратно по-ниска(включително доставката)! Лицето X по една или друга причина не е много щастлив от това ( "не всички могат да пазаруват в интернет", "ами не на всички им се чака 10 дена"......ала- бала) и се стига до доста разгорещен спор ....Какво би се случило , ако автора на темата имаше модераторски права ? Според мен по-важното в един форум е да бъде защитен общия интерес на участниците в него(и не само), отколкото интереса на отделни потребители....Убеден съм , че откритите дискусии в рамките на добрия тон само помагат Wink За останалото си има щатни модератори Razz

п.с. Каквито и да е спорове за железа,дрипи, патъци, и фешън-самари не могат да отнемат и частица от очарованието на този форум ! А именно уникалното съчетание на слово и картина , което те кара да усещаш Планината дори когато си пред скапания монитор !Предполагам не само аз се чувствам така Smile ..... Croc
Пон Дек 05, 2011 8:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Vox populi vox Dei

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Нед Дек 11, 2011 10:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov