ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Кошчето.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 72, 73, 74  Следваща
 
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Кошчето.
Автор Съобщение
Kubineca



Регистриран на: 03 Ное 2011
Мнения: 165
Местожителство: Народна Република България

Мнение Отговорете с цитат
А моите фаворити са тези: Rolling Eyes Wink
Чет Ное 03, 2011 10:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Жоре, тука верно се е напълнило с чукчи... Rolling Eyes

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки

Последната промяна е направена от Ристо Туристо на Сря Дек 21, 2011 8:44 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Чет Ное 03, 2011 11:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
_dmp_



Регистриран на: 28 Яну 2009
Мнения: 64

Мнение Отговорете с цитат
risto_turisto написа:
Жоре, тука верно се е напълнило с чукчи... Rolling Eyes


Явно човек от време на време трябва да забрави доброто си възпитание...

Аман от оригиналници...
Пет Ное 04, 2011 8:26 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Мъдрецът сочи луната, глупакът гледа пръста му Rolling Eyes

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пет Ное 04, 2011 8:48 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
_dmp_



Регистриран на: 28 Яну 2009
Мнения: 64

Мнение Отговорете с цитат
Risto, утре като поита някой за мнение, за обувки или екипировка, да вземе първо да те поразведе... па тогава ще му помогнеш!
И аз не съм по темата ти, но тя и без това отиде по дяволите заради троловете(както казва Жоро)
Пет Ное 04, 2011 11:11 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
risto_turisto написа:
Горните трима - ако обичате - само по темата!
Направете си друга такава за политическата и икономическата действителност в Бг. Rolling Eyes
По темата - сериозно намаление - http://www.alpibg.com/products.php?1485&osCsid=ed91b871d62a6d693566cd0d5827dcc7
Ама тия май с Дидо ги умувахме, че бяха нещо бъгави Question


Аз пък по темата - напук на политиканите Razz
Много сериозно обмислях тея обувки, но ми казаха, че за дълги преходи не били много ок (каквото и да значи това)

в РедРок, както винаги - намалени раници LOAP.
Доста често преди време носех един Mivok 50+10, мога да кажа, че е адски удобна, па макар и тежичка и без кой знае какви екстри. За евтина раница е супер.
http://redrockbg.com/product.php?id=305
Пет Ное 04, 2011 12:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Kubineca



Регистриран на: 03 Ное 2011
Мнения: 165
Местожителство: Народна Република България

Мнение Отговорете с цитат
risto_turisto написа:
Мъдрецът сочи луната, глупакът гледа пръста му Rolling Eyes



Ако гледаш само луната, няма да видиш слънцето.

Laughing
Нед Ное 06, 2011 2:40 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
G_P_S



Регистриран на: 27 Окт 2011
Мнения: 204
Местожителство: Троян-Пловдив-Лондон

Мнение Отговорете с цитат
Speedy написа:
Мда, жалко за хубавата тема Sad
Темата си е хубава и продължава да е такава,само че мъдреците направиха от мухата,слон . Няма ли да се споменава повече за магазини с хубави и евтини обувки ???
Нед Ное 06, 2011 9:28 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Gamina написа:

Аз пък по темата - напук на политиканите Razz
Много сериозно обмислях тея обувки, но ми казаха, че за дълги преходи не били много ок (каквото и да значи това)

в РедРок, както винаги - намалени раници LOAP.
Доста често преди време носех един Mivok 50+10, мога да кажа, че е адски удобна, па макар и тежичка и без кой знае какви екстри. За евтина раница е супер.
http://redrockbg.com/product.php?id=305

Люска, темата беше за туристически обувки, но бях сигурен, че ще прерасне в обща такава за всякаква изгодна туристическа екипировка.
Според мен трябва да има няколко теми, по-тесни. Инак ще стане манджа с грозгье. Laughing

Kubineca написа:
...

Ако гледаш само луната, няма да видиш слънцето.

Laughing

Step by step.

пп - пусни нарочна тема за кубинки и сродните им обувки.

G_P_S написа:
.... Темата си е хубава и продължава да е такава,само че мъдреците направиха от мухата,слон . Няма ли да се споменава повече за магазини с хубави и евтини обувки ???

Не те ли е срам да пишеш още?!? И да пълниш пространството с вакуум? Smile
Като си толкова ориентиран в пазарната обстановка с цените на туристическото оборудване в Англия, защо не пуснеш една нарочна тема по въпроса???
Така поне ще си полезен с нещо на потребителите. Rolling Eyes
По-лесно е обаче да се възползваш лично само ти за себе си от презламаншката евтинийка и да даваш общоизвестни факти. Престани да пълниш с празни постове темите, в които някой се опитва да даде ценна информация на хората, които нямат време да си я набавят обикаляйки магазините.
Много ми е интересен следващият ти ход.
Или наистина безкористно ще станеш полезен на ползвателите на форума с една ПОЛЕЗНА тема за връзки към изгодна/промоционална туристическа екипировка в Англия, или ще си останеш вирус.
Ако ти не го направиш, аз ще го направя.
И ще го направя грамотно - с линкове към сайтове, с най-добрия и сигурен начин за разплащане и най-изгодната доставка до България. И съм сигурен, че и Жорката /joropc/ ще се включи с удоволствие. Защото го познавам какъв ЧОВЕК е. Само трее да ръчкаме модераторите да си вършат работата... Rolling Eyes ...Ники Exclamation Wink
Learn what utility means Wink
Ти си на ход /или без ход/.
Croc

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Нед Ное 06, 2011 9:59 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kubineca



Регистриран на: 03 Ное 2011
Мнения: 165
Местожителство: Народна Република България

Мнение Отговорете с цитат
С ръчкане на модераторите за да триете коментари, сами ставате за резил. Бях лично обиден от тораксчо, ама аз бях баннат, нали? То има хора дето само гледат и се смеят и нямат тук регистрация. Сети се на кой се смеят Laughing


Нещо се правеше на мъдрец с цитати, ама пак се задръсти.

П.С. Защо да не пусна НАРОЧНА тема за кубинките, като това е тема за евтини и здрави обувки? Темата не е нарочна, а е по темата. А ти и компания ревете на админа да банва.
Приемете, че кубинката, ще е вашият ВЕЧЕН КОНКУРЕНТ и то на обувки за над 350-400лв. А шушона е просто убиец Laughing
Не може да си оправдаете парите по никъв начин.

Поздрави от другаря Кастро! Laughing
Нед Ное 06, 2011 11:35 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Kubineca написа:
С ръчкане на модераторите за да триете коментари, сами ставате за резил. Бях лично обиден от тораксчо, ама аз бях баннат, нали? То има хора дето само гледат и се смеят и нямат тук регистрация. Сети се на кой се смеят Laughing


Нещо се правеше на мъдрец с цитати, ама пак се задръсти.

П.С. Защо да не пусна НАРОЧНА тема за кубинките, като това е тема за евтини и здрави обувки? Темата не е нарочна, а е по темата. А ти и компания ревете на админа да банва.
Приемете, че кубинката, ще е вашият ВЕЧЕН КОНКУРЕНТ и то на обувки за над 350-400лв. А шушона е просто убиец Laughing
Не може да си оправдаете парите по никъв начин.

Поздрави от другаря Кастро! Laughing

От сеирджии и вируси полза нема...
Кастро,
живееш още в студената война.
Обувките, които се обсъждат тука са с две различни предназначения:
-туристически /които аз и "компания"/ коментираме и :
-армейски /кубинки - които ти и сие коментирате/.
Не знам защо си мислиш, че армейските обувки са само кубинките, които ти познаваш. Едва ли руската армия в Камчатка примерно е обута със същите обувки като тази в базите в Казахстан/ако още има такива/ примерно. Дано ми хващаш мисълта.
Още повече армейските обувки се носят ПОСТОЯННО, а не знам някой да ползва зимните си туристически обувки и в града. Дори само от тук идват разлики в ползваните материали.
А ТИ ми кажи в ТУРИСТИЧЕСКИ форум кой е справедливо да бъде баннат?!? Макар твърдо да стоя зад идеята, че мярката е твърде тежка и трябва да се направи тема за армейски обувки.
Ползвай главата си по предназначение.
Croc

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки

Последната промяна е направена от Ристо Туристо на Нед Ное 06, 2011 12:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Нед Ное 06, 2011 11:41 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kubineca



Регистриран на: 03 Ное 2011
Мнения: 165
Местожителство: Народна Република България

Мнение Отговорете с цитат
Никога НЕ игнорирай конкуренцията, защото ще патиш. Основно правило на маркетинга.
На двата вида обувки мястото им е тук, армията не ходи само по улиците, за ваша жалост... Ама има голяма разлика, защото ти и компания ходите само по маркирани и отъпкани еко пътеки, дето си айляк и с вашите омразни кецове може да се ходи. Ама я тръгне напряко, някъде или до местност дето няма или има скапана пътека, труден терен, преминаване на река и дълбока кал. Как ща нагазиш в реката? Как ще преминеш калта? С тоя капут на краката за къде си? Нещо по въпроса?
А кубинката въри през всякъв терен - ФАКТ? Оспори го де?
И нещо за затапване - и аз имам ТОЧНО ТУРИСТИЧЕСКИ ОБУВКИ, ама са марка "Младост" и са изцяло от кожа и са много удобни и може пак да газиш с тях. Ама сакън да не подбием търгашите на модна екипировка.

П.С. Студената война още продължава, само че по друг начин и с други играчи. Ама очивидно тая тема не е за тук и е много сложна за тебе.
Мисли, преди да кажеш нещо.
Croc

Поздрави от другаря ти Кастро! Laughing
Нед Ное 06, 2011 12:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Аз съм икономист и недей да коментираш теми, ако не си специалист.
Тука няма място за наши и ваши. Това е в политиката.
Направи си тема за армейски обувки и пиши там.
Екопътеките ги карам с колелото, където не е забранено.
Но инак нямам никакво намерение да обяснявам къде, как и кога ходя в планината.
И въпроса не е в затапването. Хората, които четат форума си имат глави и решават за себе си.
НЯМА обувка с добро универсално приложение, както няма такъв предмет въобще.
Надявам се така простичко казано да го разбереш.
Croc

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки

Последната промяна е направена от Ристо Туристо на Нед Ное 06, 2011 12:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Нед Ное 06, 2011 12:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kubineca



Регистриран на: 03 Ное 2011
Мнения: 165
Местожителство: Народна Република България

Мнение Отговорете с цитат
Тук е точно мястото за наши и ваши. С триене на коментари и банове се показа.
Бях направил тема за армейските кубинки или ги споменавах в мой теми и навсякъде където писах беше осрано от компанийката ви.
Недей обяснява къде ходиш, то си е ясно, горе съм го казал.
Затапването е въпроса щото вие отваряте пасти и някой трябва да ви го тури. Хората, защото имат глави, не трябва да се лъжат с прехвалвания. Опозицията е градивна, спира главозамайването и модните търгаши не могат да измамят хората така лесно, защото човек се замисля за противоположното, а не само една ПРАВДА както я поднасяте. ЕДНА лоша дума не съм чул да кажете са найлонените обувки от къвто и да е вид - гор текс и тн. Значи някой файда има от това като кърти мангиз или просто да си галите егото, като оправдавата изхарчените пари.
Вярно е, няма такава обувка с универсално предназначение, но това го кажи на твоята компанийка, те се бият в гърдите, че няма по-добро от от петорно дишащата мембрана. Да ама не.
Croc

П.С. На ли знаеш, че не си последният икономист. Има и други. Аз съм от страна на конкуренцията, ако не си разумил. А не съл ли прав за игнорирането? Най-елемнтарно казано, та да го чатнат всички. А трябва ли да съм специалист по маркетинг на мембрани за да пиша тук? Казах ти, че някой има файда от това? Може би, ти? Shocked Very Happy

Поздрави от другаря ви Кастро! Laughing


Последната промяна е направена от Kubineca на Нед Ное 06, 2011 12:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Нед Ное 06, 2011 12:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Kubineca написа:
Тук е точно мястото за наши и ваши. С триене на коментари и банове се показа.
Бях направил тема за армейските кубинки или ги споменавах в мой теми и навсякъде където писах беше осрано от компанийката ви.
Недей обяснява къде ходиш, то си е ясно, горе съм го казал.
Затапването е въпроса щото вие отваряте пасти и някой трябва да ви го тури. Хората, защото имат глави, не трябва да се лъжат с прехвалвания. Опозицията е градивна, спира главозамайването и модните търгаши не могат да измамят хората така лесно, защото човек се замисля за противоположното, а не само една ПРАВДА както я поднасяте. ЕДНА лоша дума не съм чул да кажете са найлонените обувки от къвто и да е вид - гор текс и тн. Значи някой файда има от това като кърти мангиз или просто да си галите егото, като оправдавата изхарчените пари.
Вярно е, няма такава обувка с универсално предназначение, но това го кажи на твоята компанийка, те се бият в гърдите, че няма по-добро от от петорно дишащата мембрана. Да ама не.
Croc

Поздрави от другаря ви Кастро! Laughing

Слагай червена точка с 18 вече като пишеш. Rolling Eyes
Ако беше чел Question внимателно щеше да забележиш, че препоръчваме обувките изцяло от кожа.
Няма разумен човек на земята, който да дава средно 250лв. за туристически обувки, ако армейските ще му вършат същата работа със същият комфорт за 60лв.
Простите туристи от алпийските страни ходят с кубинки, нали?!?
Ей - вторачил се в пръста...

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки

Последната промяна е направена от Ристо Туристо на Нед Ное 06, 2011 12:41 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Нед Ное 06, 2011 12:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 72, 73, 74  Следваща
Страница 2 от 74

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov