ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Отзиви за туроператори
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Отзиви за туроператори
Автор Съобщение
aniradulova



Регистриран на: 30 Ное 2009
Мнения: 20
Местожителство: sofia

Мнение Отзиви за туроператори Отговорете с цитат
Здравейте! Имам въпрос - някой ходил ли е на походите, организирани от "Бюро Радецки" и дали сте доволни от организацията? Тъй като си харесах няколко дестинации и ми се ще да отида, но ще бъда сама, се притеснявам дали всичко е добре организирано?
Пон Яну 11, 2010 11:46 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Niksi



Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 562
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Привет..
Ами ние тука си ходим сами. Т.е сами си се водим. Не е нужно някой да ни развежда...особено пък из родните планини..Wink

Поне повечето хора сме така де.
Може да има и някои, които са абонати на агенциите, ама те да си кажат тогава.

Поздрави..Smile

_________________
Планинското притегляне е обратно на земното - нагоре, а не надолу.
Пон Яну 11, 2010 5:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
aniradulova



Регистриран на: 30 Ное 2009
Мнения: 20
Местожителство: sofia

Мнение Отговорете с цитат
Честно казано сама ме е страх да не се загубя и някак си като има компания е по-приятно. Пък мойта компания не винаги е на разположение, а на мен ми се ходи и затова ви занимавам с това.
Пон Яну 11, 2010 5:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Niksi



Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 562
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Това че си ходим сами...значи не не използваме услуги на агенции. Не че всеки е тръгнал сам. Просто се организираме на групички: по-големи или по-малки..и хващаме гората.

Макар че и самостоятелното ходене не ни е чуждо...Поне на някои от нас...Smile

_________________
Планинското притегляне е обратно на земното - нагоре, а не надолу.
Пон Яну 11, 2010 6:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Право дума Никси.
Имам едни приятели, които са много доволни от това бюро. Ползваха им услугите за продължителен преход в Пирин.
Най-полезното е запознанството с много читави хора от сформираната група, което прераства в многогодишно приятелство.
Струва си - успех!

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пон Яну 11, 2010 8:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
W_sjankata



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 345
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Услугите на "Радецки" са на високо ниво. Можеш да се довериш изцяло. Съвсем отделен от въпроса- "..сам ли да ходя или не..." е този- "... чии услуги да ползвам". Имаш ли нужда от водач и компания, там ще откриеш и двете и то в излишек.
Успех! И не се стряскай от изказванията на опитните. Пусни се по маршрути като тези, организирани от Момчил и сие, пък натам си реши сам/а/.
Вто Яну 12, 2010 12:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aniradulova



Регистриран на: 30 Ное 2009
Мнения: 20
Местожителство: sofia

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря много! Наистина сега ще ми е по-спокойно.
Вто Яну 12, 2010 10:37 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mihaela10



Регистриран на: 26 Ное 2009
Мнения: 168
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Аз ходих на екскурзионно летуване, организирано от Бюро Радецки през лятото на 2008-ма, из Родопите около Кърджали и Ардино. Не бях ходила из този край и маршрута ми беше много интересен. Организацията и обслужването от страна на фирмата беше на високо ниво. Тъй, като иначе ходя по планините с група от приятели, малко ми се стори скъпичко, като цена, вкскурзионното на "Радецки", но сигурно това е нормално, когато ползваш услугите на фирма. Аз ви съветвам - ако маршрута ви харесва и цената ви е приемлива, да не се колебаете.
Сря Яну 13, 2010 8:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
aniradulova



Регистриран на: 30 Ное 2009
Мнения: 20
Местожителство: sofia

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря, mihaela10! Ще си позволя личен коментар - възторгната съм от твоите снимки и приключения. Най-искрени поздравления и пожелания за нови предизвикателства!!!!
Чет Яну 14, 2010 9:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mihaela10



Регистриран на: 26 Ное 2009
Мнения: 168
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря! Дай Боже на всички, на които планините са страст, много вълнуващи и възвисяващи преживявания през 2010-та!
Чет Яну 14, 2010 12:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mectatelka



Регистриран на: 25 Фев 2010
Мнения: 4

Мнение Отговорете с цитат
Привет! Имам интересно предложение за лято 2010 - Словения,Италия,Корсика. Група А туристи - изкачване на 4 върха и група Б екскурзианти. Можеш във всеки момент да си смениш групата според възможностите си , а водачите са супер. Състава ни е българо-сръбско-македонски и купона е неописуем. Няма време!!! Laughing
Чет Фев 25, 2010 2:41 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mihaela10



Регистриран на: 26 Ное 2009
Мнения: 168
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
mectatelka написа:
Привет! Имам интересно предложение за лято 2010 - Словения,Италия,Корсика. Група А туристи - изкачване на 4 върха и група Б екскурзианти. Можеш във всеки момент да си смениш групата според възможностите си , а водачите са супер. Състава ни е българо-сръбско-македонски и купона е неописуем. Няма време!!! Laughing

Дайте повече информация; кога, за колко дни, точен маршрут, цени?!
Чет Фев 25, 2010 11:47 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mectatelka



Регистриран на: 25 Фев 2010
Мнения: 4

Мнение Отговорете с цитат
Дайте имейл за да изпратя подробна програма.Страхотна е Smile
Чет Фев 25, 2010 1:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mihaela10



Регистриран на: 26 Ное 2009
Мнения: 168
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Настроих профила си така, че да можете да ми пратите мейл.
Съб Фев 27, 2010 9:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bina



Регистриран на: 16 Авг 2011
Мнения: 83

Мнение бюро радецки отзив Отговорете с цитат
Sad Crying or Very sad Mad


Последната промяна е направена от bina на Пон Яну 02, 2012 11:24 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Вто Авг 16, 2011 2:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 1 от 5

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov