ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Отзиви за туроператори
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Отзиви за туроператори
Автор Съобщение
albena :-)



Регистриран на: 16 Яну 2009
Мнения: 700

Мнение Отговорете с цитат
не ми се пише, разтегли се темата, а аз даже не познавам Бюро Радецки и водачите му
Пон Дек 12, 2011 12:38 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Някой изказва мнение, друг го споделя, някой друг не ... пък Момчил Цветанов нещо не го кефи и се почна, аз съм обиден, на бюрото името е опетнено, искам това, искам онова и т.н., и т.н. ... на баба ми фърчилото ... как пък не се опетни gena или пък някой стопанин на хижа, детоооо ... ама само с добри думи ги споменават ... и те така Think

Нека не спамим хубавият форум повече Off Topic

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Пон Дек 12, 2011 12:48 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Албена, темата е напълно сериозна. Ако имаш нещо за казване кажи, ако не, моля, спести си коментарите. Защото всички ние бързаме да се възхищаваме на красивите, неангажиращи приказки, но когато в следващия момент се окаже, че трябва да положим минимално усилие, веднага махваме с ръка и отминаваме с "Не ме занимавай".
Пон Дек 12, 2011 12:49 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
vaskoo написа:
...
как пък не се опетни gena или пък
...

Off Topic
http://www.pss.bg/forum/viewtopic.php?t=6160&highlight=%C4%E8%ED%F7%E5%E2 Rolling Eyes

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки

Последната промяна е направена от Ристо Туристо на Пон Дек 12, 2011 12:57 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Пон Дек 12, 2011 12:52 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
albena :-)



Регистриран на: 16 Яну 2009
Мнения: 700

Мнение Отговорете с цитат
аз написах каквото имам да кажа, не ми допадна, че "носиш" тук лични разговори/разправии и го написах
това което си копирал от някъде го възприемам като заяждане от твоя страна
Бюро Радецки не познавам, водачите им не познавам - като страничен наблюдател видях заяждане от теб, един вид "сега ми е паднал, да види той...."
повече от това не ми се пише
Пон Дек 12, 2011 12:55 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
albena Smile написа:
аз написах каквото имам да кажа, не ми допадна, че "носиш" тук лични разговори/разправии и го написах
това което си копирал от някъде го възприемам като заяждане от твоя страна
Бюро Радецки не познавам, водачите им не познавам - като страничен наблюдател видях заяждане от теб, един вид "сега ми е паднал, да види той...."
повече от това не ми се пише

Smile, права си, неще и дума.
Пон Дек 12, 2011 12:58 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bina



Регистриран на: 16 Авг 2011
Мнения: 83

Мнение водач радецки Отговорете с цитат
Sad Crying or Very sad Mad Confused


Последната промяна е направена от bina на Пон Яну 02, 2012 11:15 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Пон Дек 12, 2011 1:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Off Topic
Аз също не бих изтрил темата, защото истината трябва да изкристализира. Rolling Eyes
След като е хвърлен камъка, то трябва да се знае за чия глава е.
Това е вид правосъдие.
Croc

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пон Дек 12, 2011 1:30 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
bina, аз не разбрах в какво ме обвиняваш.
Пон Дек 12, 2011 1:36 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bina



Регистриран на: 16 Авг 2011
Мнения: 83

Мнение Отговорете с цитат
igurbev, в случая в нищо. само правя сравнение между моите и твоите коментарии. и отношението на админите и модераторите към мен и теб. получава се един двоен стандарт, не че ще се радвам да "пекат" и теб Very Happy ! явно те са гладни, дълго са постели, ама "изпекоха" само мен и сега искат да ме изядат Laughing !!!
иначе - благодаря ти за намесата, макар и накрая леко...


Последната промяна е направена от bina на Пон Дек 12, 2011 1:47 am; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Дек 12, 2011 1:42 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Не си права за това, в случая няма специално отношение. Просто моите писания са от вчера, твоите от август. Всичко по реда си Smile (И не го преживявай толкова тежко, защото никой друг няма да го преживее така )
Пон Дек 12, 2011 1:46 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bina



Регистриран на: 16 Авг 2011
Мнения: 83

Мнение Отговорете с цитат
естествено, че никой друг няма да го преживее, защото цялото веселие е за моя сметка. честно казано, и тук очакванията ми бяха малко по-различни...
Пон Дек 12, 2011 1:49 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
albena :-)



Регистриран на: 16 Яну 2009
Мнения: 700

Мнение Отговорете с цитат
Бина, не се ядосвай Smile
гледай напред, идват празници - ще имаме повече време за Планината Very Happy
Пон Дек 12, 2011 1:52 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bina



Регистриран на: 16 Авг 2011
Мнения: 83

Мнение Отговорете с цитат
хубави празници Smile !
Пон Дек 12, 2011 1:58 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Планинарчо



Регистриран на: 23 Сеп 2007
Мнения: 3
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте. Страшно много негативизъм се натрупа в тази тема и честно казано ми дойде в повече. Както се вижда всеки държи на своето и няма да отстъпи. Предлагам следното нещо:

1. Нека спрем да се дърляме тук. Нека всеки пише колкото иска (нали за това е форум), но да го направим по-културно и без заяждане.
2. Предлагам ако някой иска да изяснява нещо с мен да ми се обади – 0877 3000 12, да прати мейл на фирмата (office@buro-radetsky.bg) или да дойде в офиса (София, бул.Цар Освободител 25, партер).

Независимо дали съм прав или не се ИЗВИНЯВАМ на Иван Гърбев и bina за това, че по някакъв начин съм ги обидил и засегнал. Ако те желаят можем да се срещнем - ще им стисна ръката и ще им се извиня лично! Не считам, че са прави, но така не може да продължава. Това не е начина.

Момчил Цветанов

_________________
Няма планина, която да не намери място в сърцето на човек, стига то да е достатъчно широко!...
Пон Дек 12, 2011 1:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 3 от 5

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov