ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Отзиви за туроператори
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Отзиви за туроператори
Автор Съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Планинарчо написа:
Здравейте. Страшно много негативизъм се натрупа в тази тема и честно казано ми дойде в повече. Както се вижда всеки държи на своето и няма да отстъпи. Предлагам следното нещо:

1. Нека спрем да се дърляме тук. Нека всеки пише колкото иска (нали за това е форум), но да го направим по-културно и без заяждане.
2. Предлагам ако някой иска да изяснява нещо с мен да ми се обади – 0877 3000 12, да прати мейл на фирмата (office@buro-radetsky.bg) или да дойде в офиса (София, бул.Цар Освободител 25, партер).

Независимо дали съм прав или не се ИЗВИНЯВАМ на Иван Гърбев и bina за това, че по някакъв начин съм ги обидил и засегнал. Ако те желаят можем да се срещнем - ще им стисна ръката и ще им се извиня лично! Не считам, че са прави, но така не може да продължава. Това не е начина.

Момчил Цветанов



_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пон Дек 12, 2011 1:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Планинарчо написа:
Здравейте. Страшно много негативизъм се натрупа в тази тема и честно казано ми дойде в повече. Както се вижда всеки държи на своето и няма да отстъпи. Предлагам следното нещо:

1. Нека спрем да се дърляме тук. Нека всеки пише колкото иска (нали за това е форум), но да го направим по-културно и без заяждане.
2. Предлагам ако някой иска да изяснява нещо с мен да ми се обади – 0877 3000 12, да прати мейл на фирмата (office@buro-radetsky.bg) или да дойде в офиса (София, бул.Цар Освободител 25, партер).

Независимо дали съм прав или не се ИЗВИНЯВАМ на Иван Гърбев и bina за това, че по някакъв начин съм ги обидил и засегнал. Ако те желаят можем да се срещнем - ще им стисна ръката и ще им се извиня лично! Не считам, че са прави, но така не може да продължава. Това не е начина.

Момчил Цветанов


Г-н планински водач Момчил Цветанов, благодаря Ви, че се включихте в дискусията. Както вече казах, нищо не ме свързва с Вас, поради което нямам никакво желание да се срещам лично, безлично или под каквато и да е форма с Вас. Не държа също на Вашето извинение, защото не вярвам, че ще бъде искрено (лично мнение).

Което искам да Ви помоля е:

Споделете, моля, какво Ви дава право да съдите, публично да подигравате и обиждате лица, отношенията с които би следвало да бъдат изцяло служебни.
Пон Дек 12, 2011 1:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bina



Регистриран на: 16 Авг 2011
Мнения: 83

Мнение xy Отговорете с цитат
Sad Crying or Very sad Mad Confused


Последната промяна е направена от bina на Пон Яну 02, 2012 11:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Чет Дек 15, 2011 2:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Re: xy Отговорете с цитат
bina написа:
скъпи админи! скъпи модератори!

обръщам се към вас, защото вие волно или неволно дадохте определ „тласък „ на темата, или казано по друг начин, вие я „модерирахте“.
каква е равносметката след неколкодневните „вълнения“: всъщност вие ме направихте съучастник в поредната фалшификация Sad ! изтривайки моите постове темата се превърна в ...

На крива ракета космоса й пречи.

Единствения променен от администраторите постинг е моя, по-горе. То си пише. Вашите постове, са променени от вас самата, а не от модераторите или администраторите. И това го пише, със ситни буквички.
Цитат:
Последната промяна е направена от bina на Пон Дек 05, 2011 1:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Цитат:
Последната промяна е направена от bina на Пон Дек 05, 2011 1:31 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти


Напускахте бележки на половината администратори и модератори как ще идете във фирмата да си разчистите проблемните лично и как нямало да занимавате форума с това.
bina написа:
...и още веднъж - ако той действително държи да излезна от анонимност, аз ще го направя, но не тук, а в офиса на фирма радецки. моля повече да не занимавате съфорумците със случилото се.


Ами айде стига ни занимавайте де. Идете където казвате, че ще идете, и не занимавайте форума със заканите си, които никой не го интересуват.

Тая тема най-добре да се заключи май.

_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Чет Дек 15, 2011 4:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
bina



Регистриран на: 16 Авг 2011
Мнения: 83

Мнение Отговорете с цитат
aз не се заканвам, само констатирам... любопитно, къде виждате заканите Smile?!
Чет Дек 15, 2011 4:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Re: xy Отговорете с цитат
Speedy написа:
...
Тая тема най-добре да се заключи май.

Тц.
Истината май започва да изплува.
И затова е най-хубаво да се цитират целите постове при отговор по принцип...
Croc

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Чет Дек 15, 2011 4:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bina



Регистриран на: 16 Авг 2011
Мнения: 83

Мнение Отговорете с цитат
една „малка“ статистика, или какво ми направи впечатление през тези няколко дни: темата за „бюро радец..“ е най-силно посещаваната тема и същевременно най-слабо коментираната (изключвам участието на „засегнатите“). за сравнение: тя е пъти повече посещавана от темата „лавинна безопасност...“ например, която според мен би следвало да бъди доста по-вълнуваща...
Чет Дек 15, 2011 4:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ПАВЕЛ



Регистриран на: 28 Окт 2011
Мнения: 597

Мнение Отговорете с цитат
bina написа:
една „малка“ статистика, или какво ми направи впечатление през тези няколко дни: темата за „бюро радец..“ е най-силно посещаваната тема и същевременно най-слабо коментираната (изключвам участието на „засегнатите“). за сравнение: тя е пъти повече посещавана от темата „лавинна безопасност...“ например, която според мен би следвало да бъди доста по-вълнуваща...


Малък коментар от мен Smile :
-1. В първият пост на темата има конкретно питане по конкретен въпрос - "Става или не става......."?
-2. Потребителят bina прави достояние на форума своя опит с въпросното бюро, НО обвинява в непрофесионализъм конкретен човек и съобщава името му ПУБЛИЧНО .
-3.Според мен засегнатото лице е в правото си да иска от администрацията на форума да разкрие името на въпросния потребител, правилни са и последващите действия на админа ! Защото обратното си е чиста проба анонимно хвърляне на обвинения в публичното пространство .
-4.Всеки има право свободно да изразява мнението си .Но когато назоваваш поименно конкретен човек, когото обвиняваш в непрофесионализъм, е редно да защитиш с името си своята позиция .Така ,както постъпи Иван Гърбев......
-5.Идея си нямам кой прав, кой крив - няма и как да имам, тъй като не познавам никой от споменатите хора в тази тема Smile

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KDPW_g2AhAU
Чет Дек 15, 2011 9:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bina



Регистриран на: 16 Авг 2011
Мнения: 83

Мнение Отговорете с цитат
@павел:
"-5.Идея си нямам кой прав, кой крив - няма и как да имам, тъй като не познавам никой от споменатите хора в тази тема"

ами тогава защо коментираш? аз просто дадох една статистика, нищо повече...
Чет Дек 15, 2011 10:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bina



Регистриран на: 16 Авг 2011
Мнения: 83

Мнение Отговорете с цитат
speedy: "Тая тема най-добре да се заключи май."

ако това се случи, ще почерпя по бира Very Happy !
Croc
Чет Дек 15, 2011 10:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Balkandjiq



Регистриран на: 19 Ное 2009
Мнения: 582

Мнение Който отключи темата за Радецки има две бири от мене :) Отговорете с цитат
Де да знам ама мисля че не се постъпи честно.И то зарад едната бира. Cool
Доде каката тука-почна да клепе фъргайки кал наляво и надясно,сипаха и с големио черпак след което почна да трие постовете си,за да не личи как се беше омазала с акита до ушите.После почна до обяснява че някой друг и ги бил изтрил постовете,може би сила свише. Twisted Evil Поне да беше видяла че под всеки пост си пише phpbb-то кога и кой го е редактирал.Накрая кат се оплете кат пате в калчища и почнаха едни неистови молитви да се заключи темата та барем резила и да потъне нейде надолу из старите страници на форума.Ами не бива така-едината страна е подхванала дебата,редно е другата да има правото на последната реплика пък после заключвайте.
Човека им се извини,покани ги и да се срещнат,е не-единия си мислил че не било искрено(ми хубуу мисли си....),другата май и не разбра че са и се извинили унесена във хвъргането на кал...
Не ги познавам и двете страни,не знам кой крив,кой прав ама си мисля че темата не само трябва да се отключи,но и да се стикне най-отгоре.Все пак олицетворява еманацията на българската простотия...

И още една тема ми се губи,и нея сугурно я е взело нещо свише(вероятно марсианците)...Някой си отвори книга за оплаквания,видя че почнаха да я ползват по предназначение и я изгори. Laughing
А бяха двете най-забавни теми във форума...Все пак зима е,смилете се над нас,горе по балканя е студено,не става за одене,е поне това развлечение ни оставете.Така хубаво се развиваше действието в тях,бяха заприличали на нещо като 826ти епизод от "Искренно и лично".Даже тайничко си мислех дали да не изчакам да понатрупат още няколко страници и да преправя от тез две теми един сценарий за филм,да го продам на мексиканско киностудио и с парите да си купя нови навуща за догодина.Е не-някой лош човек уби всичките ми надежди за нови цървули унищожавайки тези теми.Сега ще трябва пак идното лято да одя на балкан със старите налъми дето им няма дъските и каишките....

_________________
Планини има много,но Балкана е само един!

http://hubavetz.com/
Пет Дек 16, 2011 9:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Знаеш ли човек, преди години, не че сега са ми много, но тогава трябва да съм бил на 20, студент, вятър го вее на бял кон, та тогава манията беше да се скитосваме през лятните месеци по българското черноморие - с китара в едната ръка, спален чувал в другата, пари няма, ако те качи някой на стоп - супер, иначе където те завари нощта. Та на фона на всичко, което се случваше тогава, страшно детайлно ми се е запечатило в съзнанието следната случка:
Беше на Иракли, реката разделяше плажа на две. За да преминеш от едината част към другата трябаваше да прегазиш един 20-на метров участък, около половин метър дълбок, но отдолу подвижни пясъци, много трудно е да се крепиш прав, още повече, че с вдигнати ръце държиш над главата си китара, дрехи, кубинки и всякакъв багаж, който носиш със себе си. И няма как, тръгваш, залиташ, аха аха да паднеш и да се наквасиш, и целия инвентар да отиде по дяволите, и в един момент се усещаш, че дерзаеш, драпаш със зъби и нокти само и само някак да стигнеш до отсершния бряг, и едва ли не до рев ти идва, и тогава залитайки, вдигаш поглед, и какво да видиш: на отсрещния бряг група тръгнали на разходка сънародници, спряли се, строили се, и с доволни, неприкрити погледи се вторачили в теб, и с усмивка сякаш те подканят - падни, падни Smile
Аз не се гордея с участието си в споменатата тема. Подобни коментари не ти правят чест и на теб.
Пет Дек 16, 2011 11:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Ванка, роден си за поет човек. Нямаше как да бъде описана тая футболна драма по-добре Very Happy Croc

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Съб Дек 17, 2011 12:22 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Balkandjiq



Регистриран на: 19 Ное 2009
Мнения: 582

Мнение Отговорете с цитат
Чай ся,не говоря толкова за теб колкото за момата.Ти поне не се криеш кой си-за разлика от нея.Но пък ти с нищо не разбрах що си недоволен.Човекът бил льош-щото там видите ли го там в коментарите под една снимка беше, писал така,па беше го изтрил.А и по принцип макендонците имат една поговорка-"Тарикат-момче не писка".Де да знам ама цялата тая драматизация ми идва някакси вповече,а и по принцип идва вповече за един туристически форум.Сюжета на будущия филм стана един трудносмилаем такъв,че горките мексиканци докато го гледат има да се оригат на гранясало олио.Някакъв привесен незнайно откъде дебат,който не е ясно нито за какво се води,нито закакво требе да продължава да се води при положение че едната стана пък се и извини(нещо което по нашите географски ширини е рядкост).
Навремето кат влизах тук ми направи впечатление че тук хората не се карат почти хич,няма и модериране.Дебатите си вървееха едно лееко и лежерно,и да прехвърчеше иска между потребители едната страна веднага отстъпваше,приемайки че на другата магарето е по-мъжко и те така.Сега отскоро няма братче лабаво-всяко се е взело насериозно до небесата,то са клетви-ша пиша,няма да пиша,ша ви трия,няма да ви трия,яви се група видни форумни революционери роптаещи срещу тиранията,отделно форума го налазиха и хобитите и всяко мнение различно от тяхната вяра бетонирана здраво в главите те прави педераст,не ходиш ли на балкан с манерка като на дядо ми от битката при Дойран,вмирисани кубинки и каска на вермахта си женчо...Въобще с две думи казано-форума се посра.

А да си накиснеш дисагите у морето никога не е лошо.Подобрява мъжката потентност.

P.S.Между другото след като изчетах темите ми стана чудно-защо аджеба ви е било нужно бюро за да ходите на планина?Нали говорим за български планини!?Аз единствената файда от бюро за ходене на планина я виждам ако се ходи в някакви местности където няма дърва,ако бюрото е дървено да се нацпи за огрев.

_________________
Планини има много,но Балкана е само един!

http://hubavetz.com/
Съб Дек 17, 2011 2:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Balkandjiq написа:
....
P.S.Между другото след като изчетах темите ми стана чудно-защо аджеба ви е било нужно бюро за да ходите на планина?Нали говорим за български планини!?Аз единствената файда от бюро за ходене на планина я виждам ако се ходи в някакви местности където няма дърва,ако бюрото е дървено да се нацпи за огрев.

Laughing
Юнак, балкански - малко сме тия дет са налазили планините сами и без някой да ни води... Интересно ми е ти, ама честно, как тръгна по баирите? Дали някой не те е водил първоначално? Cool
Болшинството хора, които ги е фанала планинарската гравитация, са се заразили на организирани преходи. Преди имаше екскурзионни летувания, преходи от училищата.
Сега са бюрата Wink
За чужбинско е друга бира, особено на изток-югоизток...
Croc

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Съб Дек 17, 2011 12:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov