ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Снимки от Славянка (Алиботуш) - 13.01.07

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Предишната тема
Следващата тема
Снимки от Славянка (Алиботуш) - 13.01.07
Автор Съобщение
Yogi



Регистриран на: 19 Яну 2007
Мнения: 8
Местожителство: София

Мнение Снимки от Славянка (Алиботуш) - 13.01.07 Отговорете с цитат
http://ent.server304.com/slavianka/ Smile
Пет Яну 19, 2007 11:04 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Е, браво! BG Отвори се писането и тук.

Поздравления за хубавото ходене и качествените снимки. И ние така да минем по вашите стъпки скоро. Красива планина е Алиботуш - Славянката Punk
Пет Яну 19, 2007 12:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Yogi



Регистриран на: 19 Яну 2007
Мнения: 8
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Щастливи сме, че имахме възможност, на рождената дата на Алеко Константинов, да бъдем именно на това място. Laughing
Пет Яну 19, 2007 7:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Здравей! Чудесно време сте имали! То не знам дали е за радост, на мен това топло време ми донесе грип - още се мъча с него... Confused
Съб Яну 20, 2007 10:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
mislesht написа:
Здравей! Чудесно време сте имали! То не знам дали е за радост, на мен това топло време ми донесе грип - още се мъча с него... Confused


Съмнявам се, че топлото време е причина за грипа. Просто сега си му е сезона.
Пон Яну 22, 2007 11:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
Чудесно място. Еднодневен преход ли беше това?
Сря Яну 24, 2007 12:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
Чудесно място. Еднодневен преход ли беше това?


Поне аз доколкото разбрах е било еднодневен, но най-добре Yogi да каже! Smile
Чет Яну 25, 2007 4:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
Планирам ходене нататък по някое време и повече инфо за изходни точки, маршрути и потенциално интересни места на Славянка биха дошли добре ...
Чет Яну 25, 2007 6:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Основно за ходене в Алиботуш се ползват 2 изходни точки - Парил и х. Извора между селата Петрово и Голешово.

Над Парил е х. Славянка (бивша застава) откъдето през Хамбар дере се качва Царев връх и при наличие на време и физически добро състояние може да се продължи за Гоцев връх и Шабран, като се слезе на м. Ливада, а от там на х. Извора.

От х. Извора по черния път може да се стигне до м. Ливада и там да се качат лесно Шабран и Гоцев връх. Тези 2 маршрута са и маркирани, но не знам в какво състояние е маркировката.

За другите маршрути си трябва познавач на планината, най-добре някой от местните хора.

Координати на 2-те хижи има горе в закачената тема "Къде на нощуваме........."
Пет Яну 26, 2007 11:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Yogi



Регистриран на: 19 Яну 2007
Мнения: 8
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ето в този линк -http://www.ivogelov.com/foto/thumbnails.php?album=48
има снимки от ходенето към Славянка, на наши познати. Това е по времето, когато ние сме на Беласица. В началото са снимки от Стобските пирамиди.
Сря Фев 21, 2007 4:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Целият албум е готин! Surprised
Чет Фев 22, 2007 11:54 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
vio_lina



Регистриран на: 30 Ное 2007
Мнения: 1
Местожителство: Petrich

Мнение :)) Отговорете с цитат
Very Happy Информация за Славянка, Алиботуш, Голешево можете да прочетете и в сайта www.goleshevo.dir.bg
Пет Ное 30, 2007 7:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov