ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Витоша през зимата?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Предишната тема
Следващата тема
Витоша през зимата?
Автор Съобщение
Von Blücher



Регистриран на: 07 Яну 2012
Мнения: 113

Мнение Отговорете с цитат
гн Сотиров вашите прикючения край нямат. Замислете се,за книга поне 2 тома. Заслона е собственост на РИОКОЗ или по го знаем,като ХЕИ там се правят проучвания за замърсяване на околната среда.Бил съм свидетел дори на скандал защо не може,да се влезе за малко на завет после преди 2 или 3 години направиха това ограждение с шперплатовите платна уж за криене от вятъра при необходимост а конвенционалните туристи/ний сме стратегически/ взеха да го ползуват за 00.
Чет Мар 22, 2012 1:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tanjai



Регистриран на: 09 Апр 2011
Мнения: 210
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Е все пак през цялото време със Сотиров ни следваше една красота:
(цялото време беше следното: крачка, пропадане, псуване, измъкване)

Пет Мар 23, 2012 4:31 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Vicky



Регистриран на: 09 Ное 2010
Мнения: 127
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Леелее, вие ме притеснихте. Замислила съм Княжево-Черни връх-Драгалевци, но и ние сме без снегоходки и май ще пада подгизване Shocked
Пет Мар 23, 2012 4:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tanjai



Регистриран на: 09 Апр 2011
Мнения: 210
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Някой ходи ли вчера нагоре? Как е, един размисъл ме е налегнал днес за Черни връх?
Нед Мар 25, 2012 6:46 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
satzata



Регистриран на: 29 Окт 2009
Мнения: 256
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ей сега тръгваме към Княжево. Smile
Нед Мар 25, 2012 7:30 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
satzata



Регистриран на: 29 Окт 2009
Мнения: 256
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Завъртяхме кръгчето Княжево-Момина скала-Платото-Черни връх-Кумата-Княжево. Стабилно кишавица и доста доволно затъване. Условията са идеални за тестове на кубинажа.
Нед Мар 25, 2012 9:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Vicky



Регистриран на: 09 Ное 2010
Мнения: 127
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Е, явно не съм се изплашила достатъчно от затъването в снега, защото не се стърпях Smile Отърчахме се пак до белия Черни връх от Княжево през Кумата и слязохме до Алеко, като мислехме до продължим към Драгалевци, но тъй като ми стана зле от странички обстоятелства срамно срамно се прибрахме с автобуса от х. Морени (където май ни продадоха вече продадени билетчета, внимавайте). През целия ден беше слънчево, бяло, блестящо, снегът, особено след Кумата, се държеше добре. Ние нямаме снегоходки, но затъвахме доста рядко и в рамките на забавното Wink
Много ми е мил тоя Черни връх, дали защото ми беше първият? : )))


https://picasaweb.google.com/116470399463984330398/2012?authkey=Gv1sRgCKCp9NT-gaH0Nw
Пон Мар 26, 2012 8:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Von Blücher



Регистриран на: 07 Яну 2012
Мнения: 113

Мнение Отговорете с цитат
Вики. Похода си е чудесен,не съжалявай за връщането през Драгалевци спестили сте джапането по калта малко. Пак сериозно сте походили. Само аз не разбирам нещо? Какво е /найлонковец/,и кой предлага екипировка? И какви са са тези спорове? Уважаеми съфорумци,не стига че последните седмици имам ангажименти и гледам само от долу,ами и вие си пишете с позивни и пароли, аз ли одъртях? или изглупях? кажете.
Пон Мар 26, 2012 10:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Eееех, тази зимна Витоша ...
От Голи връх до Черни връх по правата - перфектно. След час в чайната поехме към Железвица през колибата (заслон Синята стрела).
До чешмата под Карачаир (споменавам го специално за bachekiko HarHar ) се ходеше интересно. После покрай Ярловски Купен стана още по интересно (освен дъжда и гръмотевиците) ... и започна спускането покрай Голям Котур ... ... такова плуване със снегоходки не бях правил, както и не вярвах, че може да се потъне по метър с тях, като едновременно с това се заклещят с лед Shocked , смрика и камъни.
Въобще снега имаше странна полутечна жулеща консистенция, особено като падаш директно на нос
От заслона надолу без пътека до последното спускане към Букова вода над Железница.
След това нямаше как да пропуснем Параклиса ... и като ни тръгна по вода, т.е. по дъжд - поне измихме обувките малко
https://picasaweb.google.com/105435765476763191300/25032012#

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича

Последната промяна е направена от vaskoo на Нед Апр 08, 2012 1:11 am; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Мар 26, 2012 10:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Von Blücher



Регистриран на: 07 Яну 2012
Мнения: 113

Мнение Отговорете с цитат
Някой мераклия утре за поход за апетит, Симеоново,Лалето до Бистрица? /Без самозванци/
Вто Мар 27, 2012 8:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Витоша ни зове! Отговорете с цитат
Ех, днес сутринта Витоша буквално влезе в прозореца ми:



Ама нямаше как да тръгна - "сей, земеделецо, днес му е времето!", възкликнал поетът. Завиждам на тия, които днес и утре са на екскурзия в планината. Някои снимки от събитието?
Нед Апр 01, 2012 12:28 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Von Blücher



Регистриран на: 07 Яну 2012
Мнения: 113

Мнение Отговорете с цитат
гн.Сотиров чест и почитания; Не би, за съжаление и тоз път, Върнаха ме от вратата. Съдба....
Нед Апр 01, 2012 12:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tanjai



Регистриран на: 09 Апр 2011
Мнения: 210
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Вчера до хижата Академика (или както там за пореден път се казва) беше добре, почи слънчево и почти Рила се виждаше


Над хижата като ме подхвана един вятър та до Черни връх и после ме изпрати до Алеко.
Нед Апр 01, 2012 5:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Von Blücher



Регистриран на: 07 Яну 2012
Мнения: 113

Мнение Отговорете с цитат
Мадам бътерфлай,Витошка пеперуда. Духаше ли здраво Таня? И снега беше ли компактен?
Нед Апр 01, 2012 8:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tanjai



Регистриран на: 09 Апр 2011
Мнения: 210
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Вон, за мен, тежаща 50 кг вятърът се справяше прилично добре, но за снега нямах проблеми - не пропадах, все отгоре си стоях Smile
Нед Апр 01, 2012 9:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Следваща
Страница 10 от 11

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov