ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Вълнени дрехи втори /среден/ слой.

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Вълнени дрехи втори /среден/ слой.
Автор Съобщение
torah



Регистриран на: 30 Авг 2011
Мнения: 336

Мнение Вълнени дрехи втори /среден/ слой. Отговорете с цитат
joropc написа:

igurbev написа:
Албена, не знаех, че съществува "дебел вълнен полар", можеш ли да пуснеш линк към някой модел?

Туй мяза на такова:
http://eu2.icebreaker.com/Aspiring-Zip/IB1890,en,pd.html?dwvar_IB1890_color=001&start=26&cgid=mens-mountaineering


Поларът не е ли вид материя, ако е вълнено то е нещо друго. Laughing
Пон Яну 16, 2012 10:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joropc



Регистриран на: 25 Яну 2011
Мнения: 649

Мнение Отговорете с цитат
torah написа:
...
Поларът не е ли вид материя, ако е вълнено то е нещо друго. Laughing

Very Happy Да де, ама как му викам..вълнено яке не ме кефи Very Happy


Последната промяна е направена от joropc на Пон Яну 16, 2012 10:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Яну 16, 2012 10:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
albena :-)



Регистриран на: 16 Яну 2009
Мнения: 700

Мнение Отговорете с цитат
ето 3 неща -

това го имам, 100 % вълна е http://us.icebreaker.com/Igloo-Hood/IB1F09,en,pd.html?dwvar_IB1F09_color=001&start=1&cgid=womens-realfleece-outer-layer
много е добро, от както го имам полара отлежава в гардероба

това го гледах наскоро, хареса ми много защото е по-тясно, по по тялото - комбинация от вълна вътре и синтетика от вън
http://www.ortovox.com/merino-fleece/mi-fleece-hoody-women-1

това в стената го гледахме, много ми хареса, но дамското беше отровно жълто, а като ще давам толкова пари, поне да е цвят който харесвам - 80 % вълна + 20 % изкуствено
http://www.ortovox.com/merino-320/merino-320-jacket-men-1

аз съм пристрастна към вълната - топли, лека е, не се вмирисва като синтетика, много е здрава и трайна /пазене от молци/, в къщи има пуловери по на 20 - 30 години и все още ги носим
Пон Яну 16, 2012 10:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
torah



Регистриран на: 30 Авг 2011
Мнения: 336

Мнение Отговорете с цитат
joropc написа:

Very Happy Да де, ама как му викам..вълнено яке не ме кефи Very Happy


Ами щом е от вълна сигурно ямурлук. Laughing
Пон Яну 16, 2012 10:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivo@home



Регистриран на: 05 Ное 2011
Мнения: 114

Мнение Re: Вълнени полари. Отговорете с цитат
torah написа:

Поларът не е ли вид материя, ако е вълнено то е нещо друго. Laughing

Поларът е материя, така е.Но в Българския се ползва като име на дреха, на принципа на Верото и Ксерокса Laughing
Албена вероятно има предвид якетата Fleece. Може да са 100% полиестер, 75% полиестер плюс не знам си кво си, а може и да са от чиста вълна, полседното на съответната цена, разбира се.Всяка голяма фирма предлага вълнен Fleece, на цени около 300-350 евро.

П.С. Албена бе по-бърза в отговора Very Happy
Пон Яну 16, 2012 11:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
torah



Регистриран на: 30 Авг 2011
Мнения: 336

Мнение Re: Вълнени полари. Отговорете с цитат
ivo@home написа:
torah написа:

Поларът не е ли вид материя, ако е вълнено то е нещо друго. Laughing

Поларът е материя, така е.Но в Българския се ползва като име на дреха, на принципа на Верото и Ксерокса Laughing
Албена вероятно има предвид якетата Fleece. Може да са 100% полиестер, 75% полиестер плюс не знам си кво си, а може и да са от чиста вълна, полседното на съответната цена, разбира се.Всяка голяма фирма предлага вълнен Fleece, на цени около 300-350 евро.

П.С. Албена бе по-бърза в отговора Very Happy


Само искам да кажа, че като качества двете материи са различни, затова не правя връзка между вълна и полар. Laughing
Вто Яну 17, 2012 12:01 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivo@home



Регистриран на: 05 Ное 2011
Мнения: 114

Мнение Re: Вълнени полари. Отговорете с цитат
torah написа:
ivo@home написа:
torah написа:

Поларът не е ли вид материя, ако е вълнено то е нещо друго. Laughing

Поларът е материя, така е.Но в Българския се ползва като име на дреха, на принципа на Верото и Ксерокса Laughing
Албена вероятно има предвид якетата Fleece. Може да са 100% полиестер, 75% полиестер плюс не знам си кво си, а може и да са от чиста вълна, полседното на съответната цена, разбира се.Всяка голяма фирма предлага вълнен Fleece, на цени около 300-350 евро.

П.С. Албена бе по-бърза в отговора Very Happy


Само искам да кажа, че като качества двете материи са различни, затова не правя връзка между вълна и полар. Laughing


Няма как да не се съглася с теб, прав си. Croc
Вто Яну 17, 2012 12:04 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov