ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Препоръка към Модераторите
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Предишната тема
Следващата тема
Препоръка към Модераторите
Автор Съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
Честно казано много е кофти човек хем да е прав, хем да съжалява за това, че е повдигнал въпроса.

Това чувство се появява, когато човек осъзнава, че може и да не е прав.
Twisted Evil

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Сря Фев 18, 2015 8:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
didogen написа:
............


Моля те смени си ника!(didogen)
И сам виждаш, че не ти се удава!

Един модератор вече се съгласи, че съм прав по отношение на правото си да си редактирам коментара, (въпреки че не се съгласи с причините за които го правя), така че ако имаш възражение или въпроси за правилата във форума, се обърни към него.


Прав си, че имаш право да си редактираш постовете в какъвто и да е вид, по което и да е време - това произлиза от правилата на форума.
Освен тебе самия, право да ти редактират постовете в какъвто вид сметнат за добре имат модераторите в тоя форум, което пък произлиза от ролята им.

Т.е. препоръката ти според мен е грубо вмешателство в работата на модераторския екип Very Happy Имам предвид разбира се изначалната причина за целия тоя спам:

ZCEZBPM написа:
Препоръката ми към модераторите е след като съм си редактирал мнението, да не го пипат.
Има бутон *промени*, тоест можем да си редактираме коментара и се чудя за какъв ч...еп някой ми го връща в предишното състояние.


Отговорът на чуденката е прост в случая - защото така са преценили.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Сря Фев 18, 2015 8:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:

Моля те смени си ника!(didogen)
И сам виждаш, че не ти се удава!

Ааа, не ме бъркай със себе си. Аз нямам склонност да си сменям ника, мнението (по-скоро да го подменям, ако го сменям ще е с друг пост) и да влизам с различни никове и сам да се защитавам и подкрепям.

ZCEZBPM написа:
Един модератор вече се съгласи, че съм прав по отношение на правото си да си редактирам коментара, (въпреки че не се съгласи с причините за които го правя), така че ако имаш възражение или въпроси за правилата във форума, се обърни към него.

Съгласи се от правна гледна точка. От морална доста хора не са съгласни, в това число и аз.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Сря Фев 18, 2015 8:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Иво, отворена книга си вече за много хора, които четат тука. Не се напъвай повече, ше сцепиш шапката Smile
От всичко, което изтри най ме е яд за сказката ти за дъщерята на Степан и внуците му по тази линия.
Много хубаво ни се получи, очаквах с нетърпение продължението, но ти го развали.

Дидо по-горе е написал това, което и аз мисля /моите уважения Дидо - изненада ме с кратичкия психоанализ - признавам си/.

И да знаеш - човек се учи докато е жив, и се развива.
Скоро си четох от любопитство първите постове в нашия форум. Някои са , но не си ги редактирам. Просто ми става ясно какво е развитието при мен. Това от моята си егоцентрична точка. И да съм грешал - признавал съм си, без да си редактирам поста - скоро ми се случи.

Другата гледна точка Кака ти я е обяснила - няма как да отречеш, че е права.

Всички изтрити постове, които могат да се възстановят, ще се.
И слушайте Кака - ЦИТИРАЙТЕСЕБЕ Very Happy

Прав си, аго - да ти е драго Smile

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Сря Фев 18, 2015 8:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
Толкова приказки се изприказваха, а можеше просто да си посипете главите с пепел. Smile

dido, ако е толкова грубо вмешателството ми в работата на модераторите да взема сам да се редактирам и да си изтрия коментарите от темата.Smile

Ицо, мерси, че макар и да се наложи използването на ченгел за вадене на думите, си призна, че съм прав.

didogen на теб и да ти отговоря и да не го правя полза никаква, така че избирам второто.

Стана център на внимание, са кротни малко, че имам постове за възстановяване, отново Laughing

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Сря Фев 18, 2015 9:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:

didogen на теб и да ти отговоря и да не го правя полза никаква, така че избирам второто.

Моето е мнение, а не въпрос. Отговаря се на въпроси, така, че се придържай към второто. Cool

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Сря Фев 18, 2015 9:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:

dido, ако е толкова грубо вмешателството ми в работата на модераторите ... .Smile


А не е ли?
Открояваш се като единствения човек във форума, дето прави тези изцепки. Рано или късно на някой от модераторите ще му писне от тия въртели и ще заличи всичките точки барабар с буквите между тях с един замах.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Сря Фев 18, 2015 9:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:

А не е ли?
Открояваш се като единствения човек във форума, дето прави тези изцепки. Рано или късно на някой от модераторите ще му писне от тия въртели и ще заличи всичките точки барабар с буквите между тях с един замах.

А, не - шапката на Петкан си е моя, не барайте. Tooth

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Сря Фев 18, 2015 9:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
А, модераторите, гледам че тук сте си спретнали зимната модераторска среща и си нямате друга работа, та мога ли да ви замоля да преместите това мнение в кошчето, частта с хомофобията:
http://planina.e-psylon.net/viewtopic.php?p=88985#88985

Благодарско! Smile

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Сря Фев 18, 2015 9:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Mariana1000 написа:
А, модераторите, гледам че тук сте си спретнали зимната модераторска среща и си нямате друга работа, та мога ли да ви замоля да преместите това мнение в кошчето, частта с хомофобията:
http://planina.e-psylon.net/viewtopic.php?p=88985#88985

Благодарско! Smile

2 от 3 е играта тука.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Сря Фев 18, 2015 9:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
...
Спокоен съм. Форумът на бг мама ме очаква.Smile

А аз наивника си мислех че работата на модераторите е да да спазват собствените си правилата без да се поддават на емоциите и импулсите си.Smile
Да не забравяме, че не аз започнах всичко това.
Моето си беше само реакция на нещо, което вече се беше случило.
Значи хем казваш че съм прав, хем съм в смъртен грях, че въобще споменавам думичката дето почва с *М*.
Е, как щях да разбера, че не трябва да задавам подобни въпроси ако не бях попитал.
Нали уж вече не живеем под властта на азиатския хаганат и можем да казваме свободно какво мислим, свобода на словото и други разни тинтири-минтири и врели некипели.

Най-ме хваща яд, че съм прав, а го признавате с половин уста, а покрай признаването замазвате работата с мненията си за личността ми и колко съм бил крив нищо че съм в същото време прав.
Аз си знам кой съм и какъв съм и няма нужда да ми го повтаряте всичките модератори, питах ви за правилата, а не за това хубав ли съм или грозен, тъп ли съм или умен, чугун ли съм или не ....
Не знаех че задавам толкова сложни въпроси, които да изискват толкова уклончиви отговори, включвайки психоанализ на питащия.
Тези методи да компрометиращ някой, който задава неудобни въпроси са от времето на 6-ти отдел в ДС.
Нещата изглежда не са се променили много оттогава.Smile

Иво - прочети по-горните мнения на немодератори/приема се, че сме пристрастни/ бавно и внимателно. Прочети ги отноооово бавно и този път съсредоточено.
Накрая попитай шапката ти - тя ще ти даде верния отговор.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Сря Фев 18, 2015 10:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
На тази самосъжалителна тирада мога да отговоря с цитат от любимия ти форум:

bg-mamma написа:
Га яди кифтетата не рива...


_________________
Бутам след осмата бира Very Happy

Последната промяна е направена от dido на Сря Фев 18, 2015 10:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Сря Фев 18, 2015 10:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:

...Не знаех че задавам толкова сложни въпроси, които да изискват толкова уклончиви отговори, включвайки психоанализ на питащия.
Тези методи да компрометиращ някой, който задава неудобни въпроси са от времето на 6-ти отдел в ДС.
Нещата изглежда не са се променили много оттогава.Smile

Препоръчвам ти да почетеш малко българска история, а не писана за България.
Тази препоръка е по отношение на темата за братска Русия, така и на това мнение.
В 6-ти отдел са били доносниците, специалистите са били във 2-ри отдел на ДС.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.

Последната промяна е направена от didogen на Сря Фев 18, 2015 10:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Сря Фев 18, 2015 10:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
tzezko написа:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%82


Когато го срещнете, говорете тихо и монотонно, бавно отстъпвайки назад, без резки движения.


_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Сря Фев 18, 2015 10:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Mariana1000 написа:
tzezko написа:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%82


Когато го срещнете, говорете тихо и монотонно, бавно отстъпвайки назад, без резки движения.


О не, бъркаш линка:

https://bg.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A1%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%82&oldid=6506503

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Сря Фев 18, 2015 10:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov