ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Помощ за тунинговане на снегоходки

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Помощ за тунинговане на снегоходки
Автор Съобщение
wing70



Регистриран на: 23 Май 2009
Мнения: 10

Мнение Помощ за тунинговане на снегоходки Отговорете с цитат
Имам снегоходки TSL225,мисля да закрепя предната част от ски отдолу,за да мога да се спускам по утъпкан или фирнован сняг,ако някой има идея или е правил подобно нещо да сподели...,самото закрепване засега ще го направя като махна шиповете,че идват малко под нивото на ската,да занитя една пластина отдолу и с японска лепенка за ските.На самите ски ако е нужно ще сложа колани за катеренето (ако е по лесно,което много зависи от терена).Имам екипировка за пантене,но ми идва малко тежка и обемиста,най вече комбинираните обувки и фрирайд автоматите,няма как да ги сложиш в раничката и тн..,имам и от късите широки ски,но ако има сложа колани няма как да реша проблема с вдигането на петата при ходене нагоре...другият вариант е снегоходки + къси ски,кеф ти нагоре,кеф ти надолу,ама ако трябва да ги сменяш на всеки склон..
Вто Яну 31, 2012 10:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefansmail



Регистриран на: 13 Ное 2007
Мнения: 203
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Колега идеален вариант ала- (и хем , и хем) няма Smile
Със сигурност не си първия който се е замислил за това и както и да го направиш ще е въпрос на компромис ,
я с теглото я със сигурността ти при спускане.
Топлата вода отдавна са я открили Very Happy
Сря Фев 01, 2012 11:56 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov