ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
ACTA: The new threat to the net

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
ACTA: The new threat to the net
Автор Съобщение
JWalker



Регистриран на: 21 Авг 2007
Мнения: 282
Местожителство: Ботевград

Мнение ACTA: The new threat to the net Отговорете с цитат
Тук можете да подпишете петиция за неприемане на ACTA.

А с изпращане на e-mail mожете да заръчате на българските депутати в Европейския пармалент както да правят:

To:
metin.kazak@europarl.europa.eu; slavi.binev@europarl.europa.eu; filizhakaeva.hyusmenova@europarl.europa.eu; stanimir.ilchev@europarl.europa.eu; ilianamalinova.iotova@europarl.europa.eu; iliana.ivanova@europarl.europa.eu; ivailo.kalfin@europarl.europa.eu; evgeni.kirilov@europarl.europa.eu; andrey.kovatchev@europarl.europa.eu; mariya.nedelcheva@europarl.europa.eu; svetoslavristov.malinov@europarl.europa.eu; Nadezhda.Neynsky@europarl.europa.eu; vladkotodorov.panayotov@europarl.europa.eu; antonyia.parvanova@europarl.europa.eu; dimitar.stoyanov@europarl.europa.eu; emilstefanov.stoyanov@europarl.europa.eu; vladimir.urutchev@europarl.europa.eu; kristian.vigenin@europarl.europa.eu

Subject:
АЗ съм против ратифицирането на ACTA

Text:
АЗ съм против ратифицирането на ACTA , тъй като считам, че това накърнява правото ми на достъп и търсене на информация, както и личната ми неприкосновеност, гарантирани от конституцията на Република България!
Като ИЗБРАН ОТ МЕН, представител в ЕП, настоявам да защитите МОИТЕ права, като гласувате ПРОТИВ това срамно споразумение!

_________________
Щастие за всички даром и никой да не бъде пренебрегнат!
Редрик Шухарт
http://www.redmine.org
Вто Яну 31, 2012 9:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Psychosapiens



Регистриран на: 07 Сеп 2010
Мнения: 344
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Всяко чудо за 3 дни...ако някой може да ми обясни реално мен кво ме бърка това споразумение да заповяда.

От цялата работа очаквам реално цената на билета за киното да се повиши.

Последният път като спряха http сървърите - от 3 на 5лв
Последният път когато пучаха покрай Аренабг - от 5 на 7лв

Цитат:
АКТА дава възможност на носителите на права да изискат от интернет доставчиците да предоставят информация за своите потребители, за които се предполага, че нарушават авторски права...


Bitch please...как се записва, съхранява и обработва трафик над 500Gb в секунда разпределен между N потребители ?

Някой наясно ли е с техниката която е необходима за да се осъществи, ако да - на който му е смешно да вдигни ръка. Razz

Цитат:
...Тя трябва да бъде достатъчна, за да може да ги идентифицира.


Bitch please...да идентифицира кое ? Към кое ип-съм се кънектнал - ДА в колко часа съм го направил - ДА...и до там Smile
https/ssl са секюрити протоколи от които мога доброволно да си предам трафика минаващ по тях да ми го прегледат, и да ми звъннат като разберат на кой кво съм писал и тн.


Какво мога да направя ли ?

- Да се поинтересувам от къде мога да си пусна encryption опцията на торент клиент който ползвам
- Да се поинтересувам както са VPN Smile
- Да се поинтересувам какво е TOR /the onion ruter/

_________________
Know your Body. Know your Mind. Know your Substance. Know your Source
Вто Фев 07, 2012 5:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov