ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
За обувките на Bestard. Проблеми, доставки, вносител и т.н.
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
За обувките на Bestard. Проблеми, доставки, вносител и т.н.
Автор Съобщение
Весела Ягодова



Регистриран на: 17 Окт 2007
Мнения: 541

Мнение Bestard Отговорете с цитат
Здравейте, може ли някой да ми каже къде и дали в България може да се поръча обувка на Бестард ?
Имам Top Mountain, много съм доволна, искам да си взема трисезонни, започнах да разглеждам сайтовете...и никъде не намирам. И "Макалу спорт" май вече не го внасят...
Confused
Пон Окт 10, 2011 1:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Здрасти, ако погледнеш Бестард темата се спряга в почти всяка тема за обувки. Smile Общо взето на този етап шанса е да си ги поръчаш онлайн (аз се пробвах и извадих късмет) или да си купиш някъде отвън.
Пон Окт 10, 2011 2:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Весела Ягодова



Регистриран на: 17 Окт 2007
Мнения: 541

Мнение Отговорете с цитат
Ако погледна, ама ме мързеше този път Wink
Как си ги поръча по-точно ?
Пон Окт 10, 2011 2:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
От тук.
Дойдоха за около 10 дена.
Ето в таз тема разпитвах: http://planina.e-psylon.net/viewtopic.php?t=2720&postdays=0&postorder=asc&start=15
Пон Окт 10, 2011 2:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Весела Ягодова



Регистриран на: 17 Окт 2007
Мнения: 541

Мнение Отговорете с цитат
Мерси ! Very Happy
Аз се обадих в Макалу Спортс, защото от Бестард ми отговориха, че си кореспондират с тях, след около 10 дни щяло да има доставка, вкл. на Breithorn, само че Lite. Ха да видим Wink
Пон Окт 10, 2011 4:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
ve_san написа:
след около 10 дни щяло да има доставка, вкл. на Breithorn, само че Lite.

Rolling Eyes
Пон Окт 10, 2011 4:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
ve_san написа:
Мерси ! Very Happy
Аз се обадих в Макалу Спортс, защото от Бестард ми отговориха, че си кореспондират с тях, след около 10 дни щяло да има доставка, вкл. на Breithorn, само че Lite. Ха да видим Wink

Ако пазаруваш от вън онлайн /което е най-вероятно, с оглед доставките "другата седмица" от Макалу/, то направи плащането през PayPal заради тази им услуга. Наложи ми се няколко пъти да я ползвам и действа безотказно!!!
Апропо - за кой модел и номер става на въпрос - да се подготвиме да помагаме Smile
Croc

пп
ZCEZBPM написа:
...Да не вземат да внесат обувки а той света да свърши и те да се прекарат. Very Happy Ако има доставка това ще е събитие което със сигурност ще бъде отразено в националния ефир. Very Happy Very Happy Very Happy

кХКхкХкХкХКх Laughing

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пон Окт 10, 2011 11:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Весела Ягодова



Регистриран на: 17 Окт 2007
Мнения: 541

Мнение Отговорете с цитат
Олелеле, каква чудесия !
Не знаех, че е такава драмата с Бестард...
Но не знам дали мога да си поръчам обувка без да съм я пробвала, наистина. Рисковано ми се струва, че са бая пари и ако не ми стане, ще идат зян. А двойните обувки са с друга номерация.
Абе, цирк.
Ще видим какво ще правя.
Моделя - като на Ванката, Брайтхорн/Лайт, Про.
Вто Окт 11, 2011 11:19 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
slavei



Регистриран на: 07 Авг 2007
Мнения: 261

Мнение Отговорете с цитат
ve_san написа:
Олелеле, каква чудесия !
Не знаех, че е такава драмата с Бестард...
Но не знам дали мога да си поръчам обувка без да съм я пробвала, наистина. Рисковано ми се струва, че са бая пари и ако не ми стане, ще идат зян. А двойните обувки са с друга номерация.
Абе, цирк.
Ще видим какво ще правя.
Моделя - като на Ванката, Брайтхорн/Лайт, Про.


Веси, защо не погледнеш моделите на Криспи?
Аналог на брайтхорна е crispi DISCOVERY GTX (за съжаление май са му вдигнали цената и вече е малко по-скъп от брайтхорна).
Сря Окт 12, 2011 2:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Весела Ягодова



Регистриран на: 17 Окт 2007
Мнения: 541

Мнение Отговорете с цитат
Слави, да ти кажа честно, точно това си мислех вчера. Една приятелка е с Криспи, от няколко години ги носи и каза, че е много доволна. Иначе, за цената, хубава обувка под 200 лв...няма как, за съжаление. Може и към тях да се пренасоча, все пак говорим за трисезонки и може да се направи компромис. Иначе, от зимния Бестард съм много доволна и го препоръчвам на всички.
Малко встрани от темата - ти с какъв зимен чувал си ? Very Happy
Сря Окт 12, 2011 2:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
slavei



Регистриран на: 07 Авг 2007
Мнения: 261

Мнение Отговорете с цитат
ve_san написа:
Слави, да ти кажа честно, точно това си мислех вчера. Една приятелка е с Криспи, от няколко години ги носи и каза, че е много доволна. Иначе, за цената, хубава обувка под 200 лв...няма как, за съжаление. Може и към тях да се пренасоча, все пак говорим за трисезонки и може да се направи компромис. Иначе, от зимния Бестард съм много доволна и го препоръчвам на всички.
Малко встрани от темата - ти с какъв зимен чувал си ? Very Happy


Модела на Криспи е добър. Слушал съм добри отзиви от няколко човека. Единият е приятелката ми, която го ползва два сезона като зимна обувка (носи 36 номер и е малко трудно да се намери двойна обувка с такава номерация Sad ). Като едната година я ползваше доста активно за катерене (почти всеки уикенд).
Недостатък е че няма жлеб за котки, но това за съжаление важи за повечето трисезонни модели.

Аз също съм доволен от топ маунтина. Не знам как е пазара на зимни обувки в момента, но когато ги купувах през 2005-та тази обувка струваше около 300 лв, а тук в БГ най-евтината двойна обувка беше около 500 лв. (ако не се лъжа 460 лв за пластмасовото Асоло, но кожените варианти баха над 500) Та тогава отношението цена/качество беше много добро и не съм имал голям избор какво да си купя. В момента не съм сигурен дали е най-добрия избор.
Сря Окт 12, 2011 7:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
albena :-)



Регистриран на: 16 Яну 2009
Мнения: 700

Мнение Отговорете с цитат
аз имам на Бестард Spider - летни са, но съм ги носила доста пъти зимно - не пускат вода, здрави са

е не знам каква е тази обувка, но ми натиска ахилеса и след няколко часа ходене почва болката, от там почвам да стъпвам по-различно, и още по-различно и накрая краката ми стават на нищо Confused

он-лайн бих си купила само обувки от модел за който съм 100 % сигурна кой номер ми трябва, които съм пробвала и съм седяла 15 минути с тях в магазина
Сря Окт 12, 2011 11:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Весела Ягодова



Регистриран на: 17 Окт 2007
Мнения: 541

Мнение Отговорете с цитат
@albena - ей, това е гадно бе, голяма мъка ми звучи Crying or Very sad

Само да кажа http://www.outsider-bg.com/content/%D0%BE%D0%B1%D1%83%D0%B2%D0%BA%D0%B8-bestard-nepal-lady
Чет Окт 13, 2011 3:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
ve_san написа:
@albena - ей, това е гадно бе, голяма мъка ми звучи Crying or Very sad

Само да кажа http://www.outsider-bg.com/content/%D0%BE%D0%B1%D1%83%D0%B2%D0%BA%D0%B8-bestard-nepal-lady

Само да кажа Smile - с тия лятото няма да ти е арно - мъжкия модел ги ползвам за зимни...

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Чет Окт 13, 2011 4:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Urdinak



Регистриран на: 23 Юли 2011
Мнения: 18

Мнение Отговорете с цитат
Това го слушах и аз - след десет дена, след две седмици, след десет дена, две седмици...
Месеците минаха и накрая поръчах обувки от Испания. Бях си навил на пръста определен модел. Не ми пасна като хората.
Просто трябваше да си взема друга обувка от тук, с пробване...

Тези от Макалу само мотат хората... аз съм ги зачеркнал! Evil or Very Mad
Чет Окт 13, 2011 4:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 1 от 5

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov