ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Витоша зимно - Академика умножено по две

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Предишната тема
Следващата тема
Витоша зимно - Академика умножено по две
Автор Съобщение
Jirko



Регистриран на: 01 Дек 2008
Мнения: 74
Местожителство: София

Мнение Витоша зимно - Академика умножено по две Отговорете с цитат
Брях тая зима много куца история нещо, тамън да ми дойде мерака и вземат да падат тез лавини , хване ме шубето и до там. И си седя дома и малко по Витоша одим, ама така сейфти май е по-добре.



Все пак си взех дозата този път, малко снимки ше извинявате ама няма как то си е до късмет това.

Изповед - http://ivanmiladinov.com/blog/?p=3002

Поздрави на всички!
Вто Мар 13, 2012 11:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Хем вълнуващо, хем красиво! Отговорете с цитат
Чудесни снимки! Човек през ден да се качва, пак не е сигурно, че ще уцели толкова прозрачен въздух. Браво, заслужавало си е ранното ставане и мръзненето! Но тоз маниер да връщат туристи от хижите, дори да не са със статут на хижи, никак не ми харесва. Вярно, мен ме нахраниха богато и може би, ако бях приплакал, щяха да ме приемат за спане. Но човек трябва предварително да е сигурен, че няма да го върнат. Толкова ли е непостижимо да се задели някакъв ъгъл в столовата за принудително нощуване, особено през зимата?
Вто Мар 13, 2012 11:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
irina



Регистриран на: 16 Сеп 2007
Мнения: 759

Мнение Отговорете с цитат
Laughing Ееееххх, каква героична нощ си изкарал...ама си струва, чудесна е снимката!
Вто Мар 13, 2012 11:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Von Blücher



Регистриран на: 07 Яну 2012
Мнения: 113

Мнение Отговорете с цитат
Много смел набег.резултата е чудесен, другия път ако искаш да станеш към 1,2 часа преспи следобяда от 4 до 6 и след това от 9 колкото можеш дори и 1 час, след това си бодър все едно е 7.00 от опит го знам. Аз цяла зима чаках Павел ти ни изненада много хубаво.
Сря Мар 14, 2012 8:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov