ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Махат вр. Ботев от 100-те обекта
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Махат вр. Ботев от 100-те обекта
Автор Съобщение
Psychosapiens



Регистриран на: 07 Сеп 2010
Мнения: 344
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Триъгалния не е ли в хижата ? Горе е кръгъл на мен са ми удряли 2-3 пъти щот бая книжки загубих

_________________
Know your Body. Know your Mind. Know your Substance. Know your Source
Сря Мар 28, 2012 10:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
asen4ooo написа:

Не знам кога си писала, ама миналата година юни месец на върха нямаха триъгълен печат


След това беше, ама отговор нямаше, аз съм го и забравила това, сега като прочетох колко са отзивчиви за писмата и се сетих. Казаха ми тогава, че на заслон Ботев имало и тази година дай Боже да мога да си го взема през юли Smile В хижа Рай не се сетих да питам, защото съм заплес. Поради тази причина нямам триъгълен печат и от Мусала, защото не предполагах че може да е в заслон Ледено езеро.
А от Вихрен нямам триъгълен, защото и миналата седмица не си носех книжката, тук вече вината си е моя, сетих се чак като се върнах Sad Интересно там пък къде е триъгълния печат, може би в Банско? Evil or Very Mad

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Чет Мар 29, 2012 1:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Hobo



Регистриран на: 01 Ное 2011
Мнения: 50

Мнение Отговорете с цитат
Mariana1000 написа:
А от Вихрен нямам триъгълен, защото и миналата седмица не си носех книжката

Ако пак ти се случи да си някъде и да не си я носиш сложи печата на бяло листче. После в къщи изрязваш по квадратчето на книжката и лепиш. Признават ги за значките и така. Успех и приятно скиторене!

_________________
www.bushcraftbg.com
Чет Мар 29, 2012 3:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Hobo написа:

Ако пак ти се случи да си някъде и да не си я носиш сложи печата на бяло листче. После в къщи изрязваш по квадратчето на книжката и лепиш. Признават ги за значките и така. Успех и приятно скиторене!

Правила съм го и това, но после сърце не ми дава да си лепя изрезки в книжката. Държа си ги така и все се случва да отида пак на пропуснатото място Smile
Сега ще трябва пак да качвам Мусала, Вихрен и Ботев за триъгълни печати, леле, леле, едвам ще се навия... Laughing

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Пет Мар 30, 2012 9:43 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
asen4ooo



Регистриран на: 12 Сеп 2011
Мнения: 138
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Mariana1000 написа:
Hobo написа:

Ако пак ти се случи да си някъде и да не си я носиш сложи печата на бяло листче. После в къщи изрязваш по квадратчето на книжката и лепиш. Признават ги за значките и така. Успех и приятно скиторене!

Правила съм го и това, но после сърце не ми дава да си лепя изрезки в книжката. Държа си ги така и все се случва да отида пак на пропуснатото място Smile
Сега ще трябва пак да качвам Мусала, Вихрен и Ботев за триъгълни печати, леле, леле, едвам ще се навия... Laughing



За в. Вихрен миналата година и двата бяха в хижа Вхрен в столовата , която вече не работи , или поне тогава не работеше

_________________
На кръгла маса, в хижата и в женско сърце винаги има място за още един!
Нед Апр 01, 2012 12:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
asen4ooo написа:
За в. Вихрен миналата година и двата бяха в хижа Вхрен в столовата , която вече не работи , или поне тогава не работеше


Сигурно и сега са били там, ама то от зяпане по върховете забравих и печати и всичко Laughing

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Пон Апр 02, 2012 6:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov