ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Армейски работи.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Армейски работи.
Автор Съобщение
ferdi_mruvkata



Регистриран на: 27 Авг 2009
Мнения: 640

Мнение Отговорете с цитат
http://shmatko.blogspot.com/2009/01/blog-post_29.html

_________________
Not All Who Wander Are Lost
Пет Мар 30, 2012 12:04 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kubineca



Регистриран на: 03 Ное 2011
Мнения: 165
Местожителство: Народна Република България

Мнение Отговорете с цитат
И народа запретна ръкави: Laughing Laughing Laughing Laughing

Айде да живне форума:

Огнелъхащ - твоето мнение миродавно ли е? Щото моето не е? А да ти кажа, мене ми разправят всичко както си е било, но все пак в клетва това "лошо" за тебе е упоменато, припомни си я, че като дойдат ония с по метър брадите ще видиш... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
За някои е било лошо защото много са ги ебавали в казармата, даже това е главната причина. Laughing Laughing Laughing Личности сякви, само да не избиват комплекси ми да кажат какво е било.

Ооооооо кибик вече те бях отчислил, та ти пак цъфна като пролетно дръвче! Laughing Laughing Laughing Еми, на рилските езера бях с кубинките бе и бях на сълзата, която е 2535м. Laughing За мой срам изкачих Мусала с едни маратонки на 4г., с които само бачкам на село и са с полуразпрана подметка, но пазеха градския си вид Laughing Laughing та с тях се качих на първенеца... търсих си кубинки тогава Laughing А също и за първи път изкачих черни връх с тях и то два пъти за едно денонощие Laughing Laughing от х. Планинарска песен. Срам, срам, че туризъм се прави не само с трижди проклетите кубинки ми със стари надупчени градски маратонки на фирмата Диамонд Laughing Два върха видяха и ги бракувах тотално Laughing
А съм мераклия да кача Черни връх тая събота с кубинките (още докат има сняг), ама все не уцелвам на другари... само до х.Алеко я изкарват... Пък сам не тръгвам, да не съм с ума сшедший. Та, като зема Черньi горь, пак ще съм над 2К. Cool

Абе защо толкова сте надъхани да ходите по високото? Само това ли е за вас туризма? Май сте чули, че над 2К, се вдигали по-високо пикелите, поради по-слабото земно притегляне и всички търчите Question Rolling Eyes Cool

Игърбев с неразтъпкани добре е така, писал съм и съм казвал хиляди пъти. Това, че пишете закоравели участници във форума, не го прави жив! Оживен го прави, броят прочитания на тема и на писани пътеписа на на нови хора. Не забелязвам такива. А също и забележи колко ГОСТИ четът в пиковете часове.

То акъла не ти ли дойде в пубертета... свърши тя... Laughing Laughing Laughing Правете си сами изводите.

мрв8, така е, батка!

Наборе, кубинките искат разтъпкване и поддръжка, за дълги преходи са удобни на всеки по своему. Според мен за повечето хора, проблеме ще се реши с купуване на стелки от 1лв. и тяхното залепяне! 100 пъти съм го казвал! Изпробвал съм го, а сегшните ми са фабрично с киче!
По-горе писах къде съм се качвал с кубинките (11ч. преход беше на езерата!), а стигаме до х.Алеко, щото мойте хора се отказват там! Сам ли да ида? Друг път ще ида сам... Cool А думите на Хобо, са факт, просто няма какво друго да се каже, а аз каквото съм казвал или е било затривано или умишлено променяно! Та като искаш да четеш мои работи иди в МОЯТА Very Happy тема "Оплаквания от модераторите" Cool
А инача браво за кожените обувки! Аз не съм против кожените туристически, даже самият аз имам такива! Браво! Smile Cool

_________________
Екипировкaта не прави туриста, само помага...
Нед Апр 01, 2012 12:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mrw8



Регистриран на: 26 Яну 2012
Мнения: 12

Мнение Кубинки Отговорете с цитат
Все пак да добавя, че монетата има 2 страни... Вчера бях с приятел военен, та той си е взел някакви ловни кубинки с Gore-Tex и не ще и да чуе за щатните. Също с друг приятел военен си говорих, той ходи на лов и ми каза:" на лов никога с кубинки". Аз самия вече по-рядко ги нося, ползвам тези: http://www.sportsdirect.com/karrimor-orkney-5-mens-walking-boots-182061, прилична цена, кожа изцяло с минимален брой шевове... Иначе да се доверявам изцяло на разни мембрани и т.н. - забрави. Приятелката ми има доста скъпа трезетта, много са хубави, но на 2рата година почнаха да пускат вече...
Нед Апр 01, 2012 11:10 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kubineca



Регистриран на: 03 Ное 2011
Мнения: 165
Местожителство: Народна Република България

Мнение Отговорете с цитат
Дааа за авджиите Laughing Laughing сякви ги има, мрв8. Например на х.Руй, хижаря вика, аз на лов само с гумени ботуши ходя зимата, а лятото с кубинки - имам няколко чифта. Друг един срещнах на докато минавахме преди Харамията и му викам - Как са кубинките? Laughing и се хиля, и той - Екстра са, с тях ходя на лов и чат-пат туризъм! Ама всичките иначе ги мажат с мас и парафини...
Например един приятел има кубинки ама хич не иска да ги носи, защото му пускат през кожата. Вика с боя съм ги мазал и пак... И аз го просветих как да играе с парафинче и сега се стяга за събота ! Cool Laughing
Ама ловджиите са страшни образи, има с такива найлони дето тука само ще ахкате по тях, но има и такива с гумени ботуши (формата нагоре няма да коментирам Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Laughing Cool )
Wink

_________________
Екипировкaта не прави туриста, само помага...
Нед Апр 01, 2012 12:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ognedishasht



Регистриран на: 29 Сеп 2009
Мнения: 249
Местожителство: Мордор

Мнение Отговорете с цитат
Kubineca написа:
... А да ти кажа, мене ми разправят всичко както си е било...


На теб са ти РАЗПРАВЯЛИ, а аз СЪМ БИЛ там. Но ти сигурно по-добре знаеш. Нейсе, така да е.
Нед Апр 01, 2012 7:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
torah



Регистриран на: 30 Авг 2011
Мнения: 336

Мнение Отговорете с цитат
ognedishasht написа:
Kubineca написа:
... А да ти кажа, мене ми разправят всичко както си е било...


На теб са ти РАЗПРАВЯЛИ, а аз СЪМ БИЛ там. Но ти сигурно по-добре знаеш. Нейсе, така да е.


Колега с кубинеца няма да се разбереш. Ще порасне и евентуално ще поумнее, така че не си губи времето. Ти си бил, ама той знае повече, нищо че сигурно не е бил роден тогава. За мен дискусийте с него са загуба на време така, че се съгласявай като с луд, това е. Laughing Laughing Laughing
Нед Апр 01, 2012 9:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение На портала Отговорете с цитат
Кубинец, ти, приятелю, доста войнишки го даваш, ама не си ли прочел какво пише на портала? - ПО ВОЕННИ ВЪПРОСИ ДОТУК!
Нед Апр 01, 2012 9:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kubineca



Регистриран на: 03 Ное 2011
Мнения: 165
Местожителство: Народна Република България

Мнение Отговорете с цитат
Огнелъхащ, ай да спрем на тая тема, изписал съм колосален труд в темата "Оплаквания от модераторите" иди там и чети, надявам се да ти стане ясно, защото с тези, които си писахме се разбрахме и приключихме! НЯмам желание да повтарям 30 пъти едно и също, аз се поувлякох с тебе. Забелявам, че тези , с които се разбрахме, не пишат по тая тема - хвала на тях! Доказаха, че са разбрани и става разговор с тях. Прави им чест!
И само последно - явно мислиш, че твоето мнение е миродавно, но не само ти си преживял това! Други също са го преживели, но не оревават! Всеки човек приема нещата различно, аз не съм виновен за теб, така че не се натрапвай. Не съм виновен, че не съм служил - разбирам да съм се скатал, а то няма... ИДИ чети другата тема! КРАЙ!
Друго знам за тебе за махане на разни кръстове, за това, че си самотен бегач... Та тези, които ревът от казармата, са или самобитници или градски чада или връзкари, които пак много им се видяло някой да ги командори, а не да им угажда. Човекът е колективно същество, а пример за 100% коликтевизъм е казармата, ако там не успееш да се впишеш, всички те ебават, дори и офицерите, защото си самодив! А всички ходят зедно - заедно ядът, зедно спят, заедно се строяват, заедно стрелят и тн. Различните се отхвърлят и не се разбират... така е в сегашният живот!!!! Ето аз примерно в този форум съм различен и всички плюят по мене, но аз се боря и спечелих приятели сред враговете си, въпреки че съм сам сред вълци. А също съм и забелязам, че всички, които не желаят да са сред обществото ходят сами в планининте. В това няма лошо, въпреки че е рисковано. Аз не бих тръгнал, махнете го риска, ами просто ще ми е скучно и на мен ми харесва да се наслаждавам на Балкана без да съм с него 1:1. До тука ще пиша, това е за нова тема, която може да споделя с вас! Всичко това са лично мои наблюдения и не ги налагам за миродавни.

Ооооо тораксчо мамин сладък, тъй ли не се усети, че това за порастването е тъпо, както и това "като прочетох какво писа, ме засмя за цял ден". Що аз не ви се хиля, да ви кажа, че сте дечица, радващи се на нови играчки от найлон и то шаренки? Не се ли замисляш или го приемаш за даденост, че нямам какво да отговоря? И ти иди да четеш другата тема, че и тебе та нямаше май там.
Ааа значи да се съгласява като с изкрейзъл така ли? Да ти припомня ли позорната страница как се вписа в другият форум и като почна да хвалиш амебо-дишащите материи и всички те ебаваха тънко и си викат, тоя е откАчен (с ударение на А)! Сам си усети позора и свири отбой, даже в тука в този форум, те бяха отсвирили твойте хора по едно време Laughing Та ти стана пословичен с голята излагация, даже още ти стоят калиграфиите... Laughing Laughing Cool
Поздрав от Радниу! Laughing Laughing Cool

доц. д-р. Сотиров, прав сте. На портала съм написал цяла тема, няма какво да пиша тук същото.

_________________
Екипировкaта не прави туриста, само помага...
Пон Апр 02, 2012 2:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
torah



Регистриран на: 30 Авг 2011
Мнения: 336

Мнение Отговорете с цитат
Прав си кубинец както кажеш, съгласен съм с теб. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Пон Апр 02, 2012 3:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kubineca



Регистриран на: 03 Ное 2011
Мнения: 165
Местожителство: Народна Република България

Мнение Отговорете с цитат
torah написа:
Прав си кубинец както кажеш, съгласен съм с теб. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Случва се. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Wink

_________________
Екипировкaта не прави туриста, само помага...
Пон Апр 02, 2012 3:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov