ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
здравейте

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
здравейте
Автор Съобщение
f(x)dx



Регистриран на: 24 Мар 2012
Мнения: 68

Мнение здравейте Отговорете с цитат
Току-що се регистрирах и реших да кажа едно здрасти като начало.

аз не съм запален турист, по-скоро съм пишман такъв. Но наскоро реших да прекарваме с детето повече време сред природата.

Искам да благодаря на всички, които споделят тук информация, намерих много полезни неща.
Съб Мар 24, 2012 1:32 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Здравей, диференциале! Отговорете с цитат
На колко ти е детето? Тук е пълно с родители, които имат деца на най-различна възраст. Всеки може да сподели опит от екскурзии с тях.
Съб Мар 24, 2012 8:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
f(x)dx



Регистриран на: 24 Мар 2012
Мнения: 68

Мнение Отговорете с цитат
на 7 е.
Борбата с телевизора и компютъра е безмилостно жестока. затова реших да го изведа в гората.

Първоначално се притеснявах дали ще му хареса, но се оказа, че мрънкането и опозицията по някакъв чудодеен начин изчезват щом излезем от града. Все нещо интересно се намира да правим - палатка ще му разпъна от един чаршаф, ще целим дърво с пръчка или просто ще хвърля камъчета в някое поточе. Абе интересно му и съветът ми към всички родители е, хич да не се притесняват, а просто да отидат в гората.

Лошото на хубавото е, че самият аз не съм турист, та затова чета в интернет и попаднах на този форум.

на Вас г-н Сотиров, специални благодарности заради хубавото описание на маршрути в Лозенска планина. Миналата седмица бяхме до Лозенския манастир и доста се позабавлявахме.
Съб Мар 24, 2012 11:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov