ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
ПОКАНА - ЮНИ В ЗАПАДНИ РОДОПИ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Предишната тема
Следващата тема
ПОКАНА - ЮНИ В ЗАПАДНИ РОДОПИ
Автор Съобщение
petko5



Регистриран на: 07 Юли 2010
Мнения: 44
Местожителство: София-Белоградчик-Стара Загора

Мнение Отговорете с цитат
Страхотен преход сте направили,....поздравления Smile
Само да знаете как тайничко ви завиждам.... Sad
Чет Юли 04, 2013 11:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gundu



Регистриран на: 18 Фев 2012
Мнения: 181
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Време доста мина , отъркули се пак една година...
Старата покана отново стана актуална....
Само датата начална малко се отмести и вече е 09.06.2014г.
Мрашрути и трасета не се споменават, защото всичко на място се решава.
Мястото на срещата не се променя - Нареченски бани, "Трите бора".
Който може и желае, нека се чувства поканен!

_________________
ТУРИСТ - ЗДРАВИ КРАКА, ШИРОКА ДУША, РАНИЦА НА ГЪРБА...... И ПРАЗНА ГЛАВА,..
Съб Май 17, 2014 4:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
gundu написа:
Време доста мина , отъркули се пак една година...
Старата покана отново стана актуална....
Само датата начална малко се отмести и вече е 09.06.2014г.
Мрашрути и трасета не се споменават, защото всичко на място се решава.
Мястото на срещата не се променя - Нареченски бани, "Трите бора".
Който може и желае, нека се чувства поканен!

Ах дано нещо и тази година не ме спъне!
А как е планувате палатки ще се носят ли?

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Съб Май 17, 2014 4:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ако съм все още в армията на безработните, участвам! Laughing
Съб Май 17, 2014 6:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
ivailo.hr написа:
Ако съм все още в армията на безработните, участвам! Laughing


Ти участва началото на май.Smile) Аз не успях.Сега и аз!Само да не е дъждовно.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Съб Май 17, 2014 8:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
rain написа:

Ти участва началото на май.Smile) Аз не успях.Сега и аз!Само да не е дъждовно.


Е, юни в Родопите не може да не е дъждовно. Миналата година през деветте дни, когато бях в групата, дъжд и слънце май бяха по равно. Номерът е на Перелишкото било да не ти се сбъдне прогнозата на Минчо Празников отпреди години "тук там на отделни места са възможни отделни прегърмявания и превалявания". Да не се окаже и тук, и там, и на отделни места, всичко в един момент точно над теб под формата на три облака клас (забравих го), че тогава става лошо. Някой ми беше разказвал такава история, ама беше отдавна и не помня. Laughing Laughing Laughing Пък той, ако иска може и да я разкаже. Wink

Абе с две думи, не се шашкай. Само трябва да внимаваме да не се загубим по пътя за Чамла... Laughing Laughing Laughing
Съб Май 17, 2014 8:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
gundu



Регистриран на: 18 Фев 2012
Мнения: 181
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
ivailo.hr написа:
Ако съм все още в армията на безработните, участвам! Laughing


Ееееее... Ивооооо... Като го чете човек това изказване може и с право да си рече: Е нямат си работа хората, та хукнали по горите!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Реса, палатки по принцип не носим, защото нямаме шерпи да ни ги мъкнат по баирите . Разчетите са за хижи, къщи за гости и лични познанства, което не пречи на желаещите да се подвизават и с палатки Very Happy .

Като гледам какъв е май Bad Mood и като си спомня колко мокро беше първите две седмици лани Bad Mood , хич и не бих се учудил сега юни да се окаже топъл, слънчев и сух. Поне такава е статистиката.

Облачето дето го описва Иво май е нещо такова - СВ-9 купесто-дъждовен облак с вертикално развитие 12-18000м и гръмотевична деятелност. Обикновено долната граница на облачето е 2000-2800м, а горната 14-16-18000м. Когато се съюзят два-три, нещата стават направо весели - салюти на всеки 5-6 секунди, градушка на поразия и... молебен за оцеляване Very Happy.

_________________
ТУРИСТ - ЗДРАВИ КРАКА, ШИРОКА ДУША, РАНИЦА НА ГЪРБА...... И ПРАЗНА ГЛАВА,..
Съб Май 17, 2014 9:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Алекс.Йо



Регистриран на: 24 Мар 2013
Мнения: 303
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Така и не разбрах какво сте замислили.... Wink
Съб Май 17, 2014 11:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
Алексйо написа:
Така и не разбрах какво сте замислили.... Wink

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Нед Май 18, 2014 12:22 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Алексйо написа:
Така и не разбрах какво сте замислили.... Wink


Ежегодната триседмична веселба на gundu и компания. Wink
Нед Май 18, 2014 12:39 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
ivailo.hr написа:
Алексйо написа:
Така и не разбрах какво сте замислили.... Wink


Ежегодната триседмична веселба на gundu и компания. Wink


к;ва триседмична ,бре! Sad

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Нед Май 18, 2014 12:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ами ходят си хората така от години. Това им е лятната ваканция. Всеки е добре дошъл за колкото дни може и иска.
Нед Май 18, 2014 12:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Тодоре и аз това си помослих, в предишните години Април и Май бяха жегави а Юни дъждовен, тази година май ще е обратното, дано де. Laughing
Иначе аз повече от 2-3 дни с един уикенд да ги вържа няма да стане, но определено ще присъствам в няколко дни, а ако има възможност ще се включа на два пъти по за 2-3 дни, иначе за палатките зор нямам в Родопите и хижите и хижарите са някак си топли, само на Ледницата малко е изстинало положението последните години май. Laughing Laughing Laughing ама не заради името.
Претенции нямам, само ме притеснява като няма план аз как ще си направя такъв, в смисъл като незнам кой ден къде сте как ще планувам
логистиката Question Rolling Eyes

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Нед Май 18, 2014 6:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
gundu



Регистриран на: 18 Фев 2012
Мнения: 181
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
peca написа:
Тодоре и аз това си помослих, в предишните години Април и Май бяха жегави а Юни дъждовен, тази година май ще е обратното, дано де. Laughing
Иначе аз повече от 2-3 дни с един уикенд да ги вържа няма да стане, но определено ще присъствам в няколко дни, а ако има възможност ще се включа на два пъти по за 2-3 дни, иначе за палатките зор нямам в Родопите и хижите и хижарите са някак си топли, само на Ледницата малко е изстинало положението последните години май. Laughing Laughing Laughing ама не заради името.
Претенции нямам, само ме притеснява като няма план аз как ще си направя такъв, в смисъл като незнам кой ден къде сте как ще планувам
логистиката Question Rolling Eyes


Тодоре???? Very Happy Very Happy Very Happy Как ли пък го измисли името Very Happy Very Happy Very Happy Благодаря за кръщаването, а сега и ризката с пешкирчето си чакам! Very Happy Very Happy Very Happy Майтап да става.... Very Happy
Ми три работни с два почивни са си пет - и това е нещо в тая криза. Като сложим и вечерта на последния работен, който си на работа стават почти пет и половина. Ето и една идея в движение като пример: срядата се прикачаш сутринта към групата на х. Перелик (може и вторник късно вечерта след бачкане). Хижата е лесно достъпна с всякакъв превоз, само да има кой да те метне до горе. Разходката става: Сряда Перелик - Ледницата, четвъртък Ледницата - Чаирите, петък Чаирите - Кестен, събота Кестен - Кожари и неделя Кожари - Ягодина , като в Ягодина сме около 14-15.30ч, осигуряваме превоз до Девин и от там до Голямо Майново проблеми няма. Това разбира се е съвсем сурова и примерна идея. А иначе даваме ти два телефона, един Мтел и един Виваком и логистиката готова - по всяко време ще ни знаеш де сме Very Happy . Правиш си заявката и съгласуваме нещата - правили сме го не веднъж.
А на Ледницата положението си е екстра. Тенката (Стоян) си е терца с два белота, но като се развърти спирка няма Very Happy , а за нас ще трябва да се размърда малко Very Happy .

_________________
ТУРИСТ - ЗДРАВИ КРАКА, ШИРОКА ДУША, РАНИЦА НА ГЪРБА...... И ПРАЗНА ГЛАВА,..
Нед Май 18, 2014 8:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Извинявам се нещо съм недогледал и незнам защо съм си мислил, че Тодор го е пуснал онова мнение, иначе ризата и пешкира ще ги осребрим с бирички Laughing сигурно по ще ти се харесат след някой дълъг ден пред пешкира Laughing
Иначе и по телефона става да се чуваме, та все ще се натаманим щом има желание. Wink

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Нед Май 18, 2014 8:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov