ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Транспорт от и до Рила.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
Транспорт от и до Рила.
Автор Съобщение
Владимир



Регистриран на: 26 Яну 2012
Мнения: 5

Мнение Транспорт от София до ЦПШ-х."Мальовица" Отговорете с цитат
Здравейте планинари.
Някой знае ли какъв превоз има от София до х.Мальовица?Не ми се пътува с колата.Благодаря предварително.
Пон Апр 16, 2012 9:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Владимир



Регистриран на: 26 Яну 2012
Мнения: 5

Мнение Отговорете с цитат
Мерси.Не до хижата естествено.До ЦПШ.мноооого благодаря.Имам намерение да направя един преход с детето от Х.Мальовица до Рилски манастир.Не искам да съм с колата тя само ми пречи.Затова питам.Още веднъж много благодаря за отговора. Very Happy Very Happy Very Happy Smile
Вто Апр 17, 2012 5:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
loudidd



Регистриран на: 14 Юли 2011
Мнения: 329

Мнение Сапарева баня - Паничище (Пионерска) Отговорете с цитат
Съжалявам, ако не съм разбрал от първия пост, но как мога да стигна от Дупница до х.Пионерска или поне до Паничище. Всички бусчета към Сапарево (както е написано) ходят до Паничище или трябва да се прехвърлям в Сапарева баня? Дали можете да помогнете с разписание и най-вече - изпълняват ли се през седмицата?!

Благодаря предварително Smile
Вто Юни 12, 2012 11:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
loudidd



Регистриран на: 14 Юли 2011
Мнения: 329

Мнение Re: Сапарева баня - Паничище (Пионерска) Отговорете с цитат
Цитат:
Най-добре ще е да звъннеш на хижата горе или в Паничище и да ги попиташ дали бусчетата вече вървят редовно.


Звъннах на Инфоцентър Паничище - намерих ги на 0701 56 757 и ми казаха, че няма редовни бусчета към Паничище вече, идвали само ако има организирани групи, но да седят на площада и да чакат.....явно само активния сезон и то уикендите, но служителя каза изобщо да не разчитам. Все пак ме насочи към двете таксита в Сапарева баня, даже ми каза къде да намеря шофьорите Smile
Сря Юни 13, 2012 11:28 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aviofan94



Регистриран на: 03 Юли 2011
Мнения: 2

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте! Интересувам се дали има някакъв транспорт от град Якоруда до хижа Трещеник? Ще съм ви много благодарен, ако ми дадете контакти на някой човек с бусче, който би могъл да ни закара до горе. Благодаря предварително Smile
Пет Юни 15, 2012 8:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
aviofan94 написа:
Здравейте! Интересувам се дали има някакъв транспорт от град Якоруда до хижа Трещеник? Ще съм ви много благодарен, ако ми дадете контакти на някой човек с бусче, който би могъл да ни закара до горе. Благодаря предварително Smile

Можете също така да звъннете на телефоните за контакти на хотел "Хижа Трещеник". Няма как там да не разполагат с интересуващата ви информация.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пет Юни 15, 2012 9:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mircho



Регистриран на: 05 Мар 2011
Мнения: 315

Мнение Отговорете с цитат
Разписанието на транспорта от Дупница до Сепарева баня и от там на горе Wink https://docs.google.com/open?id=0B8YyHp-OHDWWVVRjZGYzZm1rN1E
Чет Юни 21, 2012 1:31 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
loudidd



Регистриран на: 14 Юли 2011
Мнения: 329

Мнение Отговорете с цитат
mircho написа:
Разписанието на транспорта от Дупница до Сепарева баня и от там на горе Wink https://docs.google.com/open?id=0B8YyHp-OHDWWVVRjZGYzZm1rN1E


Колега, актуално е разписанието на транспорт до Пионерска? Че преди седмица от инфоцентъра в Паничище друго ми казаха?! Smile
Чет Юни 21, 2012 9:40 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Йосарян



Регистриран на: 17 Юни 2012
Мнения: 685
Местожителство: Димитровград

Мнение Отговорете с цитат
Това е разписание от АГ Овча купел, гр. Рила и Рилският Манастир към 24,06,2012



Автобусаът в Дупница за София от 18,50 беше пълен и нямаше места. Според шофьора и следващият от 19,50 вероятно ще бъде така. ...все пак не ме върнаха Smile , както и други хора

https://picasaweb.google.com/107282661563501826521/2406201202?authuser=0&authkey=Gv1sRgCMDe0Kr0gqHuEQ&feat=directlink
Чет Юни 28, 2012 9:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Майкоооооу, ДВА часа от София до Дупница!? Blink Blink Blink

Ще ми се наложи да го ползвам обаче, че ще пътувам с едно другарче, върл противник на стопа и ... аргх! Evil or Very Mad

Та по тоя повод (не съм вярвала, че ще питам за точно тая дестинация! Tooth ) горното разписание за Пионерска доколко е вярно, ако не е - какво са казали в Паничище?

И маршрутката от Мальовица за Самоков в 17,45 ли беше?
Чет Юли 05, 2012 12:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Gamina написа:
И маршрутката от Мальовица за Самоков в 17,45 ли беше?

По мои спомени беше по-скоро 17.
Чет Юли 05, 2012 12:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
igurbev написа:
Gamina написа:
И маршрутката от Мальовица за Самоков в 17,45 ли беше?

По мои спомени беше по-скоро 17.


А, мерси!

баси, това да правиш някви планове с обществен транспорт е голяма мъка Confused
Чет Юли 05, 2012 12:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
tanjai



Регистриран на: 09 Апр 2011
Мнения: 210
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
В 17 беше от Мальовица. Има я всеки ден. Уж.
Миналата година още от 15 часа се бяха заредили чакаши. Аз хванах стоп тогава.
Чет Юли 05, 2012 6:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря ви, мили хора!

това с Пионерска и Седемте езера отпадна, слава богу... за другото - който не иска на стоп, ще търчи надолу от Мальовица Mr. Green
Пет Юли 06, 2012 2:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
tanjai



Регистриран на: 09 Апр 2011
Мнения: 210
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Искам да сляза от хижа Македония в Добърско. Ама умниците спрели автобуса Разлог -Добърско.
Нещо на стоп от Добърско дали ще може да се хване. В краен случай дали ще е възможно хижа Македония – Разлог пеш за един ден?
Сря Юли 11, 2012 10:04 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Следваща
Страница 2 от 16

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov