ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Транспорт от и до Рила.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
Транспорт от и до Рила.
Автор Съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
tanjai написа:
Искам да сляза от хижа Македония в Добърско. Ама умниците спрели автобуса Разлог -Добърско.
Нещо на стоп от Добърско дали ще може да се хване. В краен случай дали ще е възможно хижа Македония – Разлог пеш за един ден?


От Добърско има един черен път до Годлево, което е на 6км от Разлог /асфалтовият много обикаля/. От Годлево има някакви апокрифни маршрутки до града.
Въпросният черен път го губихме около 15 пъти, май само местните си го знаят Laughing

по-добре пробвайте на стоп от Добърско, ако сте преди 5ч /тогава затваря църквата/, със сигурност ще има кой да ви вземе, ако сте малко хора.
Сря Юли 11, 2012 12:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
tanjai



Регистриран на: 09 Апр 2011
Мнения: 210
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Мерси, Gamina!

Аз така го мисля - 4 часа от Македония до Добърско, 12 км до Баня. Дакажем още 3 часа. В Баня има и автобуси, влакове, а и хотели.
А, по пътя ще махаме, на каквото мине.
Сря Юли 11, 2012 1:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
tanjai написа:
Мерси, Gamina!

Аз така го мисля - 4 часа от Македония до Добърско, 12 км до Баня. Дакажем още 3 часа. В Баня има и автобуси, влакове, а и хотели.
А, по пътя ще махаме, на каквото мине.


Еееей, сега се сещам - пътят през Баня беше нещо в ремонт - проверете каква е хавата към Добърско!
Поне посока Велинград се обикаля през Добринище и Елешница, минах оттам на 1 юли.
Сря Юли 11, 2012 2:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
tanjai



Регистриран на: 09 Апр 2011
Мнения: 210
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Значи заобикаля отдолу пътят. Сега си мисля, миналата година откриха нова автогара в Разлог. И от тогава изчезнаха автобусите за Добърско. Да не би пък да са отишли към новата?! Не ми се вярва тези села да са останали без транспорт.
Сря Юли 11, 2012 6:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tanjai



Регистриран на: 09 Апр 2011
Мнения: 210
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Има автобуси Разлог - Добърско - Разлог. Тръгват от Новата автогара, Разлог. Тя е точно зад старата. Ето разписание:

http://prikachi.com/images/408/5021408w.jpg

Ние го хванахме от Добърско в 13.15. Така че може да се направи сметка и за другите.
Пон Юли 16, 2012 7:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tanjai



Регистриран на: 09 Апр 2011
Мнения: 210
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
В 13.00 пристигна и чака 15 минути. Спирката е при църквите в Добърско. Има и една по-надолу.
Автобусът минава през Горно и Долно Драглище и Баня. 2.10 лв. е билетчето.
Пон Юли 16, 2012 9:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
sunrise



Регистриран на: 21 Яну 2011
Мнения: 54

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте!
Можете ли да ми дадете малко по-актуална информация? От Централна автогара също мисля, че съм засичала автобуси до Самоков?

_________________
дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием..
Нед Сеп 09, 2012 11:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stanimir



Регистриран на: 08 Мар 2009
Мнения: 76
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Маршрутка за Самоков от Автогара Юг (под моста до Интрпред) е 7лв.
8:15 Маршрутка от Самоков за ЦПШ Мальовица също е 7 лв.
Пон Сеп 10, 2012 12:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Trekker



Регистриран на: 08 Юли 2012
Мнения: 35

Мнение Отговорете с цитат
sunrise

Кола за Самоков - рейс или маршрутка, от автогара Юг има на всеки 30 мин, като първата тръгва в 7,00 ч.
Пон Сеп 10, 2012 1:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:

Интересно ми е с тези новите лъчове на метрото дали може да се спести това 20 минути вървене от гарата до метростанция Сердика откъдето се хваща за автогара Юг.


Дам, мяташ се на метрото на Централна гара и на Сердика сменяш влака Wink
Пон Сеп 10, 2012 5:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
О, нямам идея... ама те метростанциите се виждат Rolling Eyes

Влакът се сменя... де да знам, някъде под земята. С едно билетче се пътува.

http://www.bgmaps.com/link/C41EAD94EEA807BE70D22C43CE9D689C
Пон Сеп 10, 2012 5:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Valio



Регистриран на: 28 Окт 2008
Мнения: 304
Местожителство: София, Враца

Мнение Отговорете с цитат
Уикипедия написа:
След пускането в експлоатация на Втори метродиаметър, станция „Сердика“ става първата трансферна станция в Софийското метро. В края на перона, (в източната му част) отстрани на ескалаторите, са изградени коридори, които отвеждат пътниците към станция „Сердика“ от Втори метродиаметър.

T.e. когато се идва от Централна гара до Сердика се търсят коридори в обратната посока - на запад, за включване в Първи метродиаметър /в случая от Сердика до Жолио Кюри/.

Инфо
Пон Сеп 10, 2012 9:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Пробвано е - работи. Има си тунели и ескалатори, новата Сердика е по-дълбоко от старата станция Wink
Пон Сеп 10, 2012 10:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Ахах, не, половинката имаше днес път натам и преди малко ми докладва - шанс Laughing
Пон Сеп 10, 2012 10:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Dido_



Регистриран на: 16 Сеп 2012
Мнения: 119

Мнение Отговорете с цитат
Мисля че и на мен ще ми се очертае едно ходене до Мальовица другата седмица та на въпроса бихте ли ми казали как да стигна от централна гара до автогара ЮГ за да хвана автобус за Самоков

_________________
Много са пътищата който водят към Бог един от тях е през планината но го знаят само тези който завинаги остават там
Чет Окт 04, 2012 9:32 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Следваща
Страница 3 от 16

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov