ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Постелки

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Постелки
Автор Съобщение
larana



Регистриран на: 05 Мар 2008
Мнения: 12
Местожителство: Смолян

Мнение Постелки Отговорете с цитат
Здравейте, понеже по-всяка вероятност ще пазарувам по интернет ще бъда много благодарен ако някой има преки впечатления от моделите по-долу и сподели:
http://artus-sport.com/artus-sport/en/airmatsc43f.html?group=15&product=2

http://stenata.com/?itemID=1289&groupID=&categoryID=118&brandID=5&start=&max=20&order=&direction=&search_submit=&search_word=

Ще ги ползвам само като трисезонни.

Благодаря!
Сря Апр 09, 2008 3:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
1200/800 грама не ти ли е малко много само за 1 постелка?


Последната промяна е направена от dido на Чет Апр 10, 2008 4:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Сря Апр 09, 2008 4:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
larana



Регистриран на: 05 Мар 2008
Мнения: 12
Местожителство: Смолян

Мнение Отговорете с цитат
Правих аз едни сметки - събирах килограмите - палатки, раници и т.н. и реших да се прежаля с малко повече кила за сметка на "конфорта", щото тая, която я имам в момента (тези за по-20лв) е лека ама само където я размъквам никаква файда. Действително при горе долу еднакви цени тая, която е 800гр. е по-атрактивна, ама като качество...? Та затова се чудя.
Сря Апр 09, 2008 4:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
Определено мисля, че не е добре това. Аз също съм направил компромис - шалтето ми е от два слоя пенопласт Very Happy Има хора обаче дето им се вижда много това и предпочитат еднослойните - щото така спестяват 100 грама Very Happy Иначе 2-слойното тежи около 200 грама май - сравни ги с 1200 и мисля избора е ясен Very Happy


Последната промяна е направена от dido на Чет Апр 10, 2008 4:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Сря Апр 09, 2008 5:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
larana



Регистриран на: 05 Мар 2008
Мнения: 12
Местожителство: Смолян

Мнение Отговорете с цитат
Дааааа, при тези обстоятелства тази 1200гр. отпада. Имам още малко време да се почудя пък може да се отвори път до София и ще преценя а място. Благодаря!
Сря Апр 09, 2008 7:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
larana



Регистриран на: 05 Мар 2008
Мнения: 12
Местожителство: Смолян

Мнение Отговорете с цитат
Ходих в Стената, обаче продавача беше супер отегчен, та не му се обясняваше. Не си взех защото нямаше 3.8см дебелина, а тази, която беше изложена беше 2.5см и незнам защо, но беше спаднала въпреки, че продавача твърдеше, че затова са самонадувни и не се надуват. Ама тази беше толкова спаднала, че ако легна върху нея и кокалите ще опрат камънака.В крайна сметка има ли някой, който ползва такава и да ме светне в предимствата и недостатъците спрямо обикновенните шалтета? Е до някой и аз стигнах - скъпа и по-тежка (е поносимо по-тежка) ...
Чет Май 01, 2008 1:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov