ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Берковски балкан

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
Берковски балкан
Автор Съобщение
Mohera



Регистриран на: 02 Юли 2008
Мнения: 6

Мнение Берковски балкан Отговорете с цитат
Здравейте, пускам една нова тема за такива като мен.
Понеже не съм ходил из Берковския балкан, не много отдавна само до "бистрилишките къщи", та идеята е да споделите места който си заслужава да се посетят.
Аз имам на идея началото на август да ходя на х. Петрохан, по прочетох това онова за района, за върховете Ком и Тодорини кукли, за хайдушки водопади май бяха, но общо взето само това.

А ме интересува примерно има ли няк'во езерце или нещо подобно да става за къпане.
Покрай хижата има ли места като за пикник с огнище и т.н. Абе то всъщност ме притеснява ако няма и реша да си направя да не се кара някой Rolling Eyes , не би трябвало освен ако е много опасно да се пали огън.
Хижата гледам доста парички са бутнали за ремонти, някой ако е бил скоро може да сподели как е има ли къде да се съхраняват няк'ви продукти, питам понеже си падам сам да си приготвям храната.

Ами всъщност всякъква информация и споделени мигове ще са добре дошли, и за другите хаичики да споделите мнения и т.н.

_________________
Защо проституцията е незаконна? Продажбите са законни. Чукането е законно. Как така продажбата на чукане е незаконна? От всички неща, които може да направим, да причиниш на някого оргазъм едва ли е най-лошото. В армията ти дават медал за изливане на напалм върху хората! В цивилния живот те пращат в затвора за един оргазъм!
Сря Юли 02, 2008 12:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Чисто човешки погледнато, огън не е добре да се пали близо до гора и далеч от река(вода)! Другото го пише по табелите. Там за където питаш езерца няма. Другите да кажат повече.
Сря Юли 02, 2008 2:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Mohera



Регистриран на: 02 Юли 2008
Мнения: 6

Мнение Отговорете с цитат
mislesht написа:
Чисто човешки погледнато, огън не е добре да се пали близо до гора и далеч от река(вода)! Другото го пише по табелите. Там за където питаш езерца няма. Другите да кажат повече.


Ами аз знам, че огъня си е огън, но примерно на леденика има доста огнища, аз за нещо такова питам дали има. А колкото до езерцето, не казвам, че трябва да е непосредствено до хижата, просто питам дали има някуде наблизо място което да става за къпане, пък може и на 2 часа път да е.

благодаря

_________________
Защо проституцията е незаконна? Продажбите са законни. Чукането е законно. Как така продажбата на чукане е незаконна? От всички неща, които може да направим, да причиниш на някого оргазъм едва ли е най-лошото. В армията ти дават медал за изливане на напалм върху хората! В цивилния живот те пращат в затвора за един оргазъм!
Сря Юли 02, 2008 3:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Off Topic

А относно това:


"Защо проституцията е незаконна? Продажбите са законни. Чукането е законно. Как така продажбата на чукане е незаконна? "


Интересен извод, но неверен! Примери колкото искаш! Не винаги 1+1=2. Иначе нещата щяха да са много прости и живота щеше да е песен! Wink
Сря Юли 02, 2008 3:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Mohera



Регистриран на: 02 Юли 2008
Мнения: 6

Мнение Отговорете с цитат
mislesht написа:
Off Topic

А относно това:


"Защо проституцията е незаконна? Продажбите са законни. Чукането е законно. Как така продажбата на чукане е незаконна? "


Интересен извод, но неверен! Примери колкото искаш! Не винаги 1+1=2. Иначе нещата щяха да са много прости и живота щеше да е песен! Wink


Very Happy Very Happy Това е цитат на един комик Wink който обича да се еб@ва с разни политически неща, нямам намерение да легализирам проституцията.

Ето и нещо за самия Джордж Карлин, който е починал Sad

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B6%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B6_%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B8%D0%BD

http://lifestyle.ibox.bg/news/id_141135449

_________________
Защо проституцията е незаконна? Продажбите са законни. Чукането е законно. Как така продажбата на чукане е незаконна? От всички неща, които може да направим, да причиниш на някого оргазъм едва ли е най-лошото. В армията ти дават медал за изливане на напалм върху хората! В цивилния живот те пращат в затвора за един оргазъм!
Сря Юли 02, 2008 3:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kaleeff



Регистриран на: 22 Яну 2008
Мнения: 73
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
http://www.kaleeff.snimka.bg/album.php?album_id=259020
Малко снимки от х. Петрохан. Бяхме преди 2-3 дни. Но не спахме. Казаха че нощувката е 15 кинта. Иначе пред нея имаше някакви дето си правеха барбекю. Беше приятно и лесно се стига. Така че ако си решил успех Smile
Чет Юли 03, 2008 11:50 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov