ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Щеки
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Щеки
Автор Съобщение
Пелистеръ



Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 4

Мнение Щеки Отговорете с цитат
Някой да може да ми препоръча място в София, откъдето мога да си купя щеки с които да ходя на планина и да са евтини. Ако някой има излишни, пак може да измислим нещо Smile Предварително благодаря.

_________________
Македония е българска!

Последната промяна е направена от Пелистеръ на Пон Яну 29, 2007 10:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Нед Яну 28, 2007 10:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
planinar



Регистриран на: 20 Дек 2006
Мнения: 354

Мнение Отговорете с цитат
Склада на ТСМ в Младост 2, при колелото на 306. Щеките са еВтини.
Пон Яну 29, 2007 1:10 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Аз доскоро бях върл противник на щеките, но откакто ми излязоха разни проблеми в областта на колената се наложи да ползвам такива колчета. Laughing

Взех си точно ТСМ-ки за 12 лв чифта. Доколкото чух в големите градове се намирали същите на 8-10 лв. Въпреки лошите отзиви за тях смея да твърдя, че ми вършат отлична работа. На големи наклони съм ги пробвал буквално като патерици. С цялата си тежест се опирам на тях да видя дали ще държат и се оказа, че държат Blink въпреки, че изглеждат смотани.

Опитай с такива пък ако не ти вършат работа, тогава се хвърляй на нещо по-скъпо.
Пон Яну 29, 2007 11:03 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Вярно е, моите ги взех за 9, неупотребявани, изправни. Тройни са - като се сгънат стават доста къси, с пружина, заключват се, държеливи са. Между другото вече няма да има ТСМ стоки, щото вече сме в Евросъюза и не ставало да се продават в БГ.
Пон Яну 29, 2007 1:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
mislesht написа:
Вярно е, моите ги взех за 9, неупотребявани, изправни. Тройни са - като се сгънат стават доста къси, с пружина, заключват се, държеливи са. Между другото вече няма да има ТСМ стоки, щото вече сме в Евросъюза и не ставало да се продават в БГ.


A! Че тая фирма ТСМ не е ли някаква швабска бе!? Oops Как така да не става, въпреки че австрийския аналог FIRST - фирма за всичко, май скоро не съм срещал по магазините. Think

Моите са двойни, без никакви пружини, хептен дървени изглеждат, но излязоха добри. И са леки да му се невиди. Laughing
Пон Яну 29, 2007 4:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Абе един човек снесе информацията още наесен.После се юрнаха по Коледа всички да купуват от складовете квото сварят, щото се научиха. Значи човека каза че нещо не можели да се внасят такива стоки вече по този начин(изглежда щото са залежали и не отговарят на някакви евронорми и сега не върви като сме в Европа вече), нямало далавера...Не знам, ако искаш да го питам, но това което беше ТСМ сега става KEV и ще се пълни с китайски евтини стоки. Хич не съм ходил да видя какво продават. Не знам дали навсякъде е така, но в Пловдив е.
Пон Яну 29, 2007 6:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
bulgar4e



Регистриран на: 14 Авг 2007
Мнения: 6
Местожителство: България, София

Мнение Отговорете с цитат
В този склад на ТСМ има 2 -3 чифта запазени щеки, всички останали са по половинки...разделяни, нагаждани и по 18лв бройката! Къде сте си кулили вашите за по 9-12 лева, кажете!

_________________
Когато си долу, мислиш за горе! Когато си горе, мислиш за долу!
Вто Авг 14, 2007 11:47 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
В София - магазин АЛПИ има ТСМ-ки, по май са по 12 лева чифта.
Вто Авг 14, 2007 2:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
bulgar4e



Регистриран на: 14 Авг 2007
Мнения: 6
Местожителство: България, София

Мнение Отговорете с цитат
12 лева чифта си е добре. Мерси Дидо!

_________________
Когато си долу, мислиш за горе! Когато си горе, мислиш за долу!
Вто Авг 14, 2007 10:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
Абе рано е за мерси, звънни първо да питаш ... Very Happy
Вто Авг 14, 2007 11:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
bulgar4e написа:
В този склад на ТСМ има 2 -3 чифта запазени щеки, всички останали са по половинки...разделяни, нагаждани и по 18лв бройката! Къде сте си кулили вашите за по 9-12 лева, кажете!


Виж какво съм писал по-горе и ще си обясниш защо.
Сря Авг 15, 2007 11:32 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mrdobrev



Регистриран на: 26 Юни 2008
Мнения: 7

Мнение Какви щеки да избера Отговорете с цитат
LEKI MAKALU ili Black Diamond!!!
Сря Юли 02, 2008 10:04 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ggattov



Регистриран на: 16 Юли 2008
Мнения: 302
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Към момента от къде мога да си купя възможно най-ефтините щеки, и има ли към момента по ефтини от 25лв бройкта, на мен ми трябват да имам за всеки случай а не за постоянно използване, за тва не ми се дават много париSmile(не че 25 лв бройка са много) Very Happy Very Happy
Вто Юли 22, 2008 1:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
Най-евтините са TCM-ските, сини на цвят. Моите преди време ги взех за по 10 лева чифта, от Плевен. В София вървят 15-25 лева чифта доколкото знам. Върховете им са калпави - бързо се износват. Стават иначе Smile

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Вто Юли 22, 2008 1:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
ggattov



Регистриран на: 16 Юли 2008
Мнения: 302
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
И аз за толко ги намирам 25 лв по-евтини не намирам засега
благодаря все пак да знам че няма да намеря други и да ги взима

то има значение и преди колко време си ги взел твоите Very Happy Very Happy
Вто Юли 22, 2008 1:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov