ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Кое не ми е наред?

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Литература, карти, GPS ресурси Предишната тема
Следващата тема
Кое не ми е наред?
Автор Съобщение
Todor



Регистриран на: 03 Юни 2009
Мнения: 1161

Мнение Кое не ми е наред? Отговорете с цитат
Устройството ми е Garmin etrex 20 , купено с карта, която ъпдейтнах ръчно до OFRM Geotrade 5.80.
Настройките ми са на бг и съответно картата. Когато отида на търсене по адреси и се опитам да избера града ми дава само 4 възможни области : Пазарджик, Пловдив, Смолян, София. От там нататък пак не ми дава възможност да избера от тези градове а някое от техните населени места. Ако започна да ги пиша казва че няма такова населено място. Така става и с улиците....
По-рано GPS се самоизключваше или рестартираше като се опитвах да правя тези неща. Снощи го закачих и го ъпдейтнах в сайта Garmin до последната версия на фримуера и вече не прави така, но все пак не търси по адрес.
Какво не ми е наред? Нещо картата или трябва и някакъв допълнителен файл? или това търсене е само за допълнение сложено? Аз като го купувах нямах идея да го ползвам за навигация, но щом пък може - защо не. Или пък не може?
Сря Май 30, 2012 1:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Todor



Регистриран на: 03 Юни 2009
Мнения: 1161

Мнение Отговорете с цитат
Кирилизацята явно не ми е наред....

Изтеглих ML вариянта на картата и всичко се оправи, като превключих устройството на английски.

Ще пробвам и на руски, като имам време Smile
Пет Юни 01, 2012 11:14 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Литература, карти, GPS ресурси Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov