ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Проблем с обувки - запаряване.

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Проблем с обувки - запаряване.
Автор Съобщение
Punkotronix



Регистриран на: 03 Юни 2012
Мнения: 2

Мнение Проблем с обувки - запаряване. Отговорете с цитат
Здравейте,

Тъй като не съм опитен планинар, искам да попитам нещо. Купих си преди година обувки breithorn lite na Bestard, трисезонна обувка, което би трябвало да я прави малко или много универсална. Проблемът ми е, че ужасно много запаряват краката, лятото планувам преход в Родопите и малко се притеснявам дали ще се получи. Не съм ползвал специални чорапи за катерене, мислите ли, че това ще подобри вентилацията и какво допълнително бих могъл да направя по въпроса.

Много ще съм благодарен, ако имате някакви предложения.

С поздрави,
Ивайло

_________________
Поздрави
Нед Юни 03, 2012 11:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Нося такива обувки от известно време, имам и приятел дето ги разхожда вече 3-4 години - мога да дам само добри отзиви, особено за подметката.
Спор няма, че едни читави летни чорапи дават много за комфорта на обувката. Аз лично нося MUND Pirineos, препоръчвам ти ги.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пон Юни 04, 2012 9:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
ferdi_mruvkata



Регистриран на: 27 Авг 2009
Мнения: 640

Мнение Re: Проблем с обувки - запаряване. Отговорете с цитат
Punkotronix написа:
Здравейте,

Тъй като не съм опитен планинар, искам да попитам нещо. Купих си преди година обувки breithorn lite na Bestard, трисезонна обувка, което би трябвало да я прави малко или много универсална. Проблемът ми е, че ужасно много запаряват краката, лятото планувам преход в Родопите и малко се притеснявам дали ще се получи. Не съм ползвал специални чорапи за катерене, мислите ли, че това ще подобри вентилацията и какво допълнително бих могъл да направя по въпроса.

Много ще съм благодарен, ако имате някакви предложения.

С поздрави,
Ивайло


обувката е страхотна.... за зимно-пролет до лято и късна есен отиваща на зима. Имам същите и умрях от жега в Пирин и Стара планина миналата година лятото. За Родопите лятото аз личчно не бих тръгнал с този бестард. ( Аз нося la sportiva typhoon лятотото). Лично мнение, аз бих взел нещо по леко...

_________________
Not All Who Wander Are Lost
Вто Юни 05, 2012 3:38 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Punkotronix



Регистриран на: 03 Юни 2012
Мнения: 2

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте,

Мерси за отговора, ще потърся някакви читави чорапи тогава, да видиме какво ще стане...

_________________
Поздрави
Нед Юли 01, 2012 8:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov