ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
За Витоша, жегата в пъклото и Цеко Минев
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Предишната тема
Следващата тема
За Витоша, жегата в пъклото и Цеко Минев
Автор Съобщение
@geezy



Регистриран на: 18 Юли 2012
Мнения: 7

Мнение Отговор Отговорете с цитат
Von Blücher написа:
Не си правете илюзии, корояда също е Цекова работа, нема 5,нема 6....нема и конспирации, то си е ясно.


Пич, ти сериозно ли го каза това?? Как може да виниш майката природа с Цеко Минев? Нека те светна... Корояда се появява от едроплощното съхнене на смърчовите гори или от суша, мълнии, поваляне от вятър (ветровал), гниене, насекомни вредители и др. Ти човека Супермен ли го изкара???
Чет Юли 19, 2012 2:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
@geezy



Регистриран на: 18 Юли 2012
Мнения: 7

Мнение Nope Отговорете с цитат
Von Blücher написа:
Петя, тази схема за новите лифтове и зони, е само един примерен проект,който господата могат да си го променят, както им скимне? Отколешна мечта на господата е да се пуснат влекове или лифт на Скопарника, там вече резервата пречи...и то много.


Не съм съгласен с теб. Виж тука: http://www.obichamvitosha.com/project.php Сравни двете снимки и виж дали има разлика, защото аз мисля, че няма!
Чет Юли 19, 2012 3:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Von Blücher



Регистриран на: 07 Яну 2012
Мнения: 113

Мнение Отговорете с цитат
Сигурно имам наблюдения за да го твърдя? Я си помисли; Къде другаде по наши планини имаше такова бурно развитие на корояда? В Рила? Не, нали? или в Родопите, където има сечища и валове в пъти по големи, или там корояд не вирее? А защо не се разви на Офелиите? А, в Рила има, ама изяжда най много 30 или 40 дървета, отиди на Гюлечица и питай наякой от местните, отговорът ще е; Има, ама яде, яде...па запре. Това е съмняващ се съфорумецо, природата си знае работата, ако корояда излапа всичко....после ще загине от глад самият той. И друго да те питам; случайно да си намирал, горе найлоново пликче с влажни салфетки по пътеката за Бистрица? Ако видиш едно или две, някой е направил боклук? А, ако виждаш всяка седмица по пет или шест? На Бранището, дюнер няма? Тогава от къде???????
Чет Юли 19, 2012 3:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Von Blücher



Регистриран на: 07 Яну 2012
Мнения: 113

Мнение Отговорете с цитат
А този сайт /обичам Витоша/ и програмата /Научи се да караш ски/ си ги гледайте вие по колежански, защото само вие си мислите, че някой им обръща внимание, те са за вътрешно ползуване, на мен не са ми, интересни, както и на повечето запознати....спори с някой друг/ пред лостовете в махалата/, не със мен. Аман от платени списуватели по сайтовете.
Чет Юли 19, 2012 3:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
@geezy



Регистриран на: 18 Юли 2012
Мнения: 7

Мнение Отговорете с цитат
Явно си голям експерт по корояд. Да не би да вярваш на медиите? Не забелязваш ли, че каквото се отрази и веднага се интерпретира като хипноза. Какво, чу веднага за корояда и айде. Ами човек, твоите примери за Рила и Родопите? Я виж през 1964г. какво се е случило там!!! Говориш без факти!!!

Относно твоите дюнери, ами човек хората си правят пикник горе! За това чувал ли си? И то по колежански между другото. Нали всяка седмица се качвам с колело и виждам за какъв народ става дума! Какви ги дрънкаш??? И какъв платен писател? Това, че писането ми доставя удоволствие, веднага го направи в ебати казуса... Не си прав.
Чет Юли 19, 2012 4:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Little Crow



Регистриран на: 05 Юли 2012
Мнения: 3

Мнение Re: Отговор Отговорете с цитат
Von Blücher написа:
Не си правете илюзии, корояда също е Цекова работа, нема 5,нема 6....нема и конспирации, то си е ясно.


И ветровала е негово деяние, пичови, "не си правете илюзии".
Чет Юли 19, 2012 5:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
@geezy написа:
Явно си голям експерт по корояд. Да не би да вярваш на медиите? Не забелязваш ли, че каквото се отрази и веднага се интерпретира като хипноза. Какво, чу веднага за корояда и айде. Ами човек, твоите примери за Рила и Родопите? Я виж през 1964г. какво се е случило там!!! Говориш без факти!!!

Относно твоите дюнери, ами човек хората си правят пикник горе! За това чувал ли си? И то по колежански между другото. Нали всяка седмица се качвам с колело и виждам за какъв народ става дума! Какви ги дрънкаш??? И какъв платен писател? Това, че писането ми доставя удоволствие, веднага го направи в ебати казуса... Не си прав.


А смяташ ли, че описаните в сайта http://www.obichamvitosha.com проекти и намерения нарушават територии в границите на Природен парк Витоша или напротив - тези проекти и намерения не касаят територии в границите на Природен парк Витоша ???

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Чет Юли 19, 2012 5:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
@geezy



Регистриран на: 18 Юли 2012
Мнения: 7

Мнение Nope Отговорете с цитат
dido написа:
@geezy написа:
Явно си голям експерт по корояд. Да не би да вярваш на медиите? Не забелязваш ли, че каквото се отрази и веднага се интерпретира като хипноза. Какво, чу веднага за корояда и айде. Ами човек, твоите примери за Рила и Родопите? Я виж през 1964г. какво се е случило там!!! Говориш без факти!!!

Относно твоите дюнери, ами човек хората си правят пикник горе! За това чувал ли си? И то по колежански между другото. Нали всяка седмица се качвам с колело и виждам за какъв народ става дума! Какви ги дрънкаш??? И какъв платен писател? Това, че писането ми доставя удоволствие, веднага го направи в ебати казуса... Не си прав.


А смяташ ли, че описаните в сайта http://www.obichamvitosha.com проекти и намерения нарушават територии в границите на Природен парк Витоша или напротив - тези проекти и намерения не касаят територии в границите на Природен парк Витоша ???


Не касаят!

Този проект изцяло влиза в съществуващата зона за отдих и туризъм.
Чет Юли 19, 2012 5:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Von Blücher



Регистриран на: 07 Яну 2012
Мнения: 113

Мнение Отговорете с цитат
Дидо; Зарежи го този любител драскач, има ги и по другите форуми, защитници на чужда кауза...Обичал да пише? Ами пиши в Б.Г МАМА, не тук. Разбирам от корояд, имам такова образование/по случайност/....и съм ходил на училище, не съм драскал по форуми? Ходи си вземи хонорара предварително...тук, номера не мина?
Чет Юли 19, 2012 5:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Re: Nope Отговорете с цитат
@geezy написа:
dido написа:
@geezy написа:
Явно си голям експерт по корояд. Да не би да вярваш на медиите? Не забелязваш ли, че каквото се отрази и веднага се интерпретира като хипноза. Какво, чу веднага за корояда и айде. Ами човек, твоите примери за Рила и Родопите? Я виж през 1964г. какво се е случило там!!! Говориш без факти!!!

Относно твоите дюнери, ами човек хората си правят пикник горе! За това чувал ли си? И то по колежански между другото. Нали всяка седмица се качвам с колело и виждам за какъв народ става дума! Какви ги дрънкаш??? И какъв платен писател? Това, че писането ми доставя удоволствие, веднага го направи в ебати казуса... Не си прав.


А смяташ ли, че описаните в сайта http://www.obichamvitosha.com проекти и намерения нарушават територии в границите на Природен парк Витоша или напротив - тези проекти и намерения не касаят територии в границите на Природен парк Витоша ???


Не касаят!

Този проект изцяло влиза в съществуващата зона за отдих и туризъм.


Влиза друг път. Тука от платени клоуни нямаме нужда ако не си разбрал.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Чет Юли 19, 2012 6:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
@geezy



Регистриран на: 18 Юли 2012
Мнения: 7

Мнение Re: Nope Отговорете с цитат
dido написа:
@geezy написа:
dido написа:
@geezy написа:
Явно си голям експерт по корояд. Да не би да вярваш на медиите? Не забелязваш ли, че каквото се отрази и веднага се интерпретира като хипноза. Какво, чу веднага за корояда и айде. Ами човек, твоите примери за Рила и Родопите? Я виж през 1964г. какво се е случило там!!! Говориш без факти!!!

Относно твоите дюнери, ами човек хората си правят пикник горе! За това чувал ли си? И то по колежански между другото. Нали всяка седмица се качвам с колело и виждам за какъв народ става дума! Какви ги дрънкаш??? И какъв платен писател? Това, че писането ми доставя удоволствие, веднага го направи в ебати казуса... Не си прав.


А смяташ ли, че описаните в сайта http://www.obichamvitosha.com проекти и намерения нарушават територии в границите на Природен парк Витоша или напротив - тези проекти и намерения не касаят територии в границите на Природен парк Витоша ???


Не касаят!

Този проект изцяло влиза в съществуващата зона за отдих и туризъм.


Влиза друг път. Тука от платени клоуни нямаме нужда ако не си разбрал.



Хахахахахах, оки доки. Веднага го удари на платени....ясно....Айде приятна почивка!
Пет Юли 20, 2012 11:41 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Von Blücher



Регистриран на: 07 Яну 2012
Мнения: 113

Мнение Отговорете с цитат
Айде приятна....Сигурно, не ти е за сефте, да те сдъвчат по форумите? Свикнал си, нали? Вземи още няколко хонорара и беж, на Банско...Щото тук вече, не се знае може; договор да се развали, неякой нов инвеститор/не от вашите/, да се яви???? Може и, направо да си намерят друг драскач, с колело? Еди Меркс, може би?????
Пет Юли 20, 2012 12:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
@geezy



Регистриран на: 18 Юли 2012
Мнения: 7

Мнение Отговорете с цитат
Von Blücher написа:
Айде приятна....Сигурно, не ти е за сефте, да те сдъвчат по форумите? Свикнал си, нали? Вземи още няколко хонорара и беж, на Банско...Щото тук вече, не се знае може; договор да се развали, неякой нов инвеститор/не от вашите/, да се яви???? Може и, направо да си намерят друг драскач, с колело? Еди Меркс, може би?????


ОК Von, щом искаш да продължаваме....давай... Не, не съм от твоята идеология за величествено писателство срещу заплащане! Не исках да се разправям по простата причина, защото - какво ще си кажем? Да почнем да се плюем? Исках да покажа, че всеки има мнение, защото живеем в 21 век, а не от преди 20 години когато не може и дума да кажеш. И моето мнение беше че Витоша има нужда от промяна! И какво лошо има, че го казвам тука във форума? Какво толкова съм казал, че почваш да говориш за сефтета? За това, че когато човек се опонира с друг и българският манталилет е веднага да скачаме и да плюеме....
ООоооо и да, ще ходя на Банско.
Пет Юли 20, 2012 2:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Von Blücher



Регистриран на: 07 Яну 2012
Мнения: 113

Мнение Отговорете с цитат
Не съм те плюл, но твоето мнение в този форум...не е меродавно, демек; рзбери се, аз мое мнение, относно бъдещето на Витоша не изказвам, нито следя граници на резервата, нито обсъждам проекти и нови придобивки...не мисля, че е моя работа? Не търси повече контакти и заигравки с мен, мисля че съм ясен. Опитай някъде другаде, да прокарваш идеи и да, защитаваш проекти на хора, които търсят само едно; Печалба...Айде ауфидерзен, качи се и утре с колелото горе, въпреки че се съмнявам че го правиш и можеш? все пак 3та степен трудност си е, а даже и 4та...и колело съм карал? Представяш ли си, А?
Пет Юли 20, 2012 3:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
@geezy



Регистриран на: 18 Юли 2012
Мнения: 7

Мнение Отговорете с цитат
Von Blücher написа:
Не съм те плюл, но твоето мнение в този форум...не е меродавно, демек; рзбери се, аз мое мнение, относно бъдещето на Витоша не изказвам, нито следя граници на резервата, нито обсъждам проекти и нови придобивки...не мисля, че е моя работа? Не търси повече контакти и заигравки с мен, мисля че съм ясен. Опитай някъде другаде, да прокарваш идеи и да, защитаваш проекти на хора, които търсят само едно; Печалба...Айде ауфидерзен, качи се и утре с колелото горе, въпреки че се съмнявам че го правиш и можеш? все пак 3та степен трудност си е, а даже и 4та...и колело съм карал? Представяш ли си, А?


Човек, просто ми беше интересна темата за коментиране. Довиждане и хен ъ найс път.
Пет Юли 20, 2012 3:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov