ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Места за палатка

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Места за палатка
Автор Съобщение
retter



Регистриран на: 28 Май 2008
Мнения: 2

Мнение Места за палатка Отговорете с цитат
Здравейте!
Можете ли да ми дадете идея за хубаво място за палатка из Рила, Витоша или Пирин? Smile
Не съм имал възможност досега да се насладя на това удоволствие и не знам къде има подходящи местност, та ако знае някой, ще му бъда много благодарен...
Предпочитам да не е в охраняем къмпинг, но все пак наблизо да има поне вода Laughing ...и разбира се красива природа!

Благодаря ви; все ще знаете някое райско кътче Wink
Сря Май 28, 2008 1:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
В границите на националните паркове е забранено да се палаткува извън обозначените за това места. Чувалуването също е забранено. За Пирин ако не се лъжа единственото официално място е на палатковия лагер пред кръчмата до хижа Бъндерица. Не че харесвам това дередже, но това е.

Иначе места - неофициални/нелегални - колкото искаш. Все пак ако поемаш риска да спиш на палатка, прави го предпазливо. Не разпъвай преди здрач и прибирай палатката преди 8 сутринта да речем Very Happy
Сря Май 28, 2008 1:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
retter



Регистриран на: 28 Май 2008
Мнения: 2

Мнение Отговорете с цитат
Ами за Витоша тогава? Rolling Eyes Все пак "места - колкото щеш" не ми помага особено, защото наистина нямам представа и не мога да тръгна просто така "на някъде", нали...
Мерси! Laughing
Сря Май 28, 2008 10:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
За Витоша се сещам само за едно - над Железница посока хижа Купена покрай реката има яки ливади. Ама не я познавам планината особено. За Пирин ако питаш мога да ти кажа, особено ако имаш наум конкретен район или маршрут.
Чет Май 29, 2008 12:45 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov