ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Из околностите на с. Черничево

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Предишната тема
Следващата тема
Из околностите на с. Черничево
Автор Съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Из околностите на с. Черничево Отговорете с цитат
В събота се разходихме с едни приятели из този слабопознат района на Източните Родопи.
https://photos.app.goo.gl/Q9PUfzHPt5ySreC76


Последната промяна е направена от ivailo.hr на Вто Авг 27, 2019 6:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Авг 20, 2012 5:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Todor



Регистриран на: 03 Юни 2009
Мнения: 1161

Мнение Отговорете с цитат
Поздравления!

Не беше ли горещо? Аз мисля да продължа с границата през късната есен или догодина напролет.
Пон Авг 20, 2012 9:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Е, беше топличко, но участъкът по границата на заставата в Черничево не е труден. Това беше по-скоро лека разходка. Виж участъкът им по съоръжението надясно е интересен - дере след дере Laughing
На Горни Юруци е по-интересно - още помня лятото на 2010 г. Качване на обяд по "бандитската пътека" (която вече я няма - демек вървене по компас нагоре) до пирамида 158 и оттам все по границата до Попското (пирамида 150) около 8 км.. На едно късо, но много стръмно изкачване преди пирамида 154 краката ми отказаха и седнах за малко, че даже и легнах. Адската жега и липсата на вода си казаха думата. Под Попското имаше чешма, но аз не знаех, защото тогава още не разбирах от карти. Там спряхме да търсим един паметник, който така и не намерихме, заради високата папрат. Аз пробвах да ям, но уви - само пих вода. За целия ден изпих почти 4 л. Слизането беше за десерт. Тръгнахме по черен път, но когато установихме че той не губи височина го зарязахме и хайде надолу през деретата. Голям джендем беше там, а трябваше бързо да слизаме, защото слънцето залязваше. Та така - приключения...
Пон Авг 20, 2012 9:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov