ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Здравейте на всички!

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Здравейте на всички!
Автор Съобщение
Paublo_Eskobar



Регистриран на: 21 Авг 2012
Мнения: 2
Местожителство: София

Мнение Здравейте на всички! Отговорете с цитат
Може би има такава тема за представяне на новите или старите попълнения,в този хубав форум!?
Не успях да намеря такава тема,ако има моля да ме извините.
Днес почти цял ден разглеждах страхотни места и наистина истински хора,които си пишат много културно помежду си.Обстановката много ми допадна,макар че и да не съм кой знае какъв планинар.Имам няколко аматиорски преходи до Мусала и Черни връх.Принципно хобито ми е риболова,но винаги когато има варянт за туризъм съм за него,без да съчетавам двете.Правя голяма разлика между тях.

Казвам се Цветомир на 27 съм!Обичам природата и адски много държа да се опази,също така много наблягам на това да не се замърсява,сече,пали огън където ти падне и така нататък.Ама надали има такъв човек тук.Поздрави от мен,живот и здраве ще качваме връх Вихрен началото на септември.Ще се опитам да ви приготвя един интересен репортаж.
Вто Авг 21, 2012 9:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Paublo_Eskobar написа:
Може би има такава тема за представяне на новите или старите попълнения,в този хубав форум!?
Не успях да намеря такава тема,ако има моля да ме извините.
Днес почти цял ден разглеждах страхотни места и наистина истински хора,които си пишат много културно помежду си.Обстановката много ми допадна,макар че и да не съм кой знае какъв планинар.Имам няколко аматиорски преходи до Мусала и Черни връх.Принципно хобито ми е риболова,но винаги когато има варянт за туризъм съм за него,без да съчетавам двете.Правя голяма разлика между тях.

Казвам се Цветомир на 27 съм!Обичам природата и адски много държа да се опази,също така много наблягам на това да не се замърсява,сече,пали огън където ти падне и така нататък.Ама надали има такъв човек тук.Поздрави от мен,живот и здраве ще качваме връх Вихрен началото на септември.Ще се опитам да ви приготвя един интересен репортаж.

Добре дошъл!
Надявам се белия прашец да го ползваш само за кюспе Tooth

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Вто Авг 21, 2012 10:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Късмет с времето

Ще чакаме репортажа Rolling Eyes

_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Вто Авг 21, 2012 10:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov