ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Р.С.Ж.В

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Предишната тема
Следващата тема
Р.С.Ж.В
Автор Съобщение
Paublo_Eskobar



Регистриран на: 21 Авг 2012
Мнения: 2
Местожителство: София

Мнение Р.С.Ж.В Отговорете с цитат
Сигерен съм че тези инициали нищо не ви говорят?
Те са много безмислени,но означават Риболов,Село,Ждрело,Витоша(не трябваше толко бързо да се издавам). Very Happy
Ще ви впусна в едно мое приключение от изминалия вече месец,надявам се да ви хареса?
Опитвайки да следвам буквите от заглавието ще започна от един Риболов,който пална искрата за приключенията,които ми предстояха.



Мястото е яз.Лобош или познатия за други яз.Пчелина,всъщност с.Пчелина още съществува но една част от него е там някъде залята от вода...

Няма да ви тозмозя с риби,но пък вече отиваме на Село,а от там ще имам какво да ви покажа.Предполагам добре познавате Трънския край известен със своя диалект и невероятна природа.Незнам колко места мога да изброя,но най добрия момент е когато цъфтят люляците.Аз ви водя към с.Рани луг август месец.



Там не се спи в къща,традицията повелява истинския къмпингар да спи навън.Доста пъти просто ей така без покрив над главата и взиране в многото звезди на небето.При неподходящи условия ей така:




Време е да отидем в планината,майче наред е Ждрелото на р.Ерма.Ако знаете колко пъстървички има там,ама няма ви кажа къде са-че много ги ловат и още по зле,много ги пържат. Smile

Супер настроение много горди от големия купон,който си спретнахме нахлузихме "обувките за преход".Там ни посрещна една верижно задвижваща се машина.







Добре че беше тя та да разбута бабите,които незнайно защо,начервени и прочие(текст от песен на ъпсурт) бяха тръгнали да правят задръстване по мостовете.Много свежи бабета посмяхме се с тях-естесвено път на младите.Smile



Отклонихме се към еко пътеката,след като изпреварихме групата весели баби:





След мосчето леко полеко се почна стръмното,а ние в лафчета и тук таме някой виц устремено пробивахме нагоре.




Страхотна пътека,качвал съм я и преди но съпровождащите ме бяха много впечатлени от наклона й!А на финала беше голям кеф:





Спуснахме се по лекия път,но той в никакъв случай не е по лош от другия,направихме и там по една снимка:



С това приключвам с Ж-то и отиваме на В-то....

Тук ще стартираме със хижа Кумата и понеже нещо не бива в разказите ще ви покажа откъде започна прехода:



Ама много безцветно нали?Ще се опитам с цвят и отгоре:



Ще довърша със снимки(цветни,безцветни) прехода....








Надявам се ви е харесало!До следващият път...


Съб Сеп 01, 2012 1:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov