ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
х.Вихрен - х.Синаница

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
х.Вихрен - х.Синаница
Автор Съобщение
Girl



Регистриран на: 05 Яну 2008
Мнения: 57
Местожителство: Банско

Мнение х.Вихрен - х.Синаница Отговорете с цитат
Днеска с курса ми и с учителя ни по практика решихме в петък да си направиме една разходка от х.Вихрен до х.Синаница. Надявам се да е хубаво времето че да направя няколко снимчици и да ви покажа... Twisted Evil

_________________
Няма човешко сърце, което да не замре пред величавото мраморно чело на Вихрен, няма душа която да не се възхити от разнообразието и багрите на пиринските гори, няма памет, която да забрави многогласните песни...
Сря Юни 18, 2008 4:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
trango



Регистриран на: 09 Юни 2008
Мнения: 12
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ми дано да е хубаво времето, че ще чакаме снимки Wink

_________________
www.varhove.com
Чет Юни 19, 2008 12:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Girl



Регистриран на: 05 Яну 2008
Мнения: 57
Местожителство: Банско

Мнение re: Отговорете с цитат
и аз на това се надявам.. радвам се също на това че ще покартериме някоя и друга скала Razz Twisted Evil

_________________
Няма човешко сърце, което да не замре пред величавото мраморно чело на Вихрен, няма душа която да не се възхити от разнообразието и багрите на пиринските гори, няма памет, която да забрави многогласните песни...
Чет Юни 19, 2008 12:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Girl



Регистриран на: 05 Яну 2008
Мнения: 57
Местожителство: Банско

Мнение Re: х.Вихрен - х.Синаница Отговорете с цитат
Girl написа:
Днеска с курса ми и с учителя ни по практика решихме в петък да си направиме една разходка от х.Вихрен до х.Синаница. Надявам се да е хубаво времето че да направя няколко снимчици и да ви покажа... Twisted Evil


Та дойде дългоучаквания момент.. и кам 13 часа тръгнахме от Банско. Към 13 и 30 часа бяхме вече на х.Вихрен..зехме си нещата и тръгнахме за х.Синаница. Пътя до долно Mуратово езеро беше превъзходен, ходиш си ине се спъваш във разни камъни. Но след това дойде "мъчението" ... най-вече с изкачването на Бъндеришка порта, чудихме се кога ще и дойде края. Но с мъки и пот я изкъчихме даже за да е по-интересно си направихме усигоровка и минахме през снега..доста беше забавно, защото полувината се подхлъзваха и падаха..посмяхме се иначе.. Та най-накрая изкачихме и Бъндеришка порна и поседнахме да отпочинем под Муратов връх. Учителя ни по практика ни разказа някоя и друга история и пак тръгнахме. Тъй нареченото Спално поле ни се видя доста лесно проходимо и решихме да забързаме с темпото че да не стигнеме по тъмно. Стигнахме и до Синанишка порта, тя не беше толкова "трудно достигаема" от колкото Бъндеришка порта. Седнахме и там да поутмориме да си направиме някоя и друга снимка и пак тръгнахме. И от там до х.Синаница "мъките" изчезнаха. Когато стигнахме някои от нас.. по-точно момичетата бяхме доста разочаровани от вида на хижата, беше доста..как да го кажа...айде гадна, нямаше даже и хижар, пък за ток на не говориме, добре че имаше свеши.На хижата преди нас бяха пристигнали 3 момчета и едно момиче.. бяха се запътили за Тевно езеро и бяха решили да пренощуват на хижата. Вечерта си запалихме огън, беше доста забавно, за сметка на вида на хижата,вечерта беше страхотна около огъня.Поседяхме малко и си легнахме.Сутритна към 9ч. станахме направихме си по едно кафе на огъня, хапнахме, попекохме се на брега на Синанишко езеро и към 11 часа си тръгнахме.Като стигнахме на Бъндеришка порта спряхме, поседнахме малко и решихме да изкачим Муратов връх. Изкачихме го, нагледахме се на хубавата гледка и слезнахме. Хапнахме и пак продължихме. И сега да ви покажа някои от снимките .





































Тука понаправихме някоя и друга челна стоика..хихи


За съжаление аз не успях така че ми помогнаха малко..













Покатерихме се малко по зимната маркировка на върха на Бъндеришка порта...





Муратов връх покрит в мъгла





Синанишкото езеро






Снимките незнам дали ще ви харесат ама мен си ме кефят.. Twisted Evil

_________________
Няма човешко сърце, което да не замре пред величавото мраморно чело на Вихрен, няма душа която да не се възхити от разнообразието и багрите на пиринските гори, няма памет, която да забрави многогласните песни...
Нед Юни 22, 2008 12:03 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
b_borisov



Регистриран на: 08 Ное 2007
Мнения: 28
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Яки са снимките и като гледам добре сте си походили и най-важното сте се повеселили Very Happy

_________________
Ако искаш да разбереш, какъв е човекът до теб, заведи го в планината и там ще откриеш дали той е твой истински приятел... Висотски
Нед Юни 22, 2008 9:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Niksi



Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 562
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Не видяхте ли на връщане от Синаница в посока Муратов един-два обекта..с червена, и с бяла блузка да слизат от вр.Георгийца..??
Smile

_________________
Планинското притегляне е обратно на земното - нагоре, а не надолу.
Нед Юни 22, 2008 9:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
spi



Регистриран на: 15 Апр 2008
Мнения: 89

Мнение Отговорете с цитат
Имаш кадър, два на групата и от мен.

Никси, ти да не си далтонист. Къде видя таз бяла фланела? Laughing
Нед Юни 22, 2008 11:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Girl



Регистриран на: 05 Яну 2008
Мнения: 57
Местожителство: Банско

Мнение Отговорете с цитат
Niksi написа:
Не видяхте ли на връщане от Синаница в посока Муратов един-два обекта..с червена, и с бяла блузка да слизат от вр.Георгийца..??
Smile

ne moga da se setq ako dadesh snimka, sreshnahme mn hora za tova ne moga da se setq .. sorry che pisha na latinica ama neshto kirilicata neshte da se vkliuchi Confused

_________________
Няма човешко сърце, което да не замре пред величавото мраморно чело на Вихрен, няма душа която да не се възхити от разнообразието и багрите на пиринските гори, няма памет, която да забрави многогласните песни...
Нед Юни 22, 2008 11:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
spi



Регистриран на: 15 Апр 2008
Мнения: 89

Мнение Отговорете с цитат

Чет Юни 26, 2008 12:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Girl



Регистриран на: 05 Яну 2008
Мнения: 57
Местожителство: Банско

Мнение Отговорете с цитат
spi написа:


хаха омг и аз последна варвя кога си не щракнал толкоз бързо Twisted Evil

_________________
Няма човешко сърце, което да не замре пред величавото мраморно чело на Вихрен, няма душа която да не се възхити от разнообразието и багрите на пиринските гори, няма памет, която да забрави многогласните песни...
Чет Юни 26, 2008 12:50 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov