ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Първи стъпки в Стара планина
Иди на страница Предишна  1, 2

Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
Първи стъпки в Стара планина
Автор Съобщение
kysmet4e

Мнение Отговорете с цитат
Много хубави снимки са станали, колега. Сигурен съм, че сте си прекарали хубаво Smile
Пет Юли 15, 2016 5:48 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Rain

Местожителство: Стара Загора-София

Имам сантимент към Балкана и ми е много приятно планинари като вас да откриват и споделят вдъхновението ми. ръкопляскания

Пет Юли 15, 2016 10:23 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Whitestar

Местожителство: Велико Търново

Цитат:
Най-накрая се "разписахме" и в Стара планина. Поехме от м. Мазането по "кабела" за вр. Ботев; оттам по зелената маркировка до х. Плевен и по стръмното към паркинга и колата. Получи се много прилична разходка. Много интересни места има в района и както намерихме подходяща къща за гости в кв. Видима, ще пообикаляме още.....

Поздрави за хубавите снимки. Направили сте съвсем стандартен преход и имайки в предвид сезона, със сигурност е било приятно. Как не ви е дошло на ум да изкачите и Млечния чал, и от там да слезете до х.Плевен, при ясно време гледките към Купените и Амбарица са неотразими. Нищо щом сте в района има време за компенсация Smile
Пет Юли 15, 2016 12:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
lubitel

Местожителство: София

Като за първо ходене в района и без да го познаваме, мисля, че стана добре. На вр. Ботев духаше силен вятър, който ни отказа дори от вр. Малкия Юмрук, към който се бяхме запътили. Стигнахме до един паметник и оттам хванахме надолу, за да се скрием от вятъра.
Пон Юли 18, 2016 8:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lubitel

Съжалявам, но Snimka.bg имаше някакъв проблем и много снимки се загубиха, а ми е много трудно да ги възстановя, защото съм направил извадка от огромното количество направени кадри, която да кача там и от която да подбирам за описанията на разходките.
На 05.06.2018 г. се разходихме от бариерата (там оставихме колата) през х. Вежен и по зимната маркировка стигнахме връх Вежен, а се върнахме по синята марка, макар че подсякохме и не стигнахме Каменната порта. На няколко места имаше остатъци от снежни преспи и едната доста ни озори.

На 06.06.2018 г. се разходихме до хижа и връх Васильов, като се качихме с колите до отбивката.

Всички снимки.
Сря Авг 22, 2018 12:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lubitel

На 11.08.2018 г. се разходихме по Екопътека Царичина до вр. Голяма Шаля, хем да не уморим много приятелите, хем да видим връзката към х. Вежен.

Всички снимки.
Сря Авг 22, 2018 12:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

Вземи рекламен банер   

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.