ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
UTV Amphibia на Витоша?
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
UTV Amphibia на Витоша?
Автор Съобщение
Нети Дим



Регистриран на: 25 Юни 2009
Мнения: 12

Мнение UTV Amphibia на Витоша? Отговорете с цитат
Попаднах на обява в сайтовете за колективно пазаруване за екстремно преживяване преход на Витоша с UTV Amphibia Argoна.

http://www.dalavera.bg/index/offer/new/1/slug_id/ekstremno-prezhivyavane-s-utv-na-vitosha-samo-za-15-lv-d3178?utm_source=pap&utm_medium=affy&utm_campaign=affy&a_aid=4e783c6d89f65&a_bid=&a_rid=&data1=&data2=

Какво мислите за това?
Съб Окт 27, 2012 7:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Няма ли кой да ги озапти тия изроди, бе?!! Отговорете с цитат
И се подиграват отгоре на всичко: "Опознайте неповторимата природа на Витоша..." Мръсни свини!
Съб Окт 27, 2012 10:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Stanev



Регистриран на: 02 Апр 2012
Мнения: 174

Мнение Отговорете с цитат
Хаха това е като гледам за онази група от населението (около 80%) който аз наричам условно "Уикенд софраджии" или за кратко "Софраджии". За тях ходенето на планина е да спреш голфа/БМВ "тройката" на 5 метра от отбивката от пътя, да отвориш багажника с "ТУБАТА", да пуснеш чалгийката, да сложиш скарата с мръвките, да жулиш цял ден карти с бира, да не си мръднеш затлъстелия от кебапчета и ракия трибуквеник... и после да се хвалиш на всички приятели и познати че сте били на планина и да казваш колко "Яко беше Бате!" Мишън фейл.... Twisted Evil

Rolling Eyes Сори ама много се паля на тази тема....направо ни оакаха красивите планини тези люде. Никакво чуство за принадлежност нямат към планината....

П.П. Изключение правят хората, които нямат физическата възможност да се качат нагоре по баира Crying or Very sad
Съб Окт 27, 2012 11:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NikTod



Регистриран на: 26 Юни 2012
Мнения: 297

Мнение Отговорете с цитат
Stanev написа:
Хаха това е като гледам за онази група от населението (около 80%) който аз наричам условно "Уикенд софраджии" или за кратко "Софраджии". За тях ходенето на планина е да спреш голфа/БМВ "тройката" на 5 метра от отбивката от пътя, да отвориш багажника с "ТУБАТА", да пуснеш чалгийката, да сложиш скарата с мръвките, да жулиш цял ден карти с бира, да не си мръднеш затлъстелия от кебапчета и ракия трибуквеник... и после да се хвалиш на всички приятели и познати че сте били на планина и да казваш колко "Яко беше Бате!" Мишън фейл.... Twisted Evil


Даа, така за съжаление някои българи намират своя душевен мир и хармония.

Stanev написа:
Rolling Eyes Сори ама много се паля на тази тема....направо ни оакаха красивите планини тези люде. Никакво чуство за принадлежност нямат към планината....


Имат чувство на принадлежност към планината този сорт люде, така както свинята към кладенчовата вода.
Нед Окт 28, 2012 8:11 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
G_P_S



Регистриран на: 27 Окт 2011
Мнения: 204
Местожителство: Троян-Пловдив-Лондон

Мнение Отговорете с цитат
Да са само тия , с мед да ги намажеш. Във вторник на една полянка между Бойково и Плочник ,трима олигофрена с АТВ-та си бяха поставили само две задачи. Да проверят издържливостта на машините и да изорат една полянка , която в началото на пролетта пожълтява от минзухари. А после във ОФФ-роуд форума се чудят защо някой им връзва тел между боровете.
Нед Окт 28, 2012 8:49 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
radi



Регистриран на: 01 Дек 2009
Мнения: 681
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
G_P_S написа:
А после във ОФФ-роуд форума се чудят защо някой им връзва тел между боровете.

Просят си го, а са големи мъже като плюят туристи, природолюбители и друга кротка паплач. До момента в който излезе някоя такава тяхна простотия и изведнъж се оказва, че видиш ли, тези били други, не били офроуд истински хора, и "аз не съм от тях". Като онези са някакви "други" и неистински - ами да си ги озаптят. Аз ли да ги гоня с пантите, пеш или с колело.
Сега в тази тема ще са по-тихи от водата и по-ниски от тревата, ако можеха да я видят. Трябва да се сложи връзка насам в мъжката бг-мама.
Нед Окт 28, 2012 11:37 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Emil



Регистриран на: 27 Мар 2012
Мнения: 1073
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Това с телта е добра идея, само трябва да е по ниско, че страшна беля може да стане иначе.
А мъжката бг-мама е офф-роуд форума, така ли? Хахахаха Very Happy
Нед Окт 28, 2012 5:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
NikTod



Регистриран на: 26 Юни 2012
Мнения: 297

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
Мъжката БГ Мама Very Happy Very Happy Very Happy

Това с телта обаче е прекалено.
Не трябва да се стига до такива крайни мерки.
РПГ-то е напълно достатъчно и е едно хуманно решение на въпроса.


"Господи, моля ти се дай ми търпение, защото ако ми дадеш сила ще ги избия ВСИЧКИТЕ!!!"
Нед Окт 28, 2012 5:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
toni g



Регистриран на: 18 Сеп 2012
Мнения: 46
Местожителство: burgas

Мнение Отговорете с цитат
Никтод, дано господ да ти даде това търпение, имаш нужда.
А иначе това може да се реши законово, като се забранят в определени зони АТВ , аз ще добавя и мотористите, те също вдигат много шум.
А тези които отиват да се наплюскат и да се напият не се интересуват много от красотата на природата, те са ограничени хора. За съжаление и по хижите се слуша чалга. Аз лично не я понасям.
Нед Окт 28, 2012 6:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Emil



Регистриран на: 27 Мар 2012
Мнения: 1073
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
toni g, то законово е решено, и затова колегата NikTod се моли за търпение. Very Happy
Само че не се спазва. Там е проблема.
Суровостта на закона е важна, но по-важна е НЕИЗБЕЖНОСТТА му, а именно тя липсва в България.
Ако всеки любител на ДВГ, знае че като се качи в парка ще бъде натакован, тогава почти никой няма да кара там и проблема е решен.
Нед Окт 28, 2012 7:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
toni g



Регистриран на: 18 Сеп 2012
Мнения: 46
Местожителство: burgas

Мнение Отговорете с цитат
Да както винаги има закон, но не се спазва.
Нед Окт 28, 2012 8:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NikTod



Регистриран на: 26 Юни 2012
Мнения: 297

Мнение Отговорете с цитат
Emil написа:
toni g, то законово е решено, и затова колегата NikTod се моли за търпение. Very Happy
Само че не се спазва. Там е проблема.
Суровостта на закона е важна, но по-важна е НЕИЗБЕЖНОСТТА му, а именно тя липсва в България.
Ако всеки любител на ДВГ, знае че като се качи в парка ще бъде натакован, тогава почти никой няма да кара там и проблема е решен.


Благодарско за разяснението към toni g, Емо. Croc
Така както си ги посочил стоят нещата.

За съжаление обаче, надеждата която аз имам по отношение развитието на обществените отношения в позитивна насока, гасне с всеки изминал момент. Да вземем дори коментара на toni g. Тя опрости и пренесе смисъла на фразата в моята градина защото е написан от мен. Това беше ненужно и ........ . В крайна сметка всички от форума сме съмишленици в целта - да си запазим природата ни колкото се може по-дълго. Дали насилието е пътя - вероятно не. Необходимо е както посочи Емо да се установят устоичиви законови норми, набити здраво в главите ни. От там нататък са необходимо рутинно законоприлагане от компетентните органи.
Нед Окт 28, 2012 9:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Живота



Регистриран на: 06 Окт 2011
Мнения: 275

Мнение Отговорете с цитат
G_P_S написа:
А после във ОФФ-роуд форума се чудят защо някой им връзва тел между боровете.


Ами тази тел която се връзва между боровете убие колоездачи които също използват пътеките,или някой моторист който няма нищо общо с орането.
Пон Окт 29, 2012 1:18 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Хич дори не е така! Отговорете с цитат
Живота написа:
... някой моторист който няма нищо общо с орането.


Няма нищо общо с орането само ако си носи мотора на гръб. Cool
Пон Окт 29, 2012 4:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
G_P_S



Регистриран на: 27 Окт 2011
Мнения: 204
Местожителство: Троян-Пловдив-Лондон

Мнение Отговорете с цитат
Живота написа:
G_P_S написа:
А после във ОФФ-роуд форума се чудят защо някой им връзва тел между боровете.


Ами тази тел която се връзва между боровете убие колоездачи които също използват пътеките,или някой моторист който няма нищо общо с орането.
Онези с джиповете, АТВ- тата и мотоциклетите отдавна прогониха колоездачите от определени райони на планината. Получи се нещо като разпределение на терените. И аз имам джип ,и аз се кефя като се завра в калта , ама досега не съм се заплитал в телове. Причината е, че знам до къде трябва , а не до къде мога да стигна с джипа си в планината.
Пон Окт 29, 2012 8:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov