ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Безчинствата на Тевно минаха всякаква граница

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Безчинствата на Тевно минаха всякаква граница
Автор Съобщение
nick_camp



Регистриран на: 05 Юли 2008
Мнения: 5

Мнение Безчинствата на Тевно минаха всякаква граница Отговорете с цитат
Безчинствата на Тевно минаха всякаква граница:

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=turizym&Number=1949078883&page=0&view=collapsed&sb=5&part=


Без коментар....

_________________
nick camp
Пон Юли 07, 2008 7:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Girl



Регистриран на: 05 Яну 2008
Мнения: 57
Местожителство: Банско

Мнение Re: Безчинствата на Тевно минаха всякаква граница Отговорете с цитат
nick_camp написа:
Безчинствата на Тевно минаха всякаква граница:

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=turizym&Number=1949078883&page=0&view=collapsed&sb=5&part=


Без коментар....


честно казано не се съмнявам че е станало така.. още като прочетох първите два абзаца ми стана ясно какво е станало по натам.... кофти да... и мн съжалявам за случката. За момчетата от Добринище няма какво хубаво да кажа... те са пълни диви селяни... защото имам роднини там и горе долу ги знам кои какво представлява... какво да кажа освен едно... аз ако бях щеше да стане тъй.. щяхме да се събереме една боина бригада.. щяхме да се качиме горе... и ко стане стане... Но найстина не е трябвало така .. но все пак нека да се опитат да ги съдят пък какво стане.. от опит глава не боли... нека да опитат, аз не мисля че това ще остане безнаказано ако пуснат по една жалба и ги съдят.. имат шанс !!! стискам палци ! и дано да се оправят Sad

_________________
Няма човешко сърце, което да не замре пред величавото мраморно чело на Вихрен, няма душа която да не се възхити от разнообразието и багрите на пиринските гори, няма памет, която да забрави многогласните песни...
Вто Юли 08, 2008 1:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Mohera



Регистриран на: 02 Юли 2008
Мнения: 6

Мнение Отговорете с цитат
Малиии, абе да ги съдят тия ... простаци ли и аз не занм как да ги нарека. Какво като са били повече, това значи ли че като се съберем 10 човека и можем да пребием 5 и понеже сме били повече нищо нямало на стане, ще кажем, че тия 5мата са ни нападнали, а кои са пребитите?
Простотия до шия м@mицата му. Evil or Very Mad

_________________
Защо проституцията е незаконна? Продажбите са законни. Чукането е законно. Как така продажбата на чукане е незаконна? От всички неща, които може да направим, да причиниш на някого оргазъм едва ли е най-лошото. В армията ти дават медал за изливане на напалм върху хората! В цивилния живот те пращат в затвора за един оргазъм!
Вто Юли 08, 2008 8:22 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Четох го вчера в дира...И аз не мога да го коментирам. За какво ни са тия закони? Evil or Very Mad
Вто Юли 08, 2008 11:33 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Chamovsky



Регистриран на: 04 Ное 2007
Мнения: 57
Местожителство: БГ

Мнение Безчинствата на Тевно минаха всякаква граница Отговорете с цитат
Приятелю,горе в планината си действат с пълна сила природните закони! Човек,горе трябва да е подготвен за всичко и да има интуитивно мислене и поведение! Радвам се,че си го разбрал,че отдавна в България,законите са на страната на силния,и че държавност няма! Успех с оцеляването в тази дива джунгла!

_________________
Хората идват и си отиват,но ПЛАНИНАТА остава!
Вто Юли 08, 2008 6:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Приятелю, знам че обществените закони в дивата природа бледнеят пред природните, и аз самият съм го казвал. Още повече, че от 37 години дефакто ходя по планините. НО, създаденото от човека(заслон) не е дива природа! Отношенията между 2 групи хора се подчиняват на обществените закони! Не съм адвокат, нека друг го обясни по-добре, но отивайки в планината, не може да ти падне пердето и да вилнееш, престъпвайки всякакви норми! Mad
Сря Юли 09, 2008 9:59 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
gorski_pich



Регистриран на: 12 Яну 2009
Мнения: 27

Мнение Отговорете с цитат
http://bgpetition.com/da_sprem_nasilieto_na_Tevno/index.html Подпишете петицията за отстранявяне на хижара на заслон Тевно езеро-Иван Дрънков
Пон Яну 26, 2009 2:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Подписах петицията! Отговорете с цитат
Нечувано безобразие! Това да се случи в планина, в която човек и без друго може да си погине - направо е за съд! А вие мислите ли, че този хижар не продава алкохол, без да има право? Колко ще получи такъв в друга страна? В коментара писах, че се опасявам да не излязат накрая виновни пребитите, че са опъвали палатки в парка. В тая кретенска държава може и да ги глобят, а побойника да потупат по рамото. И да се потвърди поговорката "битият си е бит...". Зер хижарят не е в някаква комбина с директора на парка? Нима оня не знае нищо? Затова единственото възмездие е да се върнат петима яки планинари (без момичета!) и да му тръснат такъв бой, че да му стане тевно пред очите на това говедо!
Чет Яну 29, 2009 7:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov