ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
За фототехниката в планината
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
За фототехниката в планината
Автор Съобщение
Pagane



Регистриран на: 15 Юни 2011
Мнения: 385
Местожителство: София

Мнение Re: maneco, Отговорете с цитат
maneco написа:
Pagane написа:
и аз харесах апарат,който в сайта амазон е доста по-изгоден ,но не зная как се пазарува и каква е доставката ,дали ако се обединим няма да е изгодна покупката ?


Можеш да разгледаш и в Ebay.com, там има и оферти с включен транспорт и отново излиза по евтино:
http://www.ebay.com/itm/Sony-Cyber-shot-DSC-HX20V-18-2-MP-Digital-Camera-Black-/261157982949?pt=Digital_Cameras&hash=item3cce3a92e5
Аз ще изчакам някой лятото като отиде на бригада, да ми го донесе тъкмо ще има с какво да си щрака там Wink, но чакам спецовете да се изкажат, че аз гледам някакви неща, но си нямам идея какви снимки ще прави.

благодаря , явно ще пазарувам в БГ ,няма кой да ходи от мойте познати
Пет Мар 01, 2013 1:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
radi



Регистриран на: 01 Дек 2009
Мнения: 681
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
А, това е друго нещо - нов за 260 долара е по-добре от нов за 650 и да не говорим пък 1300 лв в Бг. Дори без гаранция да е (само 60 дни).
Пет Мар 01, 2013 11:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Stanev



Регистриран на: 02 Апр 2012
Мнения: 174

Мнение Отговорете с цитат
radi написа:
А, това е друго нещо - нов за 260 долара е по-добре от нов за 650 и да не говорим пък 1300 лв в Бг. Дори без гаранция да е (само 60 дни).


Бъркаш моделите. Едната камера е RX100, а другата HX20V. Няма място за сравнение между двете.
Съб Мар 02, 2013 10:10 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
radi



Регистриран на: 01 Дек 2009
Мнения: 681
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
Сега на дневна светлина е очевидно.
Аз съм на другия полюс - важното е техниката да не ме обременява, което включва липса на притеснения за цена или здравина.
Съб Мар 02, 2013 10:32 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pagane



Регистриран на: 15 Юни 2011
Мнения: 385
Местожителство: София

Мнение ' Отговорете с цитат
всеки е прав за себе си , има хора,които чупят ,загубват ,не си залужава да купуват скъпо Smile
ако си пази вещите човек е добре да се купи хубав апарат ,жалко е да се посещават невероятни места и да няма хубави снимки .
аз взех решение ,само още се опитвам да разбера в Сан Марино дали е по-евтино ? има шанс да съм там месец май , дали да изчакам ?? знае ли някой ?
Съб Мар 02, 2013 4:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
radi



Регистриран на: 01 Дек 2009
Мнения: 681
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
С фотото за 1000 лв трудно ще се осмелиш да снимаш как те залива 5 метрова вълна, например Smile Чупенето или пазенето е друг въпрос.
Съб Мар 02, 2013 11:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pagane



Регистриран на: 15 Юни 2011
Мнения: 385
Местожителство: София

Мнение radi Отговорете с цитат
Smileкойто е на морето да му мисли ,има подводни апарати
Съб Мар 02, 2013 11:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
radi



Регистриран на: 01 Дек 2009
Мнения: 681
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
И свличащ се сняг, хвърчила, реки, бури - скъпите са само за статични снимки и далече от нещо случващо се. Всъщност си трябват и двата вида апаратура, допълват се, ако се говори за резултата. Докато с отчитане на безгрижността и спокойствието изборът е ясен.
Нед Мар 03, 2013 3:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pagane



Регистриран на: 15 Юни 2011
Мнения: 385
Местожителство: София

Мнение скъпи ? Отговорете с цитат
относително е Smile
при вида на 6000 . 12000 ,14000 лв. , кое става скъпо и кое евтино Smile
Нед Мар 03, 2013 7:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mircho



Регистриран на: 05 Мар 2011
Мнения: 315

Мнение Отговорете с цитат
radi написа:
И свличащ се сняг, хвърчила, реки, бури - скъпите са само за статични снимки и далече от нещо случващо се. Всъщност си трябват и двата вида апаратура, допълват се, ако се говори за резултата. Докато с отчитане на безгрижността и спокойствието изборът е ясен.
Пич не ги мисли който за каквото иска да го ползва. Ако искаш нещо да правиш винаги има начинSmile.
Нед Мар 03, 2013 10:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Stanev



Регистриран на: 02 Апр 2012
Мнения: 174

Мнение Отговорете с цитат
radi написа:
И свличащ се сняг, хвърчила, реки, бури - скъпите са само за статични снимки и далече от нещо случващо се. Всъщност си трябват и двата вида апаратура, допълват се, ако се говори за резултата. Докато с отчитане на безгрижността и спокойствието изборът е ясен.


Това е крайно невярно твърдение. Точно обратното. Само за пример най-високият клас професионални камери и обективи на Никон и Канон са точно за такива ситуации. В този клас камерите са с тела от магнезиево-алуминиева сплав, както и са водо и прахо устойчиви до опрелен диапазон.

В темата не се обсъждат бутикови камери като Лайка или студийни средноформатни чудовища като Хаселблад, Мамия и т.н.
Нед Мар 03, 2013 10:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dgtalwow



Регистриран на: 12 Юни 2013
Мнения: 11

Мнение Отговорете с цитат
Аз понякога се мъкна с моя Canon 5D Mark II, малко ми натежава като цяло, дори си мъкна и статив ако ми се мъкне Oops
Като цяло най-оптималния вариант е турбосапунер от най-висок клас с възможно най-голям сензор.
На Fuji изкараха страхотни модели с голям сензор и хубава картинка. Та това ми се струва най-доброто съотношение качество и тегло. Е да, цената е около 2000-2500 левчета, но кеф цена няма Rolling Eyes
http://www.fujifilm.eu/uk/products/digital-cameras/pro-enthusiast/model/x100s/
Вто Юни 18, 2013 7:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov