ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ком - Емине лято 2013
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
Ком - Емине лято 2013
Автор Съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ситуацията не е била сложна, ами даже много проста и е ясно как се постъпва в такива случаи.
Аз имам един въпрос, но ще го задам утре, искам още веднъж да прочета края на свежа глава, сега съм изморена.

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Чет Сеп 11, 2014 11:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
W_maglata



Регистриран на: 26 Окт 2012
Мнения: 4

Мнение Отговорете с цитат
Аз пък нямам въпроси. Имам отговор с кой не искам да съм в планината! Или пък където и да било другаде!
Чет Сеп 11, 2014 11:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Йосарян



Регистриран на: 17 Юни 2012
Мнения: 685
Местожителство: Димитровград

Мнение Отговорете с цитат
Ходим на планина заради усещането според мен. А не заради постижението. Този преход е бил доста неприятно преживяване за теб Дидо.
Ако ви е била "счупена" комуникацията тогава мога да разбера. Иначе е много гадна работа.

Ей такива случки са голям недостатък на Е - тата. Прекалено много спорт има затова сам изглежда е най - добре.

И ние със Стефан се скарахме на Е 4 горе - долу на две трети от прехода, разделихме се, походихме половин ден отделно и се събрахме и завършихме прехода. След това направихме още няколко.
Като се натрупа умора се поизнервяме, караме се и се сдобряваме - такъв е живота.

"Където има воля - има път" - като послание е много добро, но всъщност воля ни трябва да бъдем човечни когато и да е, дори когато не ни отърва. В планината би трябвало да ни е по - лесно да сме добри.

Един ден като започна Е 3 със сигурност ще съм сам. Сам с демоните си Smile , да видим кой кого.
Пет Сеп 12, 2014 8:10 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3290
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
Преди да са ни "подхванали" и нас с Йосарян и да ни подложат на "кръстосан разпит": Smile

Потвърждавам казаното от Йосарян. Скарахме се. По моя вина.
Отделих се. При кулата на Ореляк. До малко след Попови ливади.
Точно на третия час след това премислих нещата за пореден път.
На четвъртия час реших да го изчакам. На петия час се срещнахме.
Извиних се. Решихме да продължим заедно. Финиширахме заедно. С усмивки.

За съжаление след това Йосарян се върна в родния си Димитровград и с новата си работа трудно организирахме нещо заедно.

Йосаряне, като тръгнеш по Е-3 - не се знае, може тогава да реша да правя Връшка чука-Емине, може отново да се засечем...

А и Рилецкото било чака...

П. П. Още съм потресен от завършека на разказа на didogen. Затова мисля да изкажа мнение след време.
Пет Сеп 12, 2014 12:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
didogen написа:
....................Максимално обективен съм. Просто не харесвам хора чието мъжко е само между краката. Това ми е отношението по въпроса.


Благодаря ти, Дидогене,

Ето най- сетне поставените ми преди време въпросчета намериха своя отговор:

нещо не разбрах
Не разбрах, обаче, дали сплотената групичка целокупно завърши прехода и си хвърли комските камъчета в морето или преследването на мечтата позволи проявата на известни егоистични наклонности от вида: "Някъде по пътя на Дидо му стана лошо на стомаха и изостана да почине,а ние с Иво продължихме".
Трябва ли да разбирам, че "човекът" е на заден план? Прекрачваме го ако падне и отиваме на морето?
Сря Мар 19, 2014 3:56 pm




Та някои от въпросите, предизвикали любопитството ми са:

1. Тези момчета вървяха двадесетина дена трима заедно, защо, аджеба, финишираха в последния момент само двама?
2. На връщане от носа двамата не срещнаха ли третия, който също се беше запътил към успешния финал?
3. А казаха ли си нещо, ако се срещнаха, или впоследствие само си размениха по някое всеопрощаващо писмо за Заговезни?

Ето такива прозаични неща ми правят впечатление от прочетеното. Естествено, наред с героичните като това да се намерят сили за Пътеката.

П. С. Засега те прекръствам на КСППДД? / Какво Стана През Последните Два Дни/

Вто Мар 25, 2014 6:03 pm



Ти си корав пич и вече си разбрал, че има хора, които

Zаради Цели Егоистични Заебават Безпардонно Приятели Мили.


Ще се радвам да се присъединиш към новия проект " ПЕТРОКОМОК"

П. С.
И само да каже някой, че съм интригант......
Пет Сеп 12, 2014 12:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Йосарян



Регистриран на: 17 Юни 2012
Мнения: 685
Местожителство: Димитровград

Мнение Отговорете с цитат
А, невинни след 18 годишна възраст няма. И аз съм виновен за нашто скарване, даже вероятно съм по виновен от теб, че съм по емоционален. Както и да е.

Е 3 се прави сам дори и да сте в група. Smile Битката е вътре в нас. Лично мнение.

Живот и здраве дано още много пътеки извървим заедно Стефане.
Пет Сеп 12, 2014 12:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
А, това добре, че писа и другата страна, т. е. Иво.
Наистина не познавам нито един от участниците и не мога да съдя по нищо друго, освен по написаното. Ако си бяхте направили труда да дойдете на някоя от срещите ни, независимо дали форумни или ком-еминейски, щяхме да ви познаваме. Оправдания знам, че си имате, семейство, работа, пари, асоциалност Laughing От моя страна аз пък си имам оправдания да съм предубедена и към трима ви Laughing
Като ми отговорите на въпросите ще използвам репутацията си на ГМР и НВММ и ще напиша още няколко думи Wink
Ето въпросите, ако искате ми отговорете.

Question Какво си казвахте при тези раздели? Защото ако Дидо е казвал "Вие вървете, не се притеснявайте за мен" е едно, а ако е казвал "Зле съм, помагайте" е друго.
(Хората толкова глупави са станали, че като им стане зле, от криворазбрана гордост настояват да бъдат изоставени. Sad Хем и аз го направих това лято, но познайте Тошко и Стефан какво направиха след моите глупави предложения? Laughing )

Question Към Иво и Георги - Едно е да се разделите, друго е Дидоген да ви крещи, да се разправяте. Това толкова ли маловажно ви се стори, та не сте го отразили в пътеписите си? Нали затова ги публикувате, да помогнете на хората, които ще тръгват тепърва. Е, мислите ли, че им помагате като премълчавате реални проблеми?

Question Към Иво - това вярно ли е, че си искал да се състезаваш с Тито? Макар че не виждам нищо лошо да искаш да направиш по-добро постижение от някой друг или по-добро лично постижение, просто питам?

Question Към всички - все пак така като се прескачахте един друг по пътя към фара, не ви ли хрумна да се съберете и да тръгнете заедно все пак? Въпреки обидата и всичко, ей така да стъпите заедно на Емине?

Question Към всички - на едно място пишехте, че пак бихте тръгнали един с друг. Вярно ли беше това или отново замазвахте нещата? Хайде кажете честно - бихте ли тръгнали заедно догодина на Е-4 или Е-8?

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Пет Сеп 12, 2014 7:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
НИКОЛАЙ Т.



Регистриран на: 30 Юли 2012
Мнения: 711
Местожителство: РУСЕ

Мнение Отговорете с цитат
Ходих за пуканки,сега сте вие на ред.
Boxing
Пет Сеп 12, 2014 7:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:

Сещам се че бях разказал на една колежка туристка от форума за това още докато правихме прехода.мисля че последния ден и описах ситуацията.чудно дали си спомня.Smile

Цитат:
Не прочетох никъде какво ти казах преди година в последния ден на прехода, или не беше ти.

А, ти мен си имал предвид по-горе? Не, не сме говорили последните дни с тебе. Доколкото си спомням, бях ти изпратила един смс като тръгвахте, да ви пожелая лек път, после ти се обаждах, някъде в Западна Стара планина бяхте, да чуя докъде сте стигнали и след това ти ми изпрати смс от Добрила.
Не си разказвал на мен, някоя друга колежка ще да е била

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Пет Сеп 12, 2014 8:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:
W_maglata написа:
Аз пък нямам въпроси. Имам отговор с кой не искам да съм в планината! Или пък където и да било другаде!

Очевидно е че двамата с Вангел (сянката) не сте ми простили неволната грешка преди време.Знаете за какво става дума, а уж бяхте приели извиненията ми.Сега ви се е паднало да ми го върнете тъпкано. Съдите за непознат човек от думите на друг също непознат за вас човек . Вангел изля доста помия в коментара си. Какво друго да си помисля освен че сте доста злопаметни и затова бълнуванията на един психично нестабилен човек ви идват дюшеш. Нормалната и логична реакция на един непресъствал като вас човек е да пасува.Всяка друга реакция би означавала че човека има негативно лично отношение към мен, а за незапознатите е коректно да споменем че вие двамата с Вангел имате такова въпреки уверенията ви преди време. Чудно защо вярвате на "момчето"както го е определил Вангел, а не вярвате на другите две "момчета". Всъщност не се чудя, защото ми е ясно, но все пак ако ви се отговаря....Тпва че някой се тръшка и реве или се прави на ядосан, не значи че е прав, а просто се надява че заради емоционалната му реакция, думите му ще хванат по-лесно дикиш.
Дидо сам е дал отговора на най-главния въпрос. Прочетете какво е казал лекарят в селото. Ще го цитирам по памет. "момче ние освен прегледа гледаме и как се държи и движи човек...нищо ти няма"
Аз преглед не съм му правил но нямах и ни най-малкото съмнение че всичко му е наред.Оплакваше се от корема от доста дни а в същото време протичваше като куршум по 40 километра на ден. Ако си мислите че едно разстройство налага използването на линейки и катафалки ...SmileАко имах и най малкото съмнение......но нямах.
Какво точно очаквахте да направя, да остана да му бърша задника ли?
Между другото Дидо ни е изоставял много повече пъти ама ние не ривем. Не друг а аз му звънях и пращах смс на местата без обхват за да знае къде сме ако се откаже от поредното си решение за лекуване . Редовния му номер беше да остане да се лекува незнайно от какво и после да се откаже и като ни стигне да ореве орталъка че сме го изоставили следкоето изчезваше някъде в небитието. Първо леко му се връзвах на налудностите и се ядосвах но после спрях да му се обяснявам и когато получаваше нареждане отгоре просто го игнорирах. Говори ли сме с Гунди за случващото се. Моето предположение с цел да го оправдая пред колегата за да може да го изтърпи беше че сигурно е преживял някаква тежка психическа травма в детството си и вероятно е бил изоставен иначе не знам защо все това приказваше. Гунди естествено беше по-краен и предположи че му е свършил белия прашец в аптечката и затова е в такова състояние. Даже ме нахока дето съм го взел в групата все едно съм знаел какво ще стане. Общо взето ако не бях аз дидо и гунди нямаше да изкарат и три дни заедно. Костваше ми доста усилия да балансирам нещата. Вземете го някъде за две седмици и тогава коментирайтеSmile Нямаше да пиша всичко това ако Дидо не беше прекалил с измислиците си защото не е лош човек и не исках да го злепоставям а и преживяхме толкова много неща заедно, но няма как и да пазя тайна като ме злепоставят така. Неговото поведение не ме изненадва защото го опознах добре и знам какво е състоянието му, но вашата реакция с Вангел ме огорчи много.
Иво не вярвах, че ще паднеш толкова ниско. Не съм ревал и не съм ви изоставял. Разделихме се два пъти, като на Върбица отхвърлихте предложението ми. Там имах нужда да си оправя пришките. Втората раздяла беше на чешмата преди Добра поляна. Предполагам, че причината е бързането. Но може и да е паника, какво да ме правите. Също така не рева по форума, а разказах това, за което ти нямаше добрест. И то година по-късно.
Към модераторите: Горния пост е не само обида, а и вменяване на здравословни проблеми, които нямам. По постовете ми може да се съди, че не приличам на Пешко, Тошко и Иво. Моля вземете мерки. Яница да, казах, че пак бих тръгнал с тях. Но сега виждам, че не е желателно. Иво сам е описал, че най-много ми се е сърдил, защото картата на навигацията ми е осеверена. И не съм искал да послушам неговия пример, да я държа по посока на движение. (това го казвам относно психическата устойчивост.)

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Пет Сеп 12, 2014 8:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ieronimus



Регистриран на: 30 Окт 2011
Мнения: 185

Мнение Отговорете с цитат
Момчета, моите уважения към всички Вас, за прехода, за усилията, за несгодите, за сбъднатата мечта.
Ще си позволя да дам чисто човешки съвет от чужд Вам човек.
По добре спрете с нападките между Вас.
Пет Сеп 12, 2014 11:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
ieronimus написа:
Момчета, моите уважения към всички Вас, за прехода, за усилията, за несгодите, за сбъднатата мечта.
Ще си позволя да дам чисто човешки съвет от чужд Вам човек.
По добре спрете с нападките между Вас.
То добре, ама... Бях достатъчно толерантен да не се меся във повдигнатите дискусии. И продължавам да съм такъв. Пак да повторя. 5 човека ме помолиха да напиша какво е станало, като през изминалата седмица трима. И разказах. Сега излиза, че съм наркоман психопат. При положение, че предвидих всичко. Осигурих транспорт от София до Петрохан. Имах кола на разположение 24 часа в денонощието, с пълен резервоар и 50 лева в жабката. Осигурих ятака на Беклемето. Погрижих се за спокойствието на групата. Дори самия Иво споменава, че аз съм помагал най-много по време на прехода. И след като стана кашата излиза, че аз съм луд. Не казвам, че съм перфектен, но неговото твърдение е абсурдно. Даже да кажа, че бях изумен от разказите за зимните му преходи, които като съдя по решенията му по време на този преход ме съмняват. Има 5 човека с които се имам във форума и още 4-ма с които съм имал контакт. Ако решат те могат да кажат какво представлявам. Даже в съседната тема дето е видпл мечка, съм сигурен, че е видял катерица. При положение, че на следа с очевидно очертана подкова твърдеше, шче е мечка. Аз до сега подкована мечка не съм виждал. Мое право е да се защитя от твърденията на една дребна душица, желаеща някаква измислена известност в тези среди. Искрено призовавам модераторите към бан на този човек. Като допълнение, и други са забелязали абсурдните му твърдения, в каквито и да е насоки, и ос които ги твърди.Не аз съм този, който живее в собствен свят. Не съм корифея на планината, но да си имаме уважението.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Съб Сеп 13, 2014 1:49 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rodo



Регистриран на: 16 Мар 2014
Мнения: 19

Мнение Отговорете с цитат
didogen написа:
Искрено призовавам модераторите към бан на този човек.


Бан? Нещо друго, да го обесим или да го направим на сапун? Защото човека не реагира с радостен ентусиазъм на коментарите ти относно мъжествеността му и всичко останало?
Ако има някой за санкциониране в тази тема това според мен са сянката и дидоген за обидните им коментари. Не виждам какво точно е престъплението на Иво, убил ли е някой, окрал ли е, какво... Нарушил е закон ли, кодекс на ком-еминееца ли... Ми нормално е като има несходство в характерите всеки да си хване неговият път, който не му изнася да се прибира.
Съб Сеп 13, 2014 6:03 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Другото освен банна ти го предлагаш. А ти нещо мъжествено да видя в поведението му по време на прехода? Всъщност какво се занимавам? Аз изложих фактите, па нека всеки си прави изводите.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Съб Сеп 13, 2014 8:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
W_maglata



Регистриран на: 26 Окт 2012
Мнения: 4

Мнение А ве, Z..., от многото ти постинги във форума, а защо са то Отговорете с цитат
А ве, zs...,
От многото ти постинги във форума, а защо са толкова много - да не гониш рекорд в някаква статистика, например най-активен участник във форума?! Това веднага те вкарва в категорията аз, аз,... което те прави меко казано антипатичен. Не харесвам такъв тип хора като теб и не бих се излъгала да тръгна с теб в планината. Ходя с хора, на които може да се разчита, които знаят във всяка ситуация как да реагират максимално адекватно, а видно е че не си от тях. Това е!
Съб Сеп 13, 2014 1:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35  Следваща
Страница 32 от 35

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov