ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ком - Емине лято 2013
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
Ком - Емине лято 2013
Автор Съобщение
Rincewind



Регистриран на: 09 Апр 2013
Мнения: 874

Мнение Отговорете с цитат
Момичета и момчета, след всичко изчетено по темата искам да кажа следното:
Убедих се окончателно в правотата на желанието си и твърдото си решение да изходя някой ден Ком-Емине (ако е рекъл Господ, че тази година нещо отказа и потроши и двамата участници в планираното начинание) Sad само в компанията на един от следните двама човека (или и двамата, взети заедно):
а) моята половинка
б) родния ми брат
И още нещо: ще тръгна по К-Е само ако имам гарантиран запас от 30 дни. За да не губя човешкия си облик.

_________________
Планинарство за всеки
Пътят на св. Яков (Camino de Santiago)
Пет Окт 24, 2014 9:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение Отговорете с цитат
А може пък и точно там да си го намериш Wink Нищо не се губи на К-Е, от там човек само печели.

_________________
От Ком до Емине 2012
Ком-Емине GPS трак
Пет Окт 24, 2014 10:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rincewind



Регистриран на: 09 Апр 2013
Мнения: 874

Мнение Отговорете с цитат
Tito написа:
Нищо не се губи на К-Е, от там човек само печели.

Прочетеното не ме навява на подобни мисли ...

_________________
Планинарство за всеки
Пътят на св. Яков (Camino de Santiago)
Пет Окт 24, 2014 11:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Отговорете с цитат
26 дни стигат за масрафа с влачене , мянкане и почивки. за жената си прав. най-коравите ходения са ни били с жената или със сестра ми. няма тън-мън там. и с децата като пораснаха.
Съб Окт 25, 2014 12:34 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
иван_м



Регистриран на: 02 Авг 2012
Мнения: 58
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
Едно интересно литературно произведение по темата:
http://planinar.org/%D0%BF%D0%BE-%D0%B5-3-%D0%B7%D0%B0-23/
Пон Окт 27, 2014 11:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение Отговорете с цитат
Свежо наистина. Интересно от кога е оригиналът?

_________________
От Ком до Емине 2012
Ком-Емине GPS трак
Пон Окт 27, 2014 11:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Z



Регистриран на: 13 Дек 2013
Мнения: 13

Мнение Отговорете с цитат
Филма вече и в youtube - качен от режисьора. Не знаех къде да го сложа и понеже е от 2013 го пускам тук Smile
http://www.youtube.com/watch?v=jRp4nCnfQVM&feature=youtu.be
Нед Ное 16, 2014 4:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Определено този тип организирани преходи имат своя плюс, човек може да научи много в контролирана среда.
За момента не ми е тръпка КЕ, но определено когато му дойде времето ще предпочета да го направя по- натурално, без да ме чака бус с по-голямата част от багажа ми на крайната за деня точка.
Предпочитам да е с компания но не по-голяма от 3-4 човека.
П.П. Иначе както Иво забеляза на някои от необвързаните участници може да им излезе късмета със сродна планинарска душа Laughing Laughing Laughing

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Нед Ное 16, 2014 7:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
peca, тази година имах къртица в една от групите и доста я поразпитах Smile Хич нищо не се учи, просто си вървят и това е. Както каза тя - добре, че по едно време се светнах, че е по-добре да тръгна най-отзад с изоставащите, че иначе до края на похода щях да запомня само обувките на този пред мен Laughing
Но за това, че има особености ходенето в голяма организирана група е така. И определено е по-весело. Както и друг път съм казвала - в плановете ми е да пробвам някоя следваща година Smile Много ми се ходи, но плановете от година на година се умножават, краката окуцяват, а лятото си е все три месеца Sad

Загледах го пак филма, интересен е Smile Еле пък като още в началото видя онази наша табелчица и ми става едно драго на душата, че и ние сме били там Cool

Иво, до 20 се жениш сам, от 20 до 30 те женят роднините, от 30 до 40 - цялото село, а след 40 - стигаш до организираната група на Ком-Емине Wink Laughing

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Нед Ное 16, 2014 8:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Mariana1000 написа:


Иво, до 20 се жениш сам, от 20 до 30 те женят роднините, от 30 до 40 - цялото село, а след 40 - стигаш до организираната група на Ком-Емине Wink Laughing

Това си го чопвам.
Филмчето ми хареса.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Нед Ное 16, 2014 8:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Само не разбирам що бъхтят Чумерна - Котел толкоз много за един ден(34 мин от филма). Довода - казват че не им се ходи само 6 часа до изворите на Камчия. Пък на другия ден вече може само 6 часа от Котел до Върбишкия... Организация Wink

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Нед Ное 16, 2014 10:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
packo packov написа:
Само не разбирам що бъхтят Чумерна - Котел толкоз много за един ден(34 мин от филма). Довода - казват че не им се ходи само 6 часа до изворите на Камчия. Пък на другия ден вече може само 6 часа от Котел до Върбишкия... Организация Wink

Защото на Изворите на Камчия могат да пият само една студена вода, а в Котел има баня и храна. На Върбишкия също, макар и по-скромно Wink

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Нед Ное 16, 2014 10:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение Отговорете с цитат
И аз го изгледах отново. Има много силни моменти, най-вече накрая незрящото момче и човекът, който каза, че в разгара на подготовката си през 2012 му намерили тумор в мозъка, но въпреки това го е минал миналата година... Кара те да настръхнеш напрво.

_________________
От Ком до Емине 2012
Ком-Емине GPS трак
Нед Ное 16, 2014 11:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
todor__x



Регистриран на: 15 Дек 2012
Мнения: 452

Мнение Отговорете с цитат
Филма си е хубав!
Следващо ходене,да е живот и здраве ще има, вероятно от р. Тимок.
Желанието ми е да бъде, с по-голяма група,да се съберем миналите го индивидуално през годините,ако има желаещи!?
На Е- 8,смятам че се получи, ще видим догодина на Е-4,а искаме да проучим Ком- Тимок или обратно,Връшка чука,вариант.
Как ви се вижда идеята или да си карам индивидуално, ама сам като Мечо или Оги? Което не го вярвам да ме оставят...
Пон Ное 17, 2014 11:11 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение Отговорете с цитат
Както ни е добре известно със страшна сила се задава не просто Ком и Тимок, а цял ПЕТРОКОМОК! Там усещам, че ще е лудият купон палатка дъра-бъра Наздраве!

_________________
От Ком до Емине 2012
Ком-Емине GPS трак
Пон Ное 17, 2014 11:54 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  Следваща
Страница 34 от 35

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov