ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
МАршрутка софия, х.Алеко??

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Предишната тема
Следващата тема
МАршрутка софия, х.Алеко??
Автор Съобщение
savaoaknyc



Регистриран на: 16 Яну 2013
Мнения: 1

Мнение МАршрутка софия, х.Алеко?? Отговорете с цитат
Здравейте,
има ли маршрутка,или някакъв превоз през седмицата,който да ходи до хижа алеко.Днеска исках с кабинковия лифт,но за съжаление не работеше,заради силният вятър.

Поздрави сава
Сря Яну 16, 2013 12:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
amdimitrov



Регистриран на: 01 Мар 2012
Мнения: 113

Мнение Отговорете с цитат
В *Транспорт до Витоша* инфото е от преди 3-4 години и информацията не е напълно надеждна.

Автобус 66 например - този който върви от Хладилника до Алеко от няколко години се движи само в почивните и празничните дни.

През седмицата съм ходил доста пъти - само с кола обаче. Маршрутки и рейсове по пътя не съм виждал....
Сря Яну 16, 2013 10:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
amdimitrov



Регистриран на: 01 Мар 2012
Мнения: 113

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
Не искам да съм на всяка манджа мерудияSmile, но може да не си ги виждал автобусите, защото през седмицата(делнични дни) единият е рано сутрин , а другият късно следобед.
Последната ми информация не е от няколко години , а от няколко месеца от една колежка туристка.
Беше написала в една тема преди 6 месеца, че зимното разписание е същото като лятното.
Все пак досега само един път съм ходил на Витоша, така че може и да си прав.Confused


Arrow 3. СЧИТАНО ОТ 14.01.2012 Г. СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ ЕАД ЩЕ РАЗКРИЕ ВРЕМЕННА АТРАКЦИОННА АВТОБУСНА ЛИНИЯ № 266 (ДО ОТПАДАНЕ НА НЕОБХОДИМОСТТА) С МАРШРУТ: НАЧАЛНА СТАНЦИЯ „ЛИФТ СИМЕОНОВО” (ЗА АВТОБУСНИ ЛИНИИ №№ 122 И 123) – КВ. ДРАГАЛЕВЦИ – ОБРЪЩАТЕЛНО КОЛЕЛО „МОРЕНИ”.

ЛИНИЯТА ЩЕ РАБОТИ ПРЕЗ ПОЧИВНИ И ПРАЗНИЧНИ ДНИ ОТ 08.00 ДО 17.00 ЧАСА ПРИ НАЛИЧИЕ НА ПЪТУВАЩИ.

В ПОЧИВНИ И ПРАЗНИЧНИ ДНИ РАБОТИ И АВТОБУСНА ЛИНИЯ № 66 С МАРШРУТ: АВТОСТАНЦИЯ ХЛАДИЛНИКА - МОРЕНИ

РАЗПИСАНИЕ НА АВТОБУСНА ЛИНИЯ № 66:
ТРЪГВАНЕ ОТ АВТОСТАНЦИЯ ХЛАДИЛНИКА: 07.50, 08.55, 10.00, 11.05, 12.15, 13.30, 14.50 и 17.00 ЧАСА
ТРЪГВАНЕ ОТ МОРЕНИ:08.45, 09.55, 11.05, 12.20, 13.35, 14.50, 16.05 И 18.00 ЧАСА


източник -> http://www.sofiatraffic.bg/bg/news/429/za-transportniia-dostap-do-park

Smile
Чет Яну 17, 2013 12:18 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
12000



Регистриран на: 19 Апр 2012
Мнения: 34

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте,
искам да попитам някой пътувал ли е скоро с въпросната маршрутка 10 до Златните мостове Wink
Четох всевъзможни мнения но са старички, ще се радвам ако някой има по свежо инфо Smile
Утре времето ще е хубаво и грам не ми се стои в града, но поради разни обстоятелства не мога да предприема пешеходни походи Smile)
Пет Фев 01, 2013 4:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jeffpitters



Регистриран на: 15 Яну 2013
Мнения: 78

Мнение Отговорете с цитат
В началото на зимата имаше автобус , може би 66 наистина , но аз ходих сутринта , така че не знам колко често минава Wink
Пет Фев 01, 2013 6:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tanjai



Регистриран на: 09 Апр 2011
Мнения: 210
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Май 66 в делничен ден беше като ги нямаше лифтовете миналата година.
Иначе за маршрутка 10 и за мен въпросът е интересен?! Последен път я хващах до Златните (за по-бързо към Черни връх) ноември и доколкото разбрах от Нова година нямало да я има?!
Утре ще видя как е проблемът с 10-ката.
Пет Фев 01, 2013 9:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
12000



Регистриран на: 19 Апр 2012
Мнения: 34

Мнение Отговорете с цитат
Дано имаш попадение tanjai Very Happy / ще чакам инфо/
аз измислих спасителен план, ще се разходим до люлин планина / тук съм малко офтопик / до въпросните бонсови поляни да видим каква е картинката там Smile
Пет Фев 01, 2013 9:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
amdimitrov



Регистриран на: 01 Мар 2012
Мнения: 113

Мнение Отговорете с цитат
tanjai написа:
Иначе за маршрутка 10 и за мен въпросът е интересен?!


На 12ти януари (събота) тази година ми се наложи да отида към Кулата и ми направи впечатление, че се разминахме с една червена маршрутка (форд, пълна до пръсване)....не съм забелязал номера обаче. Действието се развива около 16:30 и тя слизаше...
Пет Фев 01, 2013 9:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tanjai



Регистриран на: 09 Апр 2011
Мнения: 210
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Съжалявам, не отидох, че се запих с една комшийка. Но ще се обадя на Нов пламък до вторник.
Иначе за качване до Дупевица e много приятно и Бонсови поляни, и от Владая
Съб Фев 02, 2013 9:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tanjai



Регистриран на: 09 Апр 2011
Мнения: 210
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Движи се маршрутката 10. Преди 3-4 часа я видях около Златните.
Съб Мар 02, 2013 5:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
12000



Регистриран на: 19 Апр 2012
Мнения: 34

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте,
ако може да споделите някаква актуална информация за съществуването на маршрутка номер 10? Имаме желание да разходим бебо за пръв път с раница, но за връщането ми се ще да използваме транспорт.
Чет Юни 12, 2014 2:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Алекс.Йо



Регистриран на: 24 Мар 2013
Мнения: 303
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
12000 написа:
Здравейте,
ако може да споделите някаква актуална информация за съществуването на маршрутка номер 10? Имаме желание да разходим бебо за пръв път с раница, но за връщането ми се ще да използваме транспорт.


Здравей,
Съществува. Тръгва от Руски паметник и се движи в събота и неделя. За съжаление не мога да ти посоча разписание.
Чет Юни 12, 2014 8:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
12000



Регистриран на: 19 Апр 2012
Мнения: 34

Мнение Отговорете с цитат
.... цял ден звъня на фирмата превозвач, но никой не отговаря. Щеше ми се да имам някакво разписанке, но уви, ще го мислим на място.
Пет Юни 13, 2014 1:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
valdesbg



Регистриран на: 21 Юни 2012
Мнения: 26
Местожителство: 100фаце/та

Мнение Отговорете с цитат
Качва се и през седмицата , ама е много нарядко .
Пет Юни 13, 2014 7:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cecoibuba



Регистриран на: 30 Юни 2012
Мнения: 57
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Чух от някой, вече не помня кой, че №10 не върви до Златните мостове.
Съб Юни 14, 2014 1:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov